Ne yapıcam ne Allahım sabır ver?

Annem çok sinirlenen biri ve herseyde beddua ediyo evde huzur kalmadi Banada O. çocugunun dogurdugu diyo bela okuyo Babamla aralari kotu oldugu zaman kavgali olduklari zaman banada yansitiyolar.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Annen kendine kufur ediyo bosver.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• :/ babanla ilişkisindeki olumsuzluklari yansıtmasi cok sacma. Bu onun hatasi. Sen bunlarin farkındasin. İkisininde sana nasil hissettirdigini onlara söylemelisin. Eger değişen bir sey yoksa görmezden gel kendi üzerine tepki çekmemeye çalış ve yoluna bak. Biliyorum psikolojini kotu etkiliyor ama tum çözümleri tükettiysen elden ne gelir. Kimsenin ailesi mükemmel degil..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çözüm bulursan bana da haber verir misin

0|0
    0|0
  • Annen sürekli olarak mı beddua ediyor?

1|0
    0|0
    • Yani evet Şu an mesela Basimin dibinde Babana soyle eve gelmesin falan benide karistiriyolar isin icine beddua da ediyo

• Anladım Fakat Unutmasılar ki sana ettiği bedduadan dolayı Allah-u Teala'da onların arasına şeytanın girmesine müsaade ediyor. Bu yüzden de o evde bereket yoktur ve olmazda yani.

Allah Resulü Buyurdularki
      "Allah bir evin bereketini karı ve koca arasındaki muhabette gizlemiştir."

Başka bir hadiste de;
      "Beddua Ettiğiniz Kişiler ya da Varlıklar, Eğer Ettiğiniz O Bedduaya Layık Değil İseler, O Beddua Döner Dolaşır Geri Sahibini Bulur"

Buyuruyor. Ailene Söyle Yazık Etmesinler Kendilerine Manevi Anlamda...

• koca bul evlen.

0|0
    0|0
  • Çekil sessiz sakince bir köşeye olmadı dışarı çık kafa dağıt

0|0
    0|0
  • Annenin ruh hastalik problemi var. Psikologdan tedavi alması iyi olur.

0|0
    0|0
  • yooğğğğaaamııııınaaa

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Demek ki nazı bir tek sana geçiyor

0|0
    0|0
  • Benimkide öyle takma boşver haketmediğin beddua sahibine geri döner

0|0
    0|0
  • Sabret

0|0
    0|0
  • haha aynı benim anem valla ya

0|0