Dua zikir bilen var mı?

Nişanlımla bir anda sogukluk yaşamaya basladık hatta ayrılmanın eşiginde oldugumu bile soyleyebilirim. Bildiginiz dua veya zikir var mı biz sadece nazara göze geldigimizi dusunuyorum bir mahalle bizi konusuyor burası koy gibi ve beni o kadar isteyen oldu hayır dedim birde nisanlım maddi yonden iyi sizce ne yapmam gerekir bitmesini istemiyorum.

Güncellemeler:
Nisanlımın maddi yonden iyi dedigimi yanlış anlamayın herkesin diline o yuzden dolandık kızı aldı soyle soyle arabası var işi var şu bu bize nazar yaptiklarini dusunuyorum
Bu işin olmayacagına ve bitmesine karar verdim arkadaşlar :( nazar da olsa baska birsey de olsa zorla guzellik olmaz degilmi

1|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• hocaya gidin büyü falan yapıldıysa çözsünler

1|0
    0|0
    • Bende düsündüm aynısını da oyle hocaları nerden bulacaz ya

• Bilmiyorum nasıl olduguu

• @hayatanlamı benim adım

En İyi Kız Görüşü

• Bitirme canım onun bunun demesiyle mi

1|0
    0|0
    • Kimse birsey demiyor zaten de tüm mahallenin bize nazar yaptıgını dusunuyorum cok guzel gidiyorduk bir anda oldu hersey

• Ya arasamda surekli iş ya da mani cıkıyor ya da ben musaot olmuyorum diyorum ya oyle bir haldeyiz ki akıl sır ermiyor

Erkekler Ne Diyor 4

• Dua edin

1|0
    0|0
  • Böyle Durumlar İçin Özel Dualar Yok. Er Kişiler ve Hatun Kişiler Samimice ALLAH (C. C.)'a Sığınarak Dileklerini Dua Etmek Suretiyle Dileyebilirler.

0|0
    0|0
  • paralı koca gider diye dua edeceksen o duadan hayır gelmez :)

0|0
    0|0
    • Yoo paralı gidecek diye degil siz konuyu yanlıs anlamışsınız herkesin dilinde onun maddi yonu de benimle olan iliskiside sadece naza r ettiklerini dusunuyorum

• nazar ayetini ve ayetel kürsiyi oku

• Bir kimse eşinden yakınlık ve sevgi göremiyorsa bir bardak ya da sürahi suya “786 defa Bismillahirrrahmanirrahim” okuyup içirir ise, eşi ona karşı sevgi ve iliği duyar. Bu işlem 7 gün devam edilirse çok daha faydalı olur. Günde 1100 kere ‘Ya zül celali vel ikram‘ çekiyorsunuz. 21 gün devam edin okumaya.

1|0
    0|0
    • Çok tesekkur ederim yapacagım

• @Magico Rica ederim kardeşim ne demek oku tabi Cenab-ı Hakkı zikir etmek en büyük ibadettir. Dünya ve Ahiret saadetine kavuşturur. : )

• Hep birlikte inşallah :) @-_-Rıdvan

Kızlar Ne Diyor 2

• Nazara gelmiş olabilirsiniz bir arkadaşıma da böyle olmuştu nişan zamanında birkaç ay içinde düzeldi nişanlıyken şimdi yıllardır evli ve mutlu.
    Nazar ayetleri oku bence ve gulhuvallahları oku bol bol çok etkili dualardır.

Büyük velîlerden Hasan Basrî Hazretleri göz değmesine karşı (Kalem Sûresinin 51-52. ayetleri olan) şu âyetleri okurdu:

"Ve in yekadullezîne keferû leyuzlikûneke biebsarihim lemmâ semiu'z-zikre ve yekulûne innehu le mecnûnun ve ma huve illâ zikrun lil âlemîn."

"Gerçekten o küfredenler Kur'an-ı işittikleri zaman az kaldı seni gözleriyle yıkacaklardı. "O, mutlaka bir mecnundur" diyorlar. Oysa Kur'an bütün alemler için büyük bir uyarıcıdır.."

Resûl-i Ekrem Efendimiz, torunları Hasan ve Hüseyin (r. a.)'e, nazar değmesin diye duâ okurlarmış. Bu duâ:

"Euzu bir kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

"Her türlü şeytandan, zararlı şeylerden ve kem gözlerden bütün kelimeleri yüzü hürmetine Allah'a sığınırım."

Peygamber efendimiz nazar için ( Allahümme barik fihi ve la tedarruhü ) okurdu. (İbni Sünni)

"Allâh'im, bunu mübârek eyle. Ona zarar dokunmasina izin verme."

0|0
    0|0
    • Bunları okuyarak mı duzelmişti arkadasınız of cok yardıma ihtiyacım var bizde eminiz nazar olduguna :(

• Allah korusun sizi kem gözlerden ve kötülüklerden duaya inanarak ayet ve dualarla Allah'a sığın iftar zamanı orucunu açmadan önce dua et makbul zaman Allah aranıza güzellik iyilik versin diye.

• Amin insallah cok tesekkur ederim canım

• Muska yaptir nazardan korusun

1|0
    0|0
Yükleniyor...