Eşim dediğiniz kişi size neler verebilmeli?

Evliler ve evlenmeyi düşünenler eşinizden beklentileriniz nedir, neler verebilmeli?

1|0
27|17

En İyi Kız Görüşü

• Sevgi ilgi aşk deger huzur mutluluk vermeli çok ama çok sevip aşık olmalı üstüme titremeli

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

• Huzur, saygı ve sevgi versin yeterli

1|1
    0|0
  • ilgi ilgi ilgi

1|0
    0|0
  • Huzur

1|0
    0|0
  • Sevgi saygı seks ve En önemlisi sonuçta biz bir hayatı paylaşıyoruz o zaman her şekilde yanımda olmalı bana yardim etmeli diye dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Bana sadık olsun, her zaman dürüst olsun, asla yalan söylemesin

1|0
    0|0
  • Arada bir beni sevdiğini söylesib ilgi göstersin böyle daha çok manevi yönden ilgi göstersin maddi yönden zaten çalışırız ikimizde borcumuzu falan kaparız

0|0
    0|0
  • Benden almasın da.

0|1
    0|0
  • Saygı istiyorum o oldumu hepsi olur zaten... Birde Beni koruyup kollasın sahiplenmek isterim. Başımda bir eşim olduğunu bana hissettirmeli bir ağırlığı olmalı.

0|0
    0|0
  • evi geçindirmeli beni mutluetmeli benmle sadece yatmak için evlenmemeli ve iyi bir baba adayı olmalı

2|0
    0|0
  • Güven, saygı, sevgi, huzur..

1|0
    0|0
  • Öncelikle güven

1|0
    0|0
  • Guvennnnn

1|0
    0|0
  • Mutluluk güven sevgi saygi

1|0
    0|0
  • Kalbini , dürüstlüğün ve güvenini

1|0
    0|0
  • ev işlerinde yardım bekliyorum.

1|0
    0|0
    • Mesela çamaşır ütü gibi işler mi?

• ben ütü yaparken o da çamaşırları toplasın mesela.
      veya ben evi temizlerken o da yemek yapsın
      ben çocuklara bakıyorken o alışverişimizi yapsın mesela
      ama mümkünse bunları yaparken (babam gibi) iş yaptığı için sinirlenmesin :)

• Huzur ve sevgiş gerisini ben hallederim de sevgi olmadık a çok zormuş insan sevıyosa neden blki etmez ki çok aptalca

0|0
    0|0
  • Aşk sevgi güven

0|0
    0|0
  • kesinlikle güven vermeli ve eğlenmeliyiz

0|0
    0|0
  • Baba sevgisi verebilmeli.

0|0
    0|0
  • Bana Özel olduğumu hissettirmeli tabi hepsinden öncesi SAYGI Saygı önemli...

0|0
    0|0
  • Sadakat sevgi güven saygı vermeli bunlar evliliğin temeli zaten bunlardan biri gitse biri kalır.

0|0
    0|0
  • Allah icin evlende kurtulak senden hergin bir bebek ismi bir es nasil olur yok isim 😂 ramazan ramazan basina vurmus nolmus

0|0
    0|0
  • Huzur verebilmeli.
    Gülümsemeli beni gördügünde. Tabii her gördügünde degil ama mesela isten sonra eve geldi ve beni gördü o an. ya da ben cicili bicili giyinince 😄Beni gördügünde gülümsemiyorsa, bana karsi sevgisi bitmistir bence.
    Ben calismadigim dönemlerde eviin ihtiyaclarini kendisi borca girmeden karsilayabilmeli. Kadinlar arada hanile felan oluyor yani hep calismiyorlar 😂 (Yani niye calismiyorsun demenize gerek yok... Gerci cocuk istemiyoruz bizya bakalim ne yapacaz ilerde)
    Sonra ZAMANini verebilmeli... Beraber yürüyüse cikmalar felan güzel olur.

0|0
    0|0
  • Kariyerim için destek, anlayış, sevgi.

0|0
    0|0
  • merhamet istiorm sadece

0|0
    0|0
  • yatlar, katlar, evler... şaka şaka hep sevsin, sadık olsun, çocuklarımın babası olsun yeter.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

Yükleniyor...