Bir erkekle bir kız gerçekten arkadaş olabilir mi?

olabilir. olmuşluğu ve yıllarca sürmüşlüğü var. cinsiyeti bir kenara bırakıp sadece dost, yol arkadaşı olarak bakmak lazım. sevişmek lazım değil illa.

0|1
19|5

En İyi Kız Görüşü

• Elbette olur ama o arkadaşlık bir yerden sonra aşka dönüşüyor be hacı :/
    Yani ömür boyu bir erkek bir kız arkadaş zor

1|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir sure olabilir. Sonrasında illaki duygular değişecektir. Arkadaş olurda yakin arkadaş olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Olmaz. Bir taraf sadece arkadaş olarak görse bile diğer taraf farklı duygulara kapılabilir ve genelde kapılır.

1|1
    0|0
  • Tabi ki de olur😒 Benim bir kac tane cok yakin arkadasim var. Kardes gibiyiz diye yalan atmicam. Kardes ayri, arkadas ayri. Ama arkadasligimiz cok guzel gidiyo ve hic bir cirkinlik yok. Olmaz da. Dogru insanla arkadas olmak gerek sadece

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Olur bence su aralae dogru durust kız arkadasim kalmadi hatta vogu erkek

0|0
    0|0
  • Bence olamaz yani en azından ben olamıyorum çok samimi olunca arada illa bir şeyler yasaniyor

0|1
    0|0
  • Bir kere erkek kanka yapayim dedim çokta komik biriydi ama baktım bana karşı birseyler hissediyor direk iliskimi kestim artık erkekk kankam olamaz

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • olabilir benim cok yakin erkek arkadaslarim var gercekten dostum onlar benim

0|0
    0|0
  • oo açıklamaya bayıldım. gerçekten çok haklısın

0|0
    0|0
  • Olabilir niye olmasın

0|0
    0|0
  • Olur tabiki benim çok yakın arkadaşlarım var ama gerçekten yakın bir arkadaşım var abi kardeş gibiyiz kız arkadaşlarımla nasılsam erkek arkadaşlarımla da öyleyim

0|0
    0|0
  • Olabilir. Ama birinden birinin hisleri zaman içerisinde mutlaka değişir.

0|0
    0|0
  • Neden olmasin ya benim kizdan cok erkek arkadasim var

0|0
    0|0
  • Olabilir aslında...

0|0
    0|0
  • Benim neden olamıyor hepsi yanlış anlıyor ya da başka şekilde yaklaşıyor.

0|0
    0|0
  • olmuyo. hepsi bana asik oluyo sonra

0|0
    0|0
  • Ateşle barut yan yana durmaz. Arkadaşlık kankalık ayağı çok sıkıntılıdır. Bence merhaba merhabadan daha ileri bir arkadaşlık olmamalı.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• olur... ama beline gözüne sahip olacan..

0|0
    0|0
  • Benim var evindede misafir etti gayet iyi arkadaşız seks her önüne gelenle yatmak değil zaten

0|0
    0|0
  • Tabiki olabilir

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak erkek arkadaşların kadar samimi olamazsın. Olduğun da işin rengi değişir. Bizzat defalarca tecrübe edilmiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...