Kızların ilk aşkı babaları mıdır? Sizin babanız size armağan mı oldu imtihan mı?

Hayatım 9 yaşında mahvoldu. Ben bazı şeyleri hiç unutmuyorum. Babam gibi bir eş istiyorum diyemiyorum çünkü sayesinde evlenmekten korkuyorum. Çok şanslısınız babacım diyebildiğiniz biri varsa. Kimi babalar mutluluktan ağlatırmış öyle duydum, ne güzel. Keşke bende birinci oldum baba dediğimde güzel kızım aferin diyebilseydi. Hayat adil değil.
:(

Kızların ilk aşkı babaları mıdır? Sizin babanız size armağan mı oldu imtihan mı?

0|1
24|5

En İyi Erkek Görüşü

• seninde başka şansların vardır olumlu olanı aklına getir olumsuzlrı dikkate almamaya çalış

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayatın seni bugünkü sen yaptı evet hepimiz aynı şartlarda değiliz ama yine soyunu biliyorsunuz bence hiç değilse. Sokağa çocuğunu atıp soyunu bile esirgeyenler var yarın öbür gün o çocuklar kimle evleniyor Allah hak getire.
    Babamı 4. sınıfa kadar az görürdüm gurbette çalışırdı abim dedemleri çok sevdiğinden Onlar ile yaşardı ben ve annem vardık. Tam bir araya geldik 4 kişilik çekirdek aile olacağız derken deprem oldu. Ailem buraya geldi ben dayımlarda 8. sınıfı okumak için kaldım.
    Bir 3-4 yıl bir arada yaşadık abi üniversitede gezmelerle falan aktif ben lisede sonra evlendi. Bu dokunur içime hep bir arada olup ya da bir aile olarak gezmelerimiz çok nadir olduğu için.
    Babamı severim ama bize yük olmamak için kendi başına ve sonradan abim de dahil olmuş konuya bizden gizli krediler yüzünden batmıştı birkaç yıl önce aile kavramını sorguladım evlenmeyi düşünmüyordum Nisan'a kadar.
    Ailemi seviyorum hepimizin eksikleriyle kusurlarıyla birbirimizin yüzüne bakabilmesi güvenle bu his kolay yaşanmaz hayatta.

Seni tanımıyorum ne yaşadığını bilmeden kıracak yorum yapmak istemem ama lütfen elindekine sahip çık ve güzelleştir.
    Benim annem soğuk yapılı bir kadın bebek öper annemin çocuk sevdiğini yeğenimle öğrendim ben o derece büyüdükçe ben öpüyorum hoşuna gider de çaktırmaz mesela.
    Kuşak çatışmasını çok yaşadık ama büyüdükçe anlıyorum bu yüzden sevmekle aileni kendini de rahatlatırsın bence sen öğret sevgiyi.
    Eskiler bizim gibi değil sevgi ifade etme konusunda. Bizden sonrakiler de bizden iyi olacaklardır bilgiler yayılıyor şu zamanda.
    Geç değil hayattaysanız bugünden başla kardeş bence.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kimse kendi hayatını seçemez. Ondan dolayı hayırlısı. Umarım karşına öyle biri çıkar ki gerektiğinde anne gerektiğinde baba gerektiğinde abi gerektiğinde abla olan ya da arkadaş dost olan bir sevgilin olması.. İnşallah öyle biri hayatına girer..

0|0
    0|0
    • Sevgilim tecavüz edip gitti hayatıma bir erkeği alamam artık

• Güldürme kime güvensem sırtımdan vurdu ya da dinlemek istemedi hep öyle değil midir fedakarlık yaparsın değer verirsin ama karşılığı olmaz

• Anladım çok kötü ya :(

• evet

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 23

• Benim de affetmeyeceğim bir babam var. Aynı haldeyiz

1|0
    0|0
  • Benim babam ilk aşkım hatta son. Babam aşktır yani. Sevgisini maddi manevi hic esirgemedi benden. Her zaman arkamda yanımda oldu. Benim icin bir saniye düşünmez canını verir. Üzüldüm adına 😔

1|0
    0|0
  • babamla aramızda tuhaf bir iletişim var, sürekli didişiriz ama en çok birbirimizi severiz..

0|0
    0|0
  • Hayatım 29 Mart 2015 pazar günü mahvoldu benim de. Onun dışında babamdı, severdi, çicekler alıp gelirdi bana, onu eleştirmeme izin verirdi, kendini düzeltmeye çalışırdı, her nöbetinde bana mektup yazardı ama sonra bir kadın yüzünden defolup gitti ve ben de Pınarsam o, bir daha bu hayata geri dönemez

0|0
    0|0
  • Oyledir babiskolarimiz

0|0
    0|0
  • Evet bazen babama karsi olan sevgim beni aglatabiliyor. O kadar yogun ve güzel hissler besliyorum ona. Bu yüzden senin icin daha da cok üzülüyorum. Umarim bubdan sonra hayatinda kendin kadar iyi insanlarla karsilasirsin 😘

0|0
    0|0
  • Kocaman bir armağan. Babamdaki tatlılık kimsede yok. Canım babamm.

1|0
    0|0
  • Maalesef :(

0|0
    0|0
  • Babamı severim

0|0
    0|0
  • ilk aşkım babam değil.

0|0
    0|0
  • Armağanım💜

0|0
    0|0
  • Valla artık öfkelenecegim kadar bile umrumda değil kendileri.

0|0
    0|0
  • Evet ilk ve son aşkım babam❤️❤️ kimse olmasın ama babam yanımda olsun babam belki olmasa annemi oldururum heralde 🙄

0|0
    0|0
  • Armaganlarin en bitanesi binlerce şükür

1|0
    0|0
  • O benim herşeyim

0|0
    0|0
  • Imtihan

0|0
    0|0
  • Annem imtihan babam armağan oldu bana da.

0|0
    0|0
  • Babam annemi hamileyken boynuzladığından beri erkeklere güvenmiyom

0|0
    0|0
  • Hayatımın en anlayışlı erkeği.. 💖çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Naptıki canım :(

0|0
    0|0
  • Benim harika bir babam ancak berbat bir annem var keşke tam tersi olsaydı diyorum. Çünkü hiçkimse hiçbirşey annenin yerini tutmaz

0|0
    0|0
  • Babam benim en büyük imtihanlarimdan biri maalesef.. Allahtan cok sabir diliyorum bu yuzden.. Bana nefreti ögretem kisidir kendileri..

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...