Annem beni kendinden uzaklaştırdı ve yani artık Nefret oluşmaya başladı?

Kızlar, annem babam gittiğinden beri çok değişti. Hareketleri, tavırları ne bileyim hani o kadar sıkıyor ki beni. Bu sene üni ye hazırlancam ama hazırlanmadan önce inşallah ölmem çünkü gerçekten Boğaz'ıma kadar geldi çok çaresizim. Konuşarak çözemeye çalışıyorum dinlemiyor bile. İşte kalk şunu yap kalk bunu yap falan. Sonra mesela arkadaşımla konuşuyorum telefonda geliyor "O kim?" Hani arkadaşıma rezil oluyorum yani şey diyo "Sana inanamıyorum o kim tanımıyorum" hani karşıdaki insan da mahcup oluyor özür diliyor hani ben mahcup oluyorum işte sürekli annem bana karşı agresif davranıyor yani hani bir yere gidicem soruyor "gidiyor Musun?" Diye evet gidicem diyorum böyle ters ters işte "kalk o Zaman" falan diyor hani annem eski annem değil oturup birşeyimi paylaşamıyorum çünkü dinlemiyor sürekli olumsuz cevaplar veriyor paylaşmayınca da neden babanla paylaşıyorsun benimle paylaşmıyorsun diyor yani hani bazı şeyleri karşı hareketleri acayip hani abartıyor artık ve çok rahatsız oluyorum işte odamdayom birden pat diye kapıyı açıyo napıyorsun falan böyle gerçekten hani artık böyle annemle aynı ortamda bulunmak istememeye başladım çok çaresizim? Ve gerçekten hani yap dediği şeyleri yapmak zorunda kalıyorum ama o kader isteksiz yapıyorum ki hani bir anlamı kalmıyor hani kazansam da kurtulsam diyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• baban nereye gitti anlamadık ki önce o konuyu açıkla ..

0|0
    0|0
    • Yurtdışına 2 sene

• :( olan bana oluyor

• bence sen bir an önce başka bir şehri kazan ve kaç onun yanından yoksa durmun vahim :D

En İyi Kız Görüşü

• Annenin sana karşı güveni yok, ve kadın iyi değil.
    Baban nereye ne için gitti bilmiyorum ama annen yalnız kalmaya dayanamıyor.
    Sende kendi haline çekilince kadın iyice ümitsizleşiyordur.

0|0
    0|0
    • Ama beni kendi halime çektiren de o böyle davrandıkça ben ondan uzaklaşmak zorunda kaşıyorum babam da yurtdışına göreve gitti 2 sene arada geliyor gidiyor ama daha yeni gitti

• Hayır

• Ara sor annene

Erkekler Ne Diyor 2

• boşver be herşeyin ilacı zaman annene bir sorsana neden böyle yapıyorsun diye. Belki de babanla aralarında sıkıntılar vardır.

0|0
    0|0
    • Sormama izin vermiyor ki konuşmaya çalışıyorum şey yapıyor "Tabiii kusura bakma hep sen haklısın tabi ben neyim ki burda" falan diyor babamla paylaştım o da aynı şekilde fazla abarttığını düşünüyoruz ama yüzüne söyleyince kabullenmiyor

• Babam önce konuşmaya çalışacak sonra ona da trip bana da trip

• valla o zaman bende çareler tükendi

• Allah sanir versin sana

0|0
    0|0
    • Sağol :(

• Artık öyle bir duruma geldi ki yani kendi annemi sevemiyorum ya

• Nasihat verecek deilim ama bir anlik sinirli kirmamaya calis anne ve babani. Haklisin ama eyvallah cekmeye calis. Yinede sen bilirsin tabi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...