Ben bir kürt kızıyım benim hakkımda ne düşüniyorsunuz?

gerçekten bilmek istiyorum

0|2
18|51

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel, ben de. 😎

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• hiç birşey
    Türk Kürt Alman Rus olmandan çok
    insani duyguları içinde yüreginde taşıyormusun
    muhim olan budur

3|0
    0|0
    • katılıyorum size insanlık duygularını taşımalı her insanım diyen

• Kurtler candir. Severim kurt halkini

3|0
    0|0
  • Güzelliğine ve huyuna bakarım. Gerisi önemli değil.

1|0
    0|0
  • ırkçı değiliz müslümanız elhamdülillah. eğer ki bu vatana ihanet etmiyorsan hangi ırktan olduğunun bir önemi yok. bu ülkede kürtlere baskı yapıldı maalesef ve yapılmaya da devam ediyor. bunun nedenleri de tartışılır ve her zaman şunu derim devletin de suçu vardır orada yaşayanların da

0|0
    0|0
  • bak canım şunu söyleyim hiç bişey düşünmüyoruz ben karadenizliyim bir kere demedim ben karadeniz çocuğuyum diye ben türkiye cumhuriyetinin bir evladıyım kürt kürdüm laz lazım çerkez çerkezim derse türkiyeli kim olacak bırakalım artık kürdü lazı cerkezi aleviyi bizler türkiye nin avlatlarıyız diyelim kardeş olalım ayrım yapmayalım

1|0
    0|0
  • Nötr

0|0
    0|0
  • Bu ülkede herkese saygımız var, saygımız olmayan tek konu terördür.

1|0
    0|0
  • kanı bozukermeni uşakları Kürt"leri topluma yanlış tanıtıyorlar asıl Kürt merttir misafir Perver muhteşem insanlardır çünki çok arkadaşım var

0|0
    0|0
  • kürt bayan arkadaşım var halende görüşüyoruz çok dindar hanım hanımcık vede çokta güzel ama maalesef pkk yı destekliyor sırf bu yüzden halen kürtler için iyi bir düşünceye sahip çıkamıyorum. Birde bakıyoruz bayanlar ellerinde silahlarla teslim oluyorlar bu vatanın evladını öldürüyorlar karmaşık düşüncedeyim ama iyi yolda degilsiniz. Şuda gerçek aranızda var vatan sever ama çok az bunuda biliyoruz böyle bir vatanı nerede bulacaksınız şaşıyorum zihniyeiniz nedir?

0|0
    0|0
  • Yeni yetmeleri tanimiyorum

0|0
    0|0
  • Pkkli olmada bisi dusunmem

0|0
    0|0
  • tanımam etmem ne düşünecem yani

0|0
    0|0
  • Hdp ve pkk yanlısı değilsen sorun yok

0|0
    0|0
  • kimse senin hakkında kötü birşey düşünmez fakat bilmen gerekiyor ki laz çerkes trakyalı egeli vs gibi sende önce türksün !

0|0
    0|0
  • Kendini Türk hisseden herkes Türk'tür. Sen nasıl hissediyorsan biz de öyle hissederiz. Düşüncelerini ona odaklandır. Sen de insansın biz de farkı yok yani.

0|0
    0|0
  • Hicbisey

0|0
    0|0
  • Sen de benim gibi etten kemiktensin. Çoğu efsaneye göre aynı kandan, aynı candan geliyoruz. İnsansın benim gibi, ki bu da ziyadesiyle önemli olan tek şeydir. Gerisi teferruat.

0|0
    0|0
  • bekarsan evlenmeyi düşünürüm

0|0
    0|0
  • O ne demek oluyor gi😂ırkçılık yapan ırkçılık peşinde koşan o ugurda ölen bizden değildir bende Çerkes im sen ne düşünüon şimdi Kürtler candir Ermeniler degil😉

0|0
    0|0
  • Killi kollar ve ayaklar :D

1|0
    0|0
  • IP adresini evini her şeyini aldık kelleni uçuracaz :DDD

0|0
    0|0
  • ben de ülkücüyüm üniversite kürt kız arkdaşlarım da var bizim kürtlerle sorunumuz yok ki sorunumuz terörist pkk ile ve onu savunanlarla

0|0
    0|0
  • PKK yı içimizde büyüten kürtleri dişi erkek sevmem. Kusura bakmayınız.

