Ya ben nedense erkeklerin ağladığına ve sevebildiklerine inanamiyorum nedenini bilmiyorum belkide cevremde aglayan hic bir erkek gormemisimdirde on

1|0
18|34

En İyi Erkek Görüşü

• Testosteron ağlamayı zorlaştırıyor genellikle sinirli oluyorsun fakat erkekler sevebiliyor. Bu soruyu Sormanı sağlayan farklı kişilik ve karaktere sahip erkekler olabilir. Kadınlar herşeyi erkeklerden erkekler herşeyi kadınlardan bekliyor ve ummadıkları bir sonuç ile karşılaştıklarında bu suçu bütün kadın ve erkeklere yıkıyorlar. Bu dünyada herkese göre eş var kesinlikle inanıyorum ne bekliyorsan öyle olacaksın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bir erkeğin ağladığına ve gerçekten sevebileceğine inanmıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Eğer ağlanacak bir şey varsa ağlar. İddia ediyorum bir kadından daha fazla ağlarım. Ama hiç birinirzin anlamayacağı durumlarda bile ağlarım. Hep ağlarım hergün ağlarım. Onlar da ağlar benim kadar olmasa da ağlarlar :D

0|0
    0|0
  • Evet erkeklerde de gözyaşı üreten organlar var ve evet ağlarlar.

Ama toplum bunu küçüklük olarak gösterdiği için ve özellikle karşı cinse rezil olmamak için erkekler ağlamamaya çalışır.

Ha ağladım mı ben? Ağladım.
    Sevdim mi? Sevdim.

Sen çevrene dikkat et, hanzolarla çıkma

0|0
    0|0
  • Bizim duygularımızı ölçmeye sizin gözyaşlarınız yetmez

0|0
    0|0
  • Yok onlarin goz torbalari alinmis ve goz pinarlari kurumus😊

0|0
    0|0
  • Erkeğin ağladığını kimse göremez zaten

0|0
    0|0
  • aglamak ruha abdest aldirir der mevlana... aglarim herkesin önünde asla... gider sahile hem aglar hem düşünürüm..

0|0
    0|0
  • Bazi erkekler gözyaşlarını kimseye gostermek istemez hep guclu gorunmek ister içi kanarken mutlu davranirlar bunlar genelde her derdini kimseye anlatmazlar ve hic ummadiklari bir anda öyle bir aglarlar ki nefessiz kalirlar.

0|0
    0|0
  • Niye bu kadar büyütülüyor bu mesele anlamış değilim. Erkeklerin de kırılma noktaları vardır, duvar değiliz neticede. Çok sık aglamayız diye hic ağlamaz değiliz.
    Ha en son ne zaman ağladın dersen hatırlamam. Ama her erkek ağlamıştır hayatında bir defa da olsa.

0|0
    0|0
  • Erkekler biri için ağlıyosa emin ol onu unutamaz hayatı boyunca çünkü içinde yaşadığın acı başkadır gözlerinden akıttığın çok başka

0|0
    0|0
  • Kadın ağlarsa rimeli akar
    Erkek ağlarsa dünya yerinden oynar pampa 😀

#inciheryerde

0|0
    0|0
  • Aglar

0|0
    0|0
  • Niye ağlayalım ki sizin gibi zırt pırt.. ayrıca ağlamak sevginin göstergesi değildir.. biz sizden çok daha fazla seviyoruz.. Siz kıymet bilmiyorsunuz hep şikayet hep şikayet hep naz hep naz

0|0
    0|0
  • Bak o dediğin benim işte.

0|0
    0|0
  • Ağlamak çok insanı bişey ama bunu erkeğin güçsüzlüğü olarak görüldüğü için gizli ağlamayı tercih ediyoruz

0|0
    0|0
  • hiç yapmadım. ama üzüntüden dünyanın döndüğü olmuştu.

0|0
    0|0
  • Erkek ağlıyorsa zaten orda bir sıkıntı vardır

0|0
    0|0
  • İçimizde aglariz

0|0
    0|0
  • ağlamak kadına yakışır sevmek erkeğe

0|0
    0|0
  • göremezsin :( ağlamayan insan yoktur ama

0|0
    0|0
  • neden ağlamasınnn

0|0
    0|0
  • Ağlayan bizden değildir

0|0
    0|0
  • zaten ağlamazlar. on yılda bir :)

0|0
    0|0
  • Erkeklerde ağlar ama böyle açık açık değil. Geçer bir köşeye kimse görmeden ağlar.

0|0
    0|0
  • ben aglamam nedenini bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • yok ağlamaz onlar insan değil

0|0
    0|0
  • Erkekler içlerinde göz yaşı dökerler göstermez zayıf olduklarını göstermezler

0|0
    0|0
  • Ulu orta ağlamak zordur erkek için, genelde yalnız ve sessiz yaparız biz o işi.

0|0
    0|0
  • Sevmek oluyorda ben bu zamana kadar ağlamadım hiç babam öldüğünde bile.

0|0
    0|0
  • İyi ki karşılaşmamışız yok sa bu paylaşımı yapmazdın Seven insan ağlar

0|0
    0|0
  • Erkeklerde ağlar ama bu gözle görülebilecek bir ağlama değildir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 17

• Ağlar

0|0
    0|0
  • Onların da duyguları var.

0|0
    0|0
  • Erkekler de ağlar doğru. Gizli ağlarlar oda doğru. Gözlerinden yaş süzülsede hıçkırmazlar doğru ve eğerki hıçkırarak ağlıyorlarsa bilinki gereçekten işler çok ciddi bir durumdadır.

0|0
    0|0
  • tabiki ağlarlar hatta kolay ağlayan erkeği tercih ederim demekki kalbi merhameti var diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Ağlar da sever de.

0|0
    0|0
  • Niye ağlamasın, onlar insan değil mi?

0|0
    0|0
  • Erkekler de bir canlı çeşidi ve her canlı ağlar.

0|0
    0|0
  • aglamayan kisi kalbi tasa donmustur

0|0
    0|0
  • Elbette babam bir filmde ağlamıştı mesela...

0|0
    0|0
  • elbette onlarda insan

0|0
    0|0
  • Ben gördüm erkek insan değil mi? Onların da duyguları var onlar da ağlarlar.

0|0
    0|0
  • Erkekler de ağlar

0|0
    0|0
  • Aglar

0|0
    0|0
  • erkeklerin farklı ağlama şekilleri var.

0|0
    0|0
  • aglamamalı belli etmemeli..

0|0
    0|0
  • hemde nasıl ağlar

0|0
    0|0
  • Herkesin içinde sevgilim ağladı

0|0
    0|0
Yükleniyor...