Siz olsanız ne yaparsınız?

Çocuğunuz sizden bir oyuncak istedi fakat siz bu günlerde çok yaramaz olduğunu söyleyip almıyorsunuz. Orada ağlayıp bağırmaya başlıyor siz bunun karşısında dayanamayıp alır mısınız istediği şeyi yoksa ağlarsa ağlasın mı?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• istediği kadar bağırabilir veya ağlayabilir sorun yok. Eğer alınmayacak dediysem alınmayacaktır.
    Çocuklar sürekli büyüklerinin zayıf taraflarını ararlar ve bunu bulduklarında her ortamda ve her zaman bunu kullanmaktan çekinmezler.

0|0
    0|0
    • Hiç taviz yok mu yani🙄

• Yarın çocuğun olunca annelik duygusunu tam anlamı ile yaşayamaya başlayınca bu düşüncelerin değişecektir. Çocuk bu ağlayacak tabii ki. Hatta ilk doğduğunda ağlaması hoşuna bile gidecek emin olabilirsin.

• Öyledir tabiki bilmiyorum şimdi hiçbirini umarım öyle olur. Gerçi kendim bile doktordan korktuğum için umarım bebişim korkmaz

En İyi Kız Görüşü

• Alirim yaa cocugun gozyasi icini acitmali

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Tek bir olayla ve kisitli bilgiyle cevap veremem. Cocuk kac yasinda mesela her istedigini aglayarak yapan birimi. Baska biseyle avutulabilir mi

0|0
    0|0
  • Cocugu böyle herseyi aglayarak yaptirmaya alistirma taraftari degilim alayacak yasta ise guzellikle anlatirim uslu durursan alirim derim ama tabi yasi onemli cocugun.

0|0
    0|0
  • Sesimin tonunu yükseltmeden onunla bir birey gibi konuşurum. Isra edecektir, yine konuşurum. Ağlayacaktır, bağıracaktır yine konuşmaya devam ederim. En sonunda ağlayacak dermanı kalmayınca hadi gel dışarı çıkalım, parka gidelim derim. Unutur gider.

Almayacaksan da çocuğu umursaman lazım.

0|0
    0|0
  • ağlasın öğrensin hayatı

0|0
    0|0
  • eğer alırsan o da her istediği oyuncagı ağlayarak alır yani alıskanlık haline getirir ben almam

0|0
    0|0
  • Her ağladığında istediğini yaparsan kötü alışır. Bende küçükken öyleydim. Çok eziyet çektirdim aileme gece 3 de kapalı mağazayı açtırıp oyuncak aldırmıştım😊

0|0
    0|0
  • Almam cezası varsa cezasını çekicek yoksa şımarık olur tecrübe konuşuyor 😂

0|0
    0|0
  • Ben almam aglasin dursun

0|0
    0|0
  • Alırım ya ben kıyamam çocuğuma:D

0|0
    0|0
  • Duruma göreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • uslu durursa oyuncağı alacağımı söylerim gerçi dursada durmasada alıcaz :D

0|0
    0|0
  • süper dadı izle sen

0|0
    0|0
    • Çocuğum yok ayrıca evli bile değilim

Kızlar Ne Diyor 5

• Ağlarsa ağlasın. Bir şeyleri ağlayarak yani karşısındakinin zaafını kullanarak çözemeyeceğini anlaması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Tatlı tatlı konuşurum şu an onu alamıyacağımızı başka zamsn ondan daha iyisini bile bulanileceğini derim

0|0
    0|0
  • Ağlayarak birseylerin olmayacağını öğrenmesi lazım, küçük yaşta verilen eğitim önemli.
    Birsüre sonra, unutur zaten,.

0|0
    0|0
  • Almam, sonra her şeyi ağlayarak yaptırmaya çalışacak

0|0
    0|0
  • Tabi ki alirim niye aglasin ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...