Suriyelileri seviyomusunuz?

Bence insani yardım yapılmalı ama adamlar okudugum şehirde caddeye tünemiş ve o cadde ful suriyeli 2tane cadde var okudugum şehirde siz düşünün ve ben nefret ediyorum hepsinden

0|0
10|18

En İyi Kız Görüşü

• Ülkeye alana sormak lazım bu yardımlar nerede diye.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• butun ortadogulular gibi suriyelileride sevmiyorum... aslinda burdaki cezayirlilerle faslilarla iyi anlasiyorlar umarim topu defolup gider birgun...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Nefret etmiyorum

0|1
    0|0
  • Etrafimiz o kadar cok sarildi ki suriueliler tarafindan adamlar dukkan acip isletmeye basladilar dilenenlerin cogu da suriyeli zaten bende sinir oluyorum bu duruma

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Nefret ediyorum.

0|1
    0|0
  • Nefrete ramak kala adşı eserim
    "SURİYELİLER". Hiç sevmem. :D

0|1
    0|0
  • Allah kulu sonuç olarak aynı durumda olsak diye düşünelim o zaman anlarız onlarıda biraz empati sadece

0|0
    0|0
  • Ne sever ne sevmem

0|0
    0|0
  • yaradılanı severim yaratandan ötürü

0|0
    0|0
  • evet seviyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hayır sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Gram açımıyorum. Gram üzülmüyorum. Benim ülkemde güzel milletimden o kadar insan aç gelip ülkeye soktu bu adamları.

0|1
    0|0
  • Yarısından çoğu okuma yazma bilmeyen kişiler. Saygı, terbiye, minnet duyma denilen birşey yok. Çoğu vasıfsız kişilerden oluşmakta. Suriyeli 1 astronot var diye bizim medya tüm suriyelileri elit kesim yaptı. Kusura bakmayın ama 3 milyon vasıfsız mülteciye sahibiz.

0|1
    0|0
  • Ya insanlarımız ne kadar gaddar olmuş yorumlara bakınca şok oldum ya. Onlar yardıma muhtac yarın bir gün bizim başımıza gelmesi muhtemel bizim ülkede elden gidiyor bizimde başımıza gelebilir bu kadar gaddar olmayın lütfen ya içinizzde biraz merhamet olsun insan sevgisi olsun kızdığınız kişileri tahmin ediyorum ülkenin başındakiler tamam ona eyvallah ama bunlar masum insanlar bunlara öyle demeyin her ne olursa olsun...

0|0
    0|0
  • sevmıyorum bir onlar eksikti yeterınce basımızda bela var

0|1
    0|0
  • sevmem

0|1
    0|0
  • nefret ediyorum basimizda zaten kürt sorunu var bide bunlar cikti

1|1
    0|0
  • Nefret etmiyorum ama buraya ait olduklarını düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Dövüyoruz biz, barındırmıyoruz mahallede, köpek gibi ürüyolar.

0|1
    0|0
  • Severim onlarda insan sonuçta.

0|0
    0|0
  • sevmiyorum sadece acıyorum

0|1
    0|0
  • Ne yapsınlar? Ölseler miydi? Keyfinden mi geldiler? Senin caddeni kirletmek için mi geldiler? Egimtimsiz insanlar gittikleri yeri bozuyorlar bende bayılmıyorum ama can derdi can bogaza gelmezse anlamazsın.

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum. Birbirini sevmeyenler tam manada iman etmiş sayılmazlar diyor Allah Resulü..

0|0
    0|0
  • Nötr

0|0
    0|0
  • bizim burayı ele geçirdiler resmen parka gidemez olduk adamlar ters ters bakıyolar sanki kendilerinin ülkeside biz geldik benim elimde olsa komple sürerim ülkeden

0|1
    0|0
  • Nefret ediyorum ama bir yandanda açıyorum. Yazık savaştan kaçıp gelmişler.

0|1
    0|0
  • Gunahim kadar sevmem

0|1
    0|0
Yükleniyor...