Allah aşkına biri beni silksin yaa. Evlenemiyorum ulan adammıyım ben para kazanamıyorum. Suratıma tükürün benim?

Çok güzel para kazanıyordum kendimce. Ama o işi daha fazla yapamıyacağıma karar verdim. Farklı bir işe başladım ama buradan aldığım para tatmin etmiyor.7 senedir tötümü yırttığım ama çeşitli sebeplerinden dolayı evliliğe yanaşmayan kız arkadaşım evlenmek istiyor. Ama ben evlenemiyorum. Aldığım para yetmiyor tamamiyle benim maddi yetersizliğimden. Nasıl evlenilir silkin beenii.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu isten memnun degilsen isini degistirmelisin. Biliyorum bunlar birer risk ama hayatta bazen risk almamak esas risktir. Sevdigin insanada olumlu dusundugunu ve bunun ocin hazir olmayi hedefledigini belirtebilirsin. Boyle komlekslere girme

0|1
    0|0
    • ASlında komplekslere girmem ama komplekse giren kız tarafı iş böyle olunca da kendimi yetersizmiş gibi görüyorum maddi olarak tabi. Yukarıda yazdım işimi yeni değiştirdim. Farklı sektör öğrenme aşamaları yeni yeni geçiyor. Başka bir yere de gitsem maaş pek farketmiycek. Karşı tarafın baskıları aramıza soğukluk girid siz kadınların standart evlenmek istemiyorsun kompleksleri :D 7 sene uğraştım tam 0 ı tükettim hadi dendi. Zaten mesleği değiştirmeme sebepte kız tarafının etkisi var. Görüşmelerimiz kısıtlanacaktı. Bunu istemedi.

• Peki teşekkürler yorumların için

• Faydali olmak isterdim ama ☺ hos kal

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...