Ben nerde yanlış yapıyorum arkadaşlar? Sorum belki uzun olabilir ama cevaplandırırsanız sevinirim?

Lisedeki arkadaşlarla grubumuz var whatsapta. Annem ben lisedeyken izin vermezdi dışarda kız arkadaşlarımla görüşmeme. Ztn lise sonda başka bir okula gönderildim (maddi sebepler yüzünden). Ve görüşememeye başladım arkadaşlarımla. Şimdi üniversite bitti. Az önce gruba foto atmışlar iftara çıkmışlar ben çağırılmadım. Sonra ani oldu falan diye geçiştirdiler. Kısacası adam yerine konmadım. Az öncede annemle tartıştım zamanında hiç dışarı bırakmadın şimdi bir tane arkadaşım yok dedim. Benim suçum değil dedi sen ilkokuldan beri okuosun bir tane bulamadıysan tü senin suratına dedi. Arkadaşlar sosyal hayatım kısıtlandı annemin arkadaşları bile bana acır dışarı göndermezdi şimdi beni suçluyor çok zoruma gitti. Kimsenn gözünde değerim yokmuş gibi hissediorum. Bir sevgilim var onunda arkadaşları var. Daha dün iftar yaptı oda arkadaşlarıyla. Ne yapcam ben 1 aydır evdeyim. Dışarı çıkamıorum. Kime söylesem tamam dio sonra ses çıkmıo. Sevgilimle ayrı şehirlerdeyiz. Oda üzülüyor ama elinden bişe gelmiyor artık çok geç😔😔😔 ne yapmalıyım? Teşekkürler

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu asosyallikte sevgili yapmayı becermişsin ama. arkadaş edinmeyide becerirsin.

0|0
    0|0
    • Kötü bir insan değilim bunu kötü bişe gibi söylemene gerek yok. Arkadaş yapamadım çünkü annem sosyalleşmeme hiç izin vermedi lisede. Bunu anlatmaya çalıştım sorumda

• sevgilinle nerede tanıştın?

• Okuduğum şehirde

• Allah'a dua edebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla tüm sorun annede bence.

0|0
    0|0
    • Kabul etmiyor bide az önce babamı dolduruyordu bana karşı. Beni suçluyor falan dio babama.

• Öf ezik ezik takıl sen evde o zaman, aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemek ahmaklıktır. Devam böyle.

• Teşekkürler

Yükleniyor...