Devlet hastanesinde ki doktorlarin egosu neden bu kadar yüksek?

İnsanları aşağılar ya da emreder gibi konuşan devlet hastanesi doktorları bizleri ne olarak görüyor acaba? Mesela bir soru soruyosunuz doğru durust yuzunuze bakmadan geçiştirerek cevap veriyorlar. İşlerini doğru düzgün yapmiyorlar bile. bir kere acile gittiğimde doğru düzgün muayene edilmeyerek sadece benim söylediğim şeylere gore ilaç yazan bir kadın doktor sayesinde hastalığımin ne olduğunu anlamayarak uzun sure ağrı çektim. Bu kadın doktor diğer hastalara da aynı şekilde muayene etmeden ilaç yazıyordu.
Başka bir erkek doktora 2. Kez çok atesim çıktıgi için gittiğimde "ilaçlarını verdik ya. Başka ne istiyorsun? Git iyileşmeyi bekle" tarzı şeyler söyledi. O bunları söylerken ben ateşten karşısında titriyordum.
Devlet hastanelerinde ki hemşirelerin bile bir tarafları kalkmış. Ayrıca cok beceriksizler damarimi patlattıkları halde benim kilolu olmamı öne sürüp kendi beceriksizliklerine kabahat buldukları oldu. Anlamıyorum ki hepsi mi tuhaflar yoksa bana mi boyleleri denk geliyor? Size de böylesi denk geldi mi? Ayrıca bunları 184 u arayarak şikayet etmek mümkün ama kesinlikle sikayetinizi uygulamaya koymuyorlar somut birsey yok diyip gecistiriyorlar. Artık özele gitmeye başladım bu insanlar yüzünden.

0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...