Şu an 20 yaşında olup, 30 lu yaşlara daha çok var ohoo diyenler var mı aranızda?

ben 30 yaşındayım ve zamanın ne ara geçtiğini hiç anlamadım. şu an 40 yaşına gelmenin de aynı şekilde çok hızlı olacağını düşünüyorum. 20 yken 30 lu adamları dayı olarak görüyodum, şu an 40 lı yaşlardakilere kanka diyorum :D valla zaman göz açıp kapayana kadar geçiyor. siz siz olun gençliğinizin kıymetini iyi bilin 20 lik gençler. ve 30 lara gelmeye daha çok uzun zaman varmış gibi bakmayın.

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• 21 yaşındayım Cidde'n ohoo çok car bea😂😂

0|1
    0|0
    • Çıktım

• tamam gördüm.

En İyi Erkek Görüşü

• aynen hacı ya 30 ne ara oluyorsun anlamıyor insan

0|1
    0|0
    • insan özlüyor 20 li yaşları dimi

• valla yapacak bir şey yok usta, adım adım sona gidiyoruz :) en çabuk geçen şeyde gençlik anasını satayım

• aynen yav hiç sorma:D

Kızlar Ne Diyor 12

• gençlik gitti gördün mü :D

0|1
    0|0
    • aynen kanka, en acısı da o yıllara geri dönememek. keşke genç yılların kıymetini daha iyi bilseydim diyorum ama çok istesen de keşkeler çare olmuyor.

• bana iyi moral veriyosun:)

• bize moral lazım ama :D

• Bende 28 yasındayım ınan nasıl gectıgını anlamadım 🤔🤔

0|1
    0|0
  • Aynen öyle olacak :)

0|1
    0|0
    • sen 39 yaşındasın büyükleri olarak ne tavsiyede bulunursun genç kızlarımıza mesela? :)

• Görüşlerde bazıları merak etmiş ne tavsiye edersin bize diye :)

• Mavili olunca kızlar merak eder, pembeli oluncada erkekler merak eder :)

• Yok büyüdükçe zaman çok çabuk geçiyor korkuyorum biraz 😂 bu sene 23 oluyorum 30a 7 sene kalmış 🙈

0|1
    0|0
    • sana tavsiyem bekarsan evlenmeye bak. gençlikteki güzellik bitiyor maalesef bu yaşlara yaklaşınca.

• Yok benim hedeflerim farklı kendi ayaklarımız üzerinde durmak istiyorum evlenmek için evlenmem o gelişirse olacak bir şey şu anda biraz uzak geliyor bana.

• hmm sen bilirsin.

• Ben daha 18 elhamdulillah :D

0|1
    0|0
  • Yok demiyorum, dediğin gibi zaman göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor

0|1
    0|0
    • Bu yaşta bunu idrak edebilmen güzel. Herkes senin gibi düşünmüyor işte.

• Okul iş derken insan sürekli koşuşturma halinde bu yüzden anlayamıyoruz bile geçen yaşları

• Aynen.

• Aynen öyle iyi bir eş bulup evlenecem 😊 kimse istemez yanlız yaşlanmayı!

0|1
    0|0
    • akıllı kızsın, ne güzel :)
      darısı gençliğin sonsuza denk süreceğini sananların başına !

• hmm anlıyorum, haklısın tabi :)

• Ben isterim atam dan nasıl gördüm öyle olsun bu devirde zor😕

• Bize ne tavsiye edersin

0|1
    0|0
    • sana tavsiyem şu, hep genç kalacağını sanıyorsan yanılıyorsun. 25-26 dan sonra ilk yaşlanma belirtilerini fark edeceksin hatta bu yaş 24 ü bile bulabilir. o sebeple gençliğinin kıymetini iyi bil, gençkenki güzelliğin her zaman kalacak zannetme. bu sebeple, hızlı davran hızlı evlenmeye bak kafa dengi birini bulur bulmaz evlen. gençlik yılları çabuk sönüyor maalesef. en acısı da geriye dönmek istesen de dönemiyorsun. insan hayata bir kere gelir, bence evliliği zamanında tatmalı her insan. o da güzel olunan en verimli yıllar olan genç yıllarda olmalı. ilerde pişman olmamak için bunu yap. ben şahsen pişmanım bun zamanında tatmadığım için.

• Bende öyle düşünüyordum zaten bulursak deneriz

• hayırlısı olsun diyorum :)

• 22 oldum ya yaşlanıyorum :(

0|1
    0|0
    • emin ol 8 yıl çok hızlı geçiyor.

• haha ne mutlu sana. senin adına sevindim :)
      aynen öyle herkesin her istediği bu evrende gerçekleşeydi neler olmazdı ohoooo :D

• E yanı :D

• Ben varim

0|1
    0|0
  • 24 üm istemiorm 30 olayım:DDDD

0|1
    0|0
    • yaşlanmanın ilk belirtilerini yaşıyorsun 30 larda. neyini istiyon 30 un :)

• işte öyle olmuyor, geri arıyorsun o genç yılları. herşey zamanında olmalı bence.

• ee napalım sırf evlilik için sığır bir heriflede evlenemem. istedğim kişilikte biri yoksa asla evlenmem yalnz ölürüm daha iyi. aile babası arıyorum ben.

• 18 yaşındayım ve bu zamana kadar nasıl geçtiğini bile anlamadım en kötüsüde bu, bize verilen yaşam çok kısıtlı. Çok kısa bir dönem. Üstelik günün yarısını uykuda geçirirken..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 20 yasindayim
    Ruhum 40

1|1
    0|0
  • Neyse ki daha 20'ye girmedim. Çok var daha ohooo 20 bile değilim ben 😄

0|1
    0|0
    • çok çabuk geçiyor ohooo dediğin o günler

• Eskiden öyle sanırdım ama malesef günler su gibi akıp gidiyor bizide her gün ölüme bir adım daha yaklaştırıyor

0|1
    0|0
  • Ahaha aynı ben ama öyle değilim her yaşın ayrı bir tadı var diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • 18 yasındayım zaman geçmiyor

0|1
    0|0
    • bırak geçmesin, benim yaşıma gelince ararsın o zamanı

• Haklısında eve tıkıldım üniversiteye tekrardan hazırlandım tüm arkadaşlar vs üniversiteye gidince tek kaldım 1 haftaya kurtuluyorum bende

• hmm peki

• dah dün diyordum bakmışım 40 lara gelmişim

0|1
    0|0
    • aynen ben de onu hesap ediyorum şimdiden :)

Yükleniyor...