Çok heyecanlıyım yardımm?

Ya bugün lise mezuniyet balomuz var cok luks bir otelin avlusunda ama ben cok heyecanlıyım ya hep kotu dusunuyorum engel olamıyorum. Ya rezil olursam ya cok skılırsam (ki cok sıkılgan bir insan olduğum icin buyuk ihtimal boyle olucak) bir de sevmediğim insanlar cogunlukta. Kavalyem de hoslandıgım cocuk ya yanlıs bisey yaparsam komik duruma dusersem cok kprkuyorumm ne yapıcam fikir verin?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne balosu lan mübarek gün

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kızım dur sakin ol tek basına gitmiyon ya :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gorende podyuma cikcak sanir :/ mezuniyet balosu nedir ya diplomani al cik

0|0
    0|0
  • hiç bişe düşünmeden git.

0|0
    0|0
  • desene çıplaklar kampı var bugün topuklular ve bacaklar konuşacak yoksa ayıp olur

0|0
    0|0
  • Sal gitsin bir kere bu yaşta ve buzamana olucaksın keyfini çıkar (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Herkes heyecanlıdır böyle yerlerde bunu düşün. Ve sadece kendin ol içinden geldiği gibi davran kimsenin hoşuna gitmek için özel çaba sarfetme.

0|0
    0|0
  • Eğlenmene bak. Çok abartacak bir şey yok. Hem niye kötü şeyler gelsin ki başına?

0|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum işte sadece his ve takıntı ve kurtlamıyorumm

• Bir kere mezun oluyorsun liseden. Takacak bir şey yok. Başka şeylerle meşgul ol. O gün çok güzel olacak diye motive et kendini. Tadını çıkar her şeyin.

• Sakin ol öncelikle ve içinden geldiği gibi davran 😉

0|0
    0|0
  • ne mezuniyeti ortaokul / lise / üniversite?

0|0
    0|0
    • Lise :(

• bence seni mutlu eden bir müzik dinle böyle pozitif ol üniversiteye geçiyosun hem sevdiğin çocuk kavalyenmiş ya konuştunmu onunla =)

• Konuştun mu derken neyi. d

Yükleniyor...