Sizce kadınlar mı daha güçlüdür erkekler mi?

Bence kadınlar...

• ErkeklerSizce kadınlar mı daha gucludur erkekler mi?
    21% (35)65% (75)39% (110)Oy Ver
  • KadınlarSizce kadınlar mı daha gucludur erkekler mi?
    79% (128)35% (41)61% (169)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben her iki açıdan da asla kadınların asagıda oldugunu dusunmuyorum. Siz?

0|0
40|33

En İyi Erkek Görüşü

• Çift yaradılan bir varlığız biz. O yüzden ne kadınsız erkek güçlüdür ne erkeksiz kadın.
    Çünkü yaradılışımız gereği karşı cinse ihtiyaç duyarız, bu sadece cinsellik açısından değil genel mana da bir ihtiyaç duyarız. Tamam kadınsız ya da erkeksiz de yaşanılabilir ama eksik yaşanır. Dünyaya hükmedebilirsin herşey ama herşey senin izninle gerçekleşebilir ama yalnızsan yüreğini ısıtacak, yüzünü güldürecek aklını başından alacak biri yoksa hayatında eksiksin dolayısıyla güçsüzsündür.
    Her ne kadar gerçekten güçlü insan bu saydıklarım ya da bu sorunun çok ötesinde bir cevaba sahip olasa da sorunun karşılığı neredeyse bu bence :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kadınlar güçlüdür , doğum sancısı çeker, bebek emzirir göğüs ucu yarası çeker , regl olur kasık sancısı çeker, ezilir yıkılır, dövülür hakaret edilir sineye çeker , yemeği çeker bulaşığı çeker gece kocasının nazını çeker , hırpalanır eğilir ötelenir. GÜÇLÜDÜR DİMDİK AYAĞA KALKAR EĞİLMEZ BÜKÜLMEZ...

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Fiziksel olatakta ruhsal olarakta duygusal olarakta güzel kardeşim de olsa erkek daha güçlüdür. Güç bizim siz kutsal kalın. Pek çok arkadaş ruhsal psikolojik olarak kadınlar demişte öyle değil. Bu ikisinin üzerinde bir güşç arıyorsan oda paradır. parası olan kadın erkektende güçlüdür.

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir genelleme yapmak gereksiz.

3|0
    0|0
  • Kaba kuvvet olarak erkekler güçlüdür ama psikolojik olarak kadınlar daha güçlü

2|0
    0|0
  • Bu Karakter Meselesidir. Bu Sorunun Son ve Net Cevabı Yoktur..

1|1
    0|0
  • Kadın erkeğin bir üst modelidir

2|0
    0|0
  • bana göre kadınlar

1|0
    0|0
  • kadınalr güç konusunda erkeklerin önünde gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Erkekler. İki arkadaşım var biri kız biri erkek. ikisi de yakın zamanda annesini kaybetti. Erkek olan cenazede dik duruyordu mesela. Dayanmaya çalışıyordu. Herkes dağıldı falan bizim yanımızda ağladı biraz sonra sakinleşti. Kız olan cenazede de herkes dağıldıktan sonra da kendini yirtti bildiğin. Tamam kolay bisey değil zaten de aynı olaya verilen tepkilere göre erkek daha güçlüdür
    Ağdadır, regl agrisidir falan gec o isleri. Agda yapan bicok erkek var, ki dayanilmayacak bisey degil zaten sanki koluna kurşun saplandı. Regliyi de fazla abartıyorlar. Doğum olayına gelirsek de bu sizi güçlü değil kutsal kılar sadece.

0|0
    0|0
    • Regl sancısını erkeklere verdiklerinde nasıl bir sey oldugunu gormedin herhalde. Ayrıca erkekler aslında gucsuzdur. Ben kendimi dusunerek de bu gorusumu savunuyorum

• Fiziksel acı cinse değil şahsa özeldir. Ama genel olarak psikolojik acılara karşı erkekler daha dik durur.

• Erkekler

0|0
    0|0
  • Ben erkeklerin daha güçlü olduklarını düşünüyorum. Çünkü kadınlar duygusal ve beyinlerini kullanmalarını engelleyen bir duygusallıkları var.

0|0
    0|0
  • Eskiden olsa güçlü kadınlar vardı mesela coğrafyamızda yaşmış amazon kadınları bu karılar tam bir savaş makinasıymış hatta iyi ok atabilmek için göğüslerinin birini kesiyorlarmış. Ne bileyim çinde çok eskilerden nijja karılar varmış bu karılarda çeşitli suikastlarda bulunuyorlarmış gizlice saraya öldüreceği kişiyi öldürüp çıkıyorlarmış. Şimdiki kızlar ellerinde tel kafayı kaldırmıyorlar...

0|0
    0|0
    • 4. satır 3. sütuna girip gelecek :D

• Daha iyi oldu. Hem beni dahiletmemis oldun😊

• Şimdide var böyle güçlü kadınlar mesela Meksika'da yaşayan Claudia Ochoa Felix adlı bir kadın dünyanın en güçlü çetelerinden biri, Sinaloa Cartele bağlı ansax gurubunun lideriymiş.

• Erkek

0|0
    0|0
  • güçsüz olan var mı

0|0
    0|0
  • Kadınlar

0|0
    0|0
  • kadınlar tabi ki.

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak erkekler.

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • Bunu sormak gülünç.

