Annemin gönlünü nasil alabilirim?

Annemle tartistik ben çok kötü bir şey söylemedim ama çok kırılmış çok ağladı nasıl gönlünü alabilirim çok üzülüyorum :(

Güncellemeler:
Hepinize çok teşekkürler annemle barıştı Allah nazaran saklasin

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu mubarek ramazan ayında?

1|0
    0|0
    • Bilerek yapmadim çok üzüldüm ama bsii yapamadim

• Ya ben hiç iyi değilim o konularda annem alıyr hala bana kıyafet :D oyüzden çok zorlandım ama sevgisi bir renk model varsa ordan yürü. Hatta internette daha iyi ben alırsam ordan alıyordum normalde. Ama arkimle seceriz diye bugün normal aldım :D

• tamam o zaman :) olmadı gider lc den bakarım :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Evi temizle.

1|0
    0|0
  • Büyükler özellikle anneler afedicidr unutma onu mutlu etmek sarılacağın yanağından öpeceğin tatlı bir öpücükle geçer gider önemli olan hatanı anlayıp tekrarlamaman ve sıkı sıkı sarılman git sarıl öp afedecektir bana inan

1|0
    0|0
    • Kardeşimle kendimi kiyaslamama çok kizdi onu seviyorum seni sevmiyormuyum falan dedi. ben hep iken ustundeydim falan dedim korkuyorum falan dedim kardeşim de korkuyor ama belli etmiyordur dedim biraz da gülerek söyledim ama çok kizdi yolda yuruyorudk bu kini at içinden dedi sonra git yanimdan yürüme dedi.

• Aslında biraz da barıştı gibi ama hala bir soğuk davranıyor

• dediğimi yap hemen şimdi

• gıt sarıl öp sonra gezmeye gidin bir yemek ısmarla olur ya senden iyi kim bilcek benim annem mi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Özür dile onu kirmak istemedigini cahillik yaptığını soyle. Neden kırıldigini biliyorsan hatani bildiğiniz de dile getir. Bunda alinacak ne var deyip bilmislik yapma dünyanın en kotu şeyini yapmis gibi özür dile yoksa samimiyetinden şüphe eder tavir yapmaya devam eder.

1|0
    0|0
  • Elini op saril

1|0
    0|0
  • Git özür dile sonra evi baştan aşağı temizle, yemek yap zaten hemen affeder kıyamaz.

1|0
    0|0
    • 4 kere Özür Diledim yanına da gidemiyorum bişi yapcak diye :/

• 4 kere Özür Diledim Özür dilemeyle olmaz falan dedi.

• Biraz bekle o zaman sinirli demek ki şu an yumuşamasını bekle hep böyle kalacak değil naz yapıyodur hatanı anlaman için

Yükleniyor...