Bu yapılan ne kadar doğru?

her gün başka barlarda gezen, her gün alkol alan, küfür eden, ona buna yavşayan erkekler; her gece bir evde takılan loca kızları ramazan gelince kediye dönüyor. 1 ay oruç tutmayla yapılan tüm kötülükler silinecek sanan bir zihniyet var ortada. bu ay geçtikten sonra normal hayatlarına devam ediyorlar. ne güzel değil mi? ben çok uslu, normal bir kız değilim kabül. ama yaptıklarımın üstünü sadece orucun kapatacağını sanacak kadar salak da değilim ayrıca. sizlerin görüşleri nasıl? ne kadar doğru bu yapılan?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bana göre ülke müslüman değil ülkenin insanları tam bir... anla işte ben zatehn bu ülkede kimseyi sevemedim herkersin yaptığı bana boş geliyor inan varya herkese gülüyorum hatta artık düne kadar safmışım ben ama bundan sonra herkese enseye şaplak.. e parmak misali yapıyorum ve çok hoşuma gidiyor eee anlayana boşuna dememişler adamına göre muammele ya da ne kadar eklem o kadar köfte :D :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabiyki yanlış. Yaptığın kötü işleri akışkanliklari birakiyosan tamamen birakicaksin. Ne o öyle köprüyü geçene kadar ayı dayı hesabı gibi. Töbe yarabbim ya 😒

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Öyle düşünürsen işin içinden çıkamazsın. En azından oruç tutuyorlar bu da bir şeydir. Günümüzde kaç insan oruç tutuyor.

0|0
    0|0
  • Doğru değil tabi başı şeyler devamlılık ister

0|0
    0|0
  • iyisin iyi...

0|0
    0|0
  • hiç dogru degil

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...