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha güçlüdür. Ve kadınlara benim sonsuz saygım ve hoşgörüm var. Bizim sandığımız kadar güçsüz değiller. Üzmemeli ve kırmamalıyız.

0|0
    0|0
  • Kadınlar çok güçsüz.

0|0
    0|0
  • erkekler bence kadınlar çok duygusal

0|0
    0|0
  • İkiside

1|0
    0|0
  • Her konuda kadın daha güçlüdür :DDD

0|0
    0|0
  • Aslında bu erkekten erkeğe kadından kadına göre değişir. Ama çoğunlukla erkekler daha güçlü.

0|0
    0|0
  • Sözde kadınlardır fakat gerçekte erkekler

0|0
    0|0
  • tabi ki disiler

0|0
    0|0
  • yaşadıklarına bakıcaksın. Ona göre gücüne de karar verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Fiziken erkek duygusallik bakımından kadinlar

0|0
    0|0
  • Herkes esittir :D

0|0
    0|0
  • Kadınların çene gücüyle yenemeyeceği erkek yok yeryüzünde

0|0
    0|0
    • Ahaha bu da guzelmis😄

• Ben oyle dusunmuyorum. Ayrıca erkeklerde az degil bence. Cok konusuyorsunuzzzz. Bazıları haric tabi😄😊

• Ben normalde az konuşurum derdimi anlatacak kadar konuşmayı tercih ederim ama bazen hoşlandığım kızın yanında aşırı saçmalayabiliyorum 😊

• Erkekler Devam
    2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 39

• Bilimsel bir aciklamasi vardi ancak unuttum fiziksel acidan erkekler bir kadina gore hep daha ustundur. ayrica ölüm kalim gibi olaylarda erkekler her daim metanetini korumuştur bu da duygusal anlamda daha güçlü oldugunun kaniti diyebiliriz. Kadinlarin ustun olduğu durumlar ise agri esigidir bana gore bir kadin bir erkeğin katlanamayacagi agrilara daha çok direnebilir hatta hic aci hissetmeye bilir ancak bir erkek bunu buyuturde büyütür 😄

1|0
    0|0
  • Kadınlar 💪💪💪💪

2|0
    0|0
  • Kim daha çok acı çekmişse o en güçlüdür bence. Fiziksel güç diyorsan erkekler

0|2
    0|0
  • güç kişiden kişiye değişir cinsiyete göre değişmez

2|0
    0|0
  • Kadınlar, tartışmasız.

1|0
    0|0
  • İki tarafa güçlü yaratılmıştır. Erkeklerin kas kütlesi daha fazla dolayısıyla bu onları biraz daha güçlü yapar ama bu kadınların güçsüz olduğu anlamına gelmez. Yani hepimiz yeterince güçlü varlıklarız.
    Ruhsal konuda bir şey diyemem..

1|0
    0|0
  • Bedenen erkek, ruhen kadın.

1|0
    0|0
  • Ruhsal anlamda kadınlar, fiziksel anlamda erkekler diyorum ben.

0|0
    0|0
  • Fiziksel yönden erkekler ruhsal yönden kadınlar. çünkü erkekler ne kadar iri olsalarda onlara kötü söz pek söylenmiyor. Bir de her şeyi bizim gibi herkese anlatamıyorlar. Bu yüzden bir laf söylenince hemen kırılabiliyorlar.(pek belli etmeseler de içten,)

0|0
    0|0
  • cinsiyet meselesi değil bence

1|0
    0|0
  • Vücut gücü olarak ele alındığında erkek güçlüdür.
    Fakat Kadın akıllıdır. Zekasıyla bir orduyu yıkar.

0|0
    0|0
  • erkek beden gucune kadınsa ruh gucune sahiptir tabi en onemliside ruh gucu:)

1|0
    0|0
  • Bence erkekler. Kadın yapısı gereği daha duygusal daha naif olduğu için erkekler daha güçlü bence 🙄😒

0|0
    0|0
  • Kadınlar

0|0
    0|0
  • Ruhsal anlamda kadınlar fiziksel anlamda erkekler... Genel görüşüm kadınlar güçlüdür her zaman dik dururlar.

0|0
    0|0
  • neye göre güçlü ama erkekler wücut olarak illaki bizden güçlü bu böyledir ama başka konular war ise tartışılır :)

0|0
    0|0
  • erkekler daha gucludur kadinlar zayif karakterli

0|0
    0|0
  • Erkekler diyorum

0|0
    0|0
  • Fiziki güç olarak erkekler. zeka olarak kadın

0|0
    0|0
  • Erkekler guclu kadinlar dayanıklıdir her anlamda.

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak erkekler ruhsal olarak kadınlar

0|0
    0|0
  • Erkeğe bak be

0|0
    0|0
  • Tabi ki erkekler

0|0
    0|0
  • Kadınlar.

0|0
    0|0
  • fiziksel anlamda erkekler ruhsal anlamda kadınlar daha güçlüdür

0|0
    0|0
  • Bazı konularda kadınlar bazı konularda erkekler ama B dedim

0|0
    0|0
  • Ruhsal anlamda kadınlar fark atar 😃

0|0
    0|0
  • erkekler fiziksel olaak daha güçlü kadınlar psikoloji duygu içgüdü olarak daha güçlü ne açıdan sorduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • Kadınlar güçlüdür.

0|0
    0|0
  • Parası olan herkes güçlüdür 😁

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...