Atalay filiz'le tanışmak istermiydiniz?

evet arkadaşlar , soru gayet açık. Atalay filiz'le tanışmak istermiydiniz? bu aralar çok dikkatimi çekiyor. Sırf onun için müge anlıyı izliyorum :D Çok zeki birisi. sürekli bulmaca çözen bir tip. galatasaray lisesi mezunu. bu onun katil olduğunu değiştirmez evet ama katiller bana göre sıradan insanlardan daha akıllı :) katillere karşı bir zaafım var :) şizofren değil sosyopat kişilik bozukluğu hastası. adam zaten her gördüğünü öldürmüyor :) cidden tanımak isterdim kendisini. :) karizmatik buluyorum o adamı. yaşadığını bilmek bile mutluluk veriyor. sizler Atalay filiz'le tanışmak istermiydiniz? detay detay...

0|1
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kendisinin ne olduğu ne eğitim aldığı hiç önemli değil. Çünkü cinayet işleyecek kadar cani ve de aptal biri!
    Eninde sonunda yakalanıp ve hapiste moloz yığınından daha değersiz hale geldiğinde o da aslında çok ama çok aptal biri olduğunu anlayacak.
    Evet, bu aptal hakkında daha fazla bilinmesi gereken bir şey yok.
    Açıkçası ona imrenenlerin de akıl tutulmaları ve bu düşüncelerle tatmin olmaları da sadece komik bir durum arz ediyor...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bu aralar sırf onun için Müge Anlıyı izliyorum. Üstelik rüyama giriyor. Bence o çok entellektüel, saygılı, terbiyeli bir kişilik. Onunla gurur duyuyorum. Buradan Atalaya sesleniyorum benimle evlensene bebeğim!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaşadığını bilmek bile mutluluk veriyor diyerek öldürülen insanların yakınlarına büyük bir saygısızlık yapmış bulunuyorsun. Siradaki sen olmalısın. !

2|0
    0|0
  • Düşünmüşlüğüm var.

1|0
    0|0
  • İsterdim. Hatta kanka olurdum

1|0
    0|0
  • Evet isterdim

1|0
    0|0
  • Ya ben onun hastasiyim bir insan bu kadar mukemmel olamaz hala bulunamadi saka gibi 😂 isledigi cinayerlerden dolayi uzgunum ama zekasi cok fena.

1|0
    0|0
Yükleniyor...