Dış güçler olarak tanımladığım çevrenin baskısından çekinipte yapmadıgınız ne var bugüne kadar?

0|1
4|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Elalemin ne dediği umrumda. Bir toplum içerisinde yaşıyoruz ve diğerlerini rahatsız etmeyecek davranışlar sergilemek durumundayız. Ama hayatımla alakalı önemli kararlar aldığımda kimse beni ilgilendirmiyor. Çünkü onları ilgilendirecek şeyler yapmıyorum.

1|0
    0|0
  • Hiç öyle bir şey yaşamadım. Ne yapmak istediysem yaptım.

1|0
    0|0
  • Ne derse desin bu hayatı onlar değil biz yaşıyoruz onları umursamayın ki kendilerini bişey sanmasınlar. Bana bu güne kadar hiç engel olamadılar olamicaklarda

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey zira umurumda değil kimin ne dediği.

1|0
    0|0
  • Ne derse desin.

1|0
    0|0
    • Kafama göre takılırım diosun😉

• Zaten ölçüsüz hareketlerim yok, saygılı adamım. Kim ne diyecek bana :) Bir de elalem için kendimi değiştiremem.

• Hiç bir şey.

1|0
    0|0
  • selam ben geldim... evet tüm hayatımızı o dış güçler belirliyor evde okulda işte ortamda ne kadar şekillendirildiğimizi yurt dışına çıkınca daha iyi anlıyorsun.

1|1
    0|0
  • umrumda değil

1|0
    0|0
  • Bu benim hayatım , benim kuralların

1|0
    0|0
  • Herseyi yaptim o. yuzden hem. en. sevilenim hemde hic sevilmeyen inatlarina gittim hep kimseyi dinlenedim dukkan acmican dediler gittim. magaza actim vs vs 😄😄😂😂

1|0
    0|0
  • ne derse desin bn ne

1|0
    0|0
  • Askerden geldiğimde saçlarımı boyatmak istiyordum ama el alem ne der bilemedim

1|0
    0|0
  • çekinmem yaparım :D

1|0
    0|0
  • Tertemizim

1|0
    0|0
  • Seks

0|0
    0|0
  • Elalem herşeye bişey der, benim için Allah c. c. ne der o önemli

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• uzun suredır kımseyı ıplemıyorum. o elalem once kendıne baksın.

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey yok valla:D Önemli olan benim ne dediğim :)

1|0
    0|0
  • Ne derse desin

0|0
    0|0
  • Hic bir zaman onlari umursamadigim icin icimde kalan birsey yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...