Uzun saça toplum baskısı (kısa saçlı kızlarda dahil)?

Doğuda küçük bir ilde yaşıyorum şehirdeki erkeklerin hiçbiri uzun saçlı değil ayda yılda 1 tane görüyorum sorun şu ki bana çok garip bakıyorlar otobüste bakkalda çarşıda insanların bana çok cins baktığını sanki çıplak dolaşıyormuşum gibi baktığını görüyorum ve artık bu durumdan çok rahatsız olmaya başladım kızmı erkekmi diyenleri bile duydum kaldı ki boyum 1.90 giyinişimde kıza benzemiyor bu insanların amacı nedir gerçekten sinirimi bozmaya başladı artık 1-2 kere görmezden geldim ama artık yeter diyor insan aynı tepki kısa saçlı kızlarada yapılıyordur muhtemelen siz bu konuda ne düşünüyorsunuz nasıl görmezden gelebilirim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• erkek adam saç uzatmaz abi bende karşıyım

0|0
    0|0
    • Eskiden erkeklerde saç uzatırmış batının kısa saçı zorla bizim kültürümüze soktuğunu hatırlatayım

• bak bakayim umrumda mı

• Tamam

En İyi Erkek Görüşü

• Umursamayarak dostum senin hayata bakisin sac tarzin kimseyi ilgilendirmez sonucta.

0|0
    0|0
    • İşte halk bunu anlamıyor bu şehrin halkı çok cahil nasıl anlatsam bilmiyorum sadece saçı açık diye bir kadına o... muamelesi yapan bir halk yaşıyor ben nasıl bunlara anlatayım bunu?

• Işidlisi pkklısı bilmemnecisi hep bingölden çıkıyor devlet yatırımı 0 yatırım yapılmasınada izin vermiyorlar halk ölesiye cahil bu yaz tayinim çıkarsa kurtulucam ama çıkmazsa saçı kesmeyi düşünmedim değil çok berbat bir şehir insanıda kendiside berbat şu baskıdan nasıl kurtulucaz bilmiyorum

• Senin için üzüldüm hakkında hayırlısı olsun inş.

Kızlar Ne Diyor 1

• Marjinal birisin herhalde 😊 farklı olmak güzeldir farklı ol 😉👍🏻👍🏻👍🏻

0|0
    0|0
    • Hayır aslında marjinal olma gibi bir amacım yok ama farklı olduğum için bile değil sadece saçım uzun diye "çift başlı deccal" görmüşçesine cins bakması hem komik hemde sinir bozucu

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeş insanların düşüncelerine çok önem veren bir insan zaten saç uzatamaz takma olsun bitsin bende bazen aynı sorunları yaşıyorum ve pek sikimde* değil hani

0|0
    0|0
    • Kardeşim ben bazen yaşamıyorum her zaman yaşıyorum mesela her gün ekmek almaya markete ya da fırına gidiyorum her seferinde oradaki bir müşteri saçıma cins cins bakıyor

• bakana sende bak bro utanıp bakmıycaktır emin ol

• bana kalırsa boş yere tepki çekmeninde anlamı yok madem ki çevrede uzun saçlı kimse yok bir ilke imza atmanında manası yok seni rahat bırakmazlar kes gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...