1|0
    0|0
  • Hicc

0|0
    0|0
  • Turk kizinda ne dusunuyosam ayni

0|0
    0|0
  • İnsan değil misin?

0|0
    0|0
  • Allah sahibine bağışlasın

0|0
    0|0
  • Kürt olmak türk olmak değil bence insan olmak için bu şekilde düşünen zaren insan olamaz

0|0
    0|0
  • İyi hoşgörü sevecen akıllı öne bakış acisi farklı fıstık gibi biri

0|0
    0|0
  • Ne mutlu Türküm diyorsan severim seni

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 17

• şu an nötr. Çünkü nasıl birisin tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • Psikopat_hatun diyor Ki bu ülkede yaşayan herkes aynıdır gözümde sadece ülkede insan gibi yaşayalım yeter ülkemi seven bölmek istemeyenler aynı gözümde ayrım niye yapalımki

0|0
    0|0
  • Sende Allahın bir kulusun :)

0|0
    0|0
  • Hiçbişey

0|0
    0|0
  • Neden özellikle belirttiniz acaba? Olabilir ne var bunda? Hainlere (!) mensup değilseniz irkinizi kendinize bir dezavantaj olarak görmeyin. Vatanı ni milletini seven herkes benim için eşittir.

0|0
    0|0
  • Herkes gibi sıradan bir insansın.. Irk'a bakmaya gerek yok, karakter önemli..-.-

1|0
    0|0
  • kendinizi böyle ayırmanız çok gereksiz kürt kızı olunca insan olduğun gerçeği ortadan kalkmıyor demişsin kürt kızıyım ne düşünüyorsunuz seni sen yapan tek özellik kürk kızı olman mı? neye göre hakkında ne düşünelim?

0|0
    0|0
  • ya neden bu ayrım? neden kendını etnık kımlıgınle otekılestırıyorsunkı.

0|0
    0|0
  • Gurur duyulacak biseyin yok bebek 😏

0|1
    0|0
    • gurur duyarak bunu yazdığını düşündüğün için mi böyle yazdın

• @akrep1989 Allah mekanini cennet eylesin giden gidiyor siz koruyun kollayin terorun gozunu

• Amin. Senin ağzını burnunu kırarım Allahıma kitabıma kadın demeden. Mal mal konuşma canım kim neyi koruyomuş. sen özele gelsene @cukucukundayogi

• Irkına bakmıyorum Türk olup hdpkk lıysanda sana iğrenen tiksinmiş ve kötü gözle bakıyorum.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu sorarak g. zeekalı oldugunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • elimde olmadan sevemiyorum bir önyargı oluşuyor

0|0
    0|0
  • bir kürt kızı olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ooo cano memnun oldum ma bende zazayım xeramâ 🤗

0|0
    0|0
  • bişey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • hiç hiç yani kürt olman senın soyundan ınsanların ınsanları oldurmesı bu senın sorunun degıl bunu yapan ınsanlar farklı olay kurt olayını astı be canım rahat ol sen toplum ıcınde emın ol bunu dert eden ınsanlar yok kı benım arkadasım bızım yanımızda hdp oy verdıgını soyledı koyu kurt ama sorun etmedık onun secımı ya da onun dusuncesı yeterkı ulkeyı kırmasınlar ulkemıze zarar vermesınler aslında bız halk sorun etmıyoruz bu olay halkı asıyor emın ol bunu yapanlarda baska ama neyse sen sadece yasadıgın topraklara ıhanet etem yeter tatlım...

0|0
    0|0
  • Vatan haini degilsen normal bizden farkli gormem

0|0
    0|0
Yükleniyor...