Arkadaş olduğunuza pişman olduğunuz biri oldu mu? Olduysa neden pişman oldunuz?

Bazen insanlar dışarıdan gözüktüğü gibi olmayabiliyor. 3 aydır tanıdığım arkadaşım çok laubali ve gereksiz espriler yapıyor şimdi keşke samimi olmasaydım diyorum ve mesafe koymaya çalışıyorum.

Güncellemeler:
Güncel
Peki bana ne tavsiye edersiniz

1|0
295

En İyi Kız Görüşü

• 3 ayı geçirmeden bunu bilemezdin. Elbet oluyor tanıyorsun öğreniyorsum ve çekiliyorsun her tanıstıgınla kanka olamazsım. Kimisiyle seneler harvarsın bir bakmıssım içi boşmuş. Boşa gitmiş seneler

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 28

• Oldu. İkiyüzlülük yapıyorlar diye irtibatımı kestim.

0|1
    0|0
  • Numunelik 1 tane var. '' Sen benle yeterince ilgilenmiyorsun '' deyip çekip giden en yakın sanılan dosta eyvallah demiştim. Yıllar sonra döndü 3 kere mi ne almıyorum hayatıma yakınız ama görmüyorum denk gelmiyoruz şükür.

Sayesinde dost kavramını hayatımdan sildim buna rağmen 3 kadim dost sahibiyim hiç hesapta yokken sadece ben olduğum için bana gelen 3 güzel eski dost Allah'ın hediyesi.

0|1
    0|0
  • Evet oldu malesef. Bu sene okulun başında bir kızla tanıştım. Başlarda dobra birisi gibi geldi, o yüzden kanım çabuk ısındı. Ama zamanla ne kadar çirkef ve iki yüzlü olduğunu gördüm. Bir kaç defa uyardım, baktım değişen birşey yok hayatımdan çıkardım..

0|1
    0|0
  • Evet var engelledim brdaha konuşmadım

0|1
    0|0
  • İşe yaramaz. benim de oldu çok pişman oldum. ilk başlarda iyi gibiydi. ama tanıdıkça çok kıskanç biri olduğunu öğrendim. en yakın diğer arkadaşımdan kıskanıyordu ve beni ondan uzaklaştırmaya çalıştı. ayrıca zamanla ne kadar içten pazarlıklı olduğunu öğrendim. ben sıcakkanlı birisiyim bu yüzden hemen insanlar bana ısınır. O da beni bırakmak istemedi hâliyle. ben ondan koptum ama arkamdan konuştuğunu öğrendim. keşke hiç tanışmasaydım o gün sırama oturmasına izin vermeseydim diyorum.

0|1
    0|0
  • Evet, aynı durumdan muzdaribiz. Sınır bilmeyenler hep beni buluyor zaten. Bugün çok sinirlendim zaten 😠

0|1
    0|0
  • olmuştur evet

0|1
    0|0
  • oldu kaçkere affettim ama eşek eşektir psikolojimi altüst etti resmen sonunda başka bir yere gittide kurtuldum -__-

0|1
    0|0
  • Ben değilde benimle arkadaş olduğu için pişman olan birisini tanıyorum

0|1
    0|0
  • Aynen aynen benimde öyle oldu ama iş işten kaçtı olduk bir defa samimi

0|1
    0|0
  • Olmadı

0|1
    0|0
  • Oldu

0|1
    0|0
  • bir tane oldu neyseki uzaklaştırdım

0|1
    0|0
  • O tipler muhakkak cıkar ztn bende de var

0|1
    0|0
  • Pişman olacağım şeyler yapmam.

0|1
    0|0
    • Asla büyük konuşma pişman olursun

• oldu. o kadar kıskaçtı ki keşke hiç tanımasaydım diyordum kurtuldum ama

0|1
    0|0
  • Evet oldu

0|1
    0|0
  • Oldu iki yüzlü oldugunu gördüm sonradan

0|1
    0|0
  • Hayati yalan olduğu için sürekli yalan söylediği için :/

0|1
    0|0
  • Oldu. Ne cok iki yuzlu insan tanidim.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 5

• yok şükür

0|1
    0|0
  • Oldu

0|1
    0|0
  • Oldu. Gereksiz yalancı bir insanmış

0|1
    0|0
  • arana mesafe koy

0|1
    0|0
  • Evet pişman oldum çünki arkadaşımın kız kardeşiyle sevgili olduk ve bu yüzden ayrılmak zorunda kaldık gizli gizli olduğu içün

0|0
    0|0
    • arkadaşınla konuşmayı denedin mi

• Hala arkadaş mısınız?

• Evet

Yükleniyor...