Kuran mı Hadis kitapları mı?

Yorumlarınızı bekliyorum

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Tek kılavuz Kuran-ı Kerim.

0|0
    0|0
    • O ne demek?
      Hadis?

• @MütefekkiriSeyyah Peki her mezhepte namaz rekatları farklıdır hangisinin doğru olduğunu nerden bilicez?

• Bildirim gitmesin diye kendi görüşümün altından cvp vericem

En İyi Erkek Görüşü

• Dinin tek kaynağı Kurandır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• Kur'an-ı Kerim metoddur..
    Hadis ise uyguluma yöntemidir..

İkisi birbirinden ayrı düşünülemez!

#Vesselam

0|2
    0|0
    • Evet bekliyorum mezheplere göre namazların kılınışı abdesti alınışı gibi farklılıkların sebebi nedir?

• Ne sacmaliyorsun sen ne dini adam meshep diyor bu kadar bilgisizsin madem soruyorsun ogren arastir ne oldugunu meshebin tamam 4 tane din cikarmisizda bilmem. neyde kalkip burda bu sekilde kimseyi yargilayamassin hele 4 mezhep imamini hic. yargilayamassin sen kimsinki. koca. alim insanlari yargiliyorsun kimsin. yani begenmiyorsan inanma ama arastir. once bilgilenn anlamadigin yerde sor. eyw ama. bu sekilde. konusma

• Mezheplere göre namazın farzları abdestin farzları değişiyor bak sünnet demiyorum farz

• Kur an

0|1
    0|0
  • kuranı okurum sürekli yanımda taşırım sıkıldıkça açarm :D hadis hiç okumadım :D

0|1
    0|0
  • Kuranı kerim ve kütübü sitte.
    Zira ayeti kerime ediullahe ve ediurrasul. Siz allaha ve rasulune itaat edin buyruluyor. Hadisi seriflere inanmamak yerine getirmemek ayeti kerimeyi inkar etmektir ve bunu yapan kimse muslunaim diye gecinmesin. Aueti inkar etmek küfürdür.

0|0
    0|0
  • Kuran Kuran Kuran
    Herkes kafasına göre yorumlamasa islam bu halde olmazdı

#inciheryerde

0|0
    0|0
  • Biri Allah'ın diğeri resulunun kelamı neden ayırmaya çalışıyorsun?

0|0
    0|0
  • Kuran bize yeter diyenlerdensin sen de

0|0
    0|0
  • Kuran ilk önceliğimzdir hadis ondan sorna gelir.

0|0
    0|0
  • Kuran ve sahih hadis kitapları ikiside

0|0
    0|0
  • en iyisi ikisini de iyi araştır. belki o zaman çelişkileri daha iyi görebilirsin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...