Geçmişte çok kişiyle çok kotu yaşanamayacak olaylar oldu ve ben çok pişmanim aklimdan çikmiyo lütfen yardim edin?

Benim geçmişte çok hatalarım oldu çok kisiyle yaşanmayacak olaylar oldu guvenmeyecegim kişilere guvendim basima çok kötü olaylar geldi herşeyi tek basima yasadim kimse yanimda olmadi. Şimdide değiller keşke yapmasaydim surekli geçmiş aklimda bir turlu unutamiyorum gelecege dair çok güzel hedeflerim hayallerim var ama hep geçmişim engel oluyo birileri duyucak hakkimda kotu dusunecek diye çok korkuyorum ileride birlikte olacagim kişi veya evlenecegim kişi geçmişimle ilgili birşey duyarsa veya görürse çok kotu olur ben bundan çok korkuyorum sürekli endişeleniyorum korkuyorum derslerime odaklanamiyorum ygs'ye 2 yil var ama ben şimdiden çalişmaya başladim ama hep geçmiişm engel napcqm bilmiyorum lutfen yardimci olun 😖

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zar duruyormu?

0|0
    0|0
    • Evet tabiki de

• Ufaklen yaşamışsın unutulur gidr ama sende akıllan benden aana tavsiye evlenmeden bişi yaşama

En İyi Kız Görüşü

• Anlıyorum seni bunu aslında sorman ve bu konu hakkında konuşman aslında iyi birşey içine atarak çok daha mutsuz olurdun. Böyle şeyleri konuşarak anca atlatabilirsin yaşın küçükmüş utandığını anlatabiliyorum. Ama detaylı olmasa da üstün körü konuyu anlatsan çok daha kolay yardımcı olabiliriz. Çekiniyorsan özele gelebilirsin istediğin Zaman seni dinlerim 😊
    Ama yinede önüne bakmaya çalış. Sonuçta olacak birşey varsa o olur senin elinden gelen birşey yok artık. Olumlu bak önüne değiştiremesen de bundan sonra daha dikkatli davran ve geçmişi yanında taşıma ☺️

0|0
    0|0
    • Rica etsem siz ozelden mesaj atabilir misiniz ben atamadim da

Erkekler Ne Diyor 3

• kötü olaylar derken ne mesela ?

0|0
    0|0
  • yaşın kaç ne yaptın bu kadar köü olacak anlamadım

0|0
    0|0
    • Yasim 16 iste onu anlatmam kimseye 😢

• geçer hepsi tkma daha yolun basındasn bişeye ihtiyacn olursa söyle

• Hanim bacim bir ozelden yazarmisin sana bu konuda. bir tavsiyem. olucak yanlis anlama 😉😉

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne olduki geçmişte? anlatta oyle yardimci olalim

0|0
    0|0
    • Anlatilmiycak bişe değil aslinda ama utaniyorum

• Istersen ozelden yaz. Yardimci olayim. Utanma. belki yardimci ola bilirim

• 16 yasinda neyin gecmisi?

0|0
    0|0
  • Sen kaç yaşındasın ki ne kadar geçmişin var😕