Toplu taşıma araçlarında en nefret ettiğiniz şey nedir?

Ben her yer boşken yanıma oturanlardan, her yer doluyken yanındaki oturağa poşet koyanlardan, bağıra bağıra konuşanlardan nefret ediyorum. 😒 Siz?

Toplu taşıma araçlarında en nefret ettiğiniz şey nedir?

2|1
18|45

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• Yer değiştirme teklifinde bulunan arkadaş gruplarından, tepene gelip dikilen ve yeri zorla senden alanlardan, gencecik insanların yaşlılara ve bilhassa hamilelere yer vermemesinden, toplu taşıma araçlarına temizliğe önem vermeden binenlerden, insanların birbirleriyle yahut telefonda çok yüksek sesle rahat bir şekilde konuşmasından ''hiç'' haz etmiyorum, hiç...

0|0
    0|0
  • Kötü süspansiyonlar, kararsız otomatik vitesler.

1|2
    0|0
  • Üstüme çullanan, geçmek için izin istemeyen veya benim geçmeme izin vermeyen kişilerin var olmasından.

0|0
    0|0
  • Taciz olayı kötü.

2|1
    0|0
  • genzini hıırrrrtttt diye sürekli temizleyen dayılardan.

1|0
    0|0
  • 30 kişilik otobüse 50 kişi sığdırmaya çalışan şoför bozuntusu herif geliyor.
    Ağlayan çocuklar.
    Çok konuşan teyzeler.
    ...

0|1
    0|0
  • - Kendisine yer verilen hanımefendilerin, yaşlılar gelince çakılmışçasına onlara yer vermemesinden.
    - Şoförlerin yolculara yaptıkları saygısız davranışlardan.
    - Arka tarafta boşluk varken, ön tarafa yığılıp duraktaki yolcuların otobüse binemeyişine sebep olanlardan tissskiniyorumm. ;=

0|0
    0|0
  • Yaşlılara yer vermeyenler
    bir de eskileri anlatmaya başlayan yaşlılardan.
    Ha sarımsak yiyipte gelenler çok küfür yediler o da var

0|0
    0|0
  • otobüse binip, arkaya ilerlemeyip hemen girişte dikilenler.

0|0
    0|0
  • Burun çekenler

0|0
    0|0
  • otobüsün dolu olmasına rağmen şoförün lütfen arka taraflara ilerleyelim demesinden nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • Ter kokusu

0|0
    0|0
  • sigara kokanlardan

0|0
    0|0
  • Teyzelerin yalandan kalkmam icin yanasmasini ve nefes alip vermesini.

0|0
    0|0
  • abi kendinize bakin ya su ter kokusu ölüm gibi

0|0
    0|0
  • Pis Koku :/

0|0
    0|0
  • Seninkilere ilave olarak , burnunu karıştırıp sonra sağa sola tutunanlardan :) ama heryer boşken yanıma oturan kızlara lafım yok tabii ;)

0|0
    0|0
  • Büyüklerine yer vermeyen zaman veletlerinden? Küçücük veledini kucağına almayıp yanına oturtan zamane ebeynlerinden. Gözümün önünde paraç parça olmalarını temenni ediyorum.

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Bagıra bagıra konuşan öğrenci ya da apaçiler oluyor.. bir kere bir apacinin kafasını dagıttım bu yüzdenn elinde tesbih ergen bebesi bna gider yaptı döve döve ağlattım onu.. mahfettim

0|0
    0|0
  • Yüksek sesle konuşanlar.

0|0
    0|0
  • Ayakta kalmak ve terse oturmak.

0|0
    0|0
  • Geçen biri oturdu yanıma kız tam 45 dk boyunca konuştu lan. herşeyini öğrendim. birde sesli sesli konusuyor

0|0
    0|0
  • o kadar boş yer varken gelip yanıma oturanlardan nefret ederim kız erkek hiç fark etmez.

0|0
    0|0
  • Toplu taşımada osurup geğirenlerden nefret ederim birde sanki kendi aracıymış gibi triplere giren bir değişik tavırlar sergileyen kızlar var halbuki aynı araçta tıka basa gidiyoruz

0|0
    0|0
  • Kafasına kocaman kulaklık takıp kitap okuyor gibi yapanlardan

0|0
    0|0
  • klimasız otobuste/dolmuşta ayakta kalmak

0|0
    0|0
  • Siyaset konuşulmasına.

0|0
    0|0
  • bayanlara ve yaşlılara yer verilmemesi

0|0
    0|0
  • Benden başka yolcu olmasından

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 17

• Yüksek sesle telefonla konuşanlardan
    bacaklarını açıp oturanlardan

1|0
    0|0
  • Yuksek sesle telefonda konuşma sonra bide iğrenç kokudan bide insanin ssuratina tip tip bakan insanlardan nefret ediyorum 😒👀

0|0
    0|0
  • Koku

0|0
    0|0
  • Otobus dolu oldugu halde söforun yolcu almasi ve Ter kokusundan

0|0
    0|0
  • kokan ve süzerek bakan insanlar. kokan derken eli emeği ile çalışana lafım yok demek istediğim süsü püsü yerinde ama kokusuna dikkat etmeye bile tnezzül etmeyen kokoş kızlarımız ve gençlerimiz

0|0
    0|0
  • Direk toplu taşıma aracında geçirilen her saniyeden nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Bütün otobüs onunmuş gibu davrananlardan

0|1
    0|0
  • Sürekli kulaklıkla bile son ses müzik dinleyen, arkadaşıyla bağıra çağıra konuşan, yaşlılara yer vermeyen kişilere sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • Birinin bana değmesi
    Ayaktayken o pis demirlere tutunmak zorunda olmam

0|0
    0|0
  • Özellikle yazın o sıcak bunaltıcı havada parfüm şişesini üstüne boşaltanlar😒
    Nolur yapmayın.

0|0
    0|0
  • Tip tip bakanlar

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı ile bindiğimde mal mal suratıma bakmaları

0|0
    0|0
    • aynen genelde başörtülü olmalarını istıyorlar topuklu ayakabı felan ters gelıyormus yani kısaca araplaştık laiklik giti herşey gitmek üzere

• Bağıra bağıra telefonla konuşanlar, kötü kokanlar

0|0
    0|0
  • ayakkabısını çıkaran. ıyyyghh.

0|0
    0|0
  • Sesli kahkaha ve konuşma

0|0
    0|0
  • pis kokan insanlara sinir olurum. kimisi ter kokar kiminin ağzı. ıyy iğrenç

0|0
    0|0
  • Yanımda ayakta durduğu halde sanki üzerimde duruyormuş gibi hissettiren mallardan

1|0
    0|0
Yükleniyor...