Buradaki yemek fotolarına kızan üyeler, gündüz yemek proğramı yapan televizyonlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Buradaki yemek fotolarına kızan üyeler, gündüz yemek proğramı yapan televizyonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Şu an bütün kanallarda çeşit çeşit yemekler yapılıyor.

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet ben kizmiyorum yani oruc kisinin kendini ilgilendirir.. o kadar istiyorlarsa internete girmesinler.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tuhaf aslında..
    Sokaga çıktım geçenlerde ve insanlar gayet güzel yeeklerini yiyorlardı hatta birisi ile görüşmem gerekiyordu beni lokantaya çagırdı
    hatta yemek ısmarlımmı dedi ben sagol aç degilim dedim
    insan orucu kendisi için tutuyor
    birileri için degil
    herkes istedigi şekilde davranmakta özgürdür..
    bunu bu kadar abartmaya klavye başından dini bütün müslümanım havası vermeye çalışmak manasız.

1|1
    0|0
    • Bravo, olması gereken budur.

Kızlar Ne Diyor 12

• kızanlar arasında bulunmadığım için bilemiyorum da ben yine konu engelleme denen şeyin varlığını hatırlatayım :/

0|1
    0|0
  • yemek programlari izlemem pek zaten iste oldugum icin istesem de izleyemiyom. ama burda paylasanlarin cogu bilerek gicik olsun diye yapiypr :@ normal ben bunu yaptim ilk deneyimim nasil olmus falan diye soranlara bise demiyorum tabi :D

0|0
    0|0
  • Kızmıyorum

0|1
    0|0
  • Niye kiziliyor ki

0|0
    0|0
  • Kizacak birsey yok. Annelerimiz de orucluyken bize yemek hazirliyorlar onlar da dayaniyorlar niye burdaki resimlere kizalim ya da tv deki yemeklere. Her gün insanlar ac gezerken biz de yiyip icmiyormuyuz yilin diger aylarinda... Kizacak bir durum
    Yok

0|0
    0|0
  • Hic kızmadim banane de amac farki var.

0|0
    0|0
  • kimi zaman iyi hani 1-2 tane olsa tamam ama yani bu ülkede hiç kimse mi yemek yapmayı bilmiyor da bu kadar öğretici yemek programı var anlayamıyorum, olan var olmayan var göz hakkı

0|0
    0|0
  • yemek programı ogretmek fotolar ise anlamsızca bir gosteriş. bize ne sizin ne yediginizden

0|0
    0|0
  • Ramazana özel değil ben yemek fotolarına hep kızarım. Parası olan var olmayan var göz hakkı

1|0
    0|0
  • Onlar da görgüsüz.

0|0
    0|0
  • tarifi yazmaya çalışıyorlardır:):)

0|0
    0|0
  • izlemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Olaya bir de bu yandan bakinca haklisiniz. Aslinda ayni sey biri foto biri yayin. Fark yok.

0|1
    0|0
  • Yemek programlarından nefret ettiğim için izlemiyorum. Burada ki yemek konusunu da engelledim.

0|0
    0|0
  • Eskiden herhangi bir gıda içeren reklamlar bile yasaktı değişti mi kurallar? Ben çok uzun zamandır tv izlemiyorum sanırım. :D

0|0
    0|0
  • Onlara da kızıyoruz

0|0
    0|0
  • Izle. iyoruz ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...