Ben bir metresim?

Evet arkadaslar ben metresim onu tanıdığımda 6 aylık evliydi evinde problemler yaşıyordu bu eksikligi benimle gidermeye çalıştı ben de elimden geldiği kadar yardımcı oldum hem cinsel açıdan hem duygusal. 2 yildir birlikteyiz. Ne zaman karisiyla kavga etse bana koşar sevisirz onu iyi eder gönderirim. Parasi da var zengin bu da ayrilmamamin bir sebebi. Ama artık bana gelip kendini iyi edip sonra karisina koşması canimi sıkmaya başladı bir de bebeği olacak. Bebeğin olunca hic gorusemeyiz dedim merak etme beni senin vücudun kadar hic bisey mutlu etmiyor seni ihmal etmem dedi. Bana artık ayrılık vakti geldi gibi duruyor sizce bunu bu şekilde ne kadar sürdürebilirim?

0|1
23|71

En İyi Erkek Görüşü

• Bence yaptığın büyük bir günah orasını hadi geçtim hem kendine yazık düşünsene seninde bir yuvan olabilir çocukların olabilir ama işte sadece senin vücudun için olan biriyle birliktesin onun umrunda biledeğilsin yani çekip gitsen umrunda olmaz ama o sana kötü davransa yine bişey diyemezsin ki aslında zaten kötü davranıyor bence yol yakınken bırak herşey para değil bunu bil biraz kendinizi düşünün ve karşınızdakinide ya evli olduğu kadın sen olsaydın kocan onun kollarında huzur bulduğunu söyleseydi birde şu var eğer senin kollarında huzur bulsaydı ondan çocuk yapmazdı onu boşar seni alır senden yapardı onun için ki bence hayatına bir düzen gelsin bu işi bırak

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence bunları hiç düşünme anı yaşa kalırsa güzel olur biterse de biter dünyaya onla gelmedin takılma burdan kimsenin sözüne de canın nasıl istiyosa ole yap ayrılsam mı bitirsem mi deyip şu an mutluyken bu anların da tadını kaçırmaa

1|0
    1|0
    • arkadaş profosyonel.

• @Aygun67 beni tanımadığın için böyle düşünüyosunn aslında çok yanlış

• doğrusunu anlatırmısın bana

Erkekler Ne Diyor 70

• Eli boş gitmiyorsan vakti gelmiş demektir.

6|2
    0|0
  • Ben seni kınamayacağım, kınarsam başıma gelir falan :D
    Madem içinde bulunduğun durum bu , Altın Vuruş yap , öyle bitir.
    Yani bir seferde alabileceğinin en üst seviyesini al , sonra da bırak gitsin.
    Hem de karısına ve çocuğuna karşı daha çok hakka girme, sen kendi yolunu çiz.

1|0
    0|0
  • Metre karesi kaç tl ☺

4|0
    0|0
  • ayy dur daha fazla anlatma çok acıklı bir hikaye, şimdi sen mağdur kızsındır bide.

2|1
    0|0
  • Duygusal a bağlama da... yerini bil sadece

0|0
    0|0
  • yazık... Allah beyin versin..

2|1
    0|0
  • çocuk ta olduktan sonra sana ayrılan zaman daha da azalacak. zaten pek uygun olmayan bu ilişkiyi artık bitirmen gerekecek yoksa bu sana acı vermeye başlayacak. çünkü sen ona duygusal olarak bağlanmaya başlamışsın, olay sadece seks değil. ama o sana duygusal olarak bağlanmamış, seni bir vücut olarak , seks objesi gibi görüyor. o da duygusal olarak bir şeyler hissetseydi, sorunlu evlilikte çocuk yapmazdı. Çok geç olmadan ayrıl derim.

0|0
    0|0
  • Arkadasim, Erkek arkadasinin yerinde olsam seninle evlenirdim. Neden dersen sorunlu bir evliligi var neden cocuk yapiyor e$i ile.. Üstelik huzur verende sensen Bir saniye dusunmez ayrilir evlenirdim ben olsam!

Sen Haklisin Korkma!

0|0
    0|0
  • Aslında sen baştan hata yapmışsın. Çünkü parası için adama yaklaşıp metresi olmuşsun. Ve daha gençsinde. Bence tövbe et ve önünde yaşayacağın daha güzel günler var. Kendini para için daha fazla pisletme. Bakarsın bir gün karşına temiz biri çıkar evlenirsin. Çocuğunuz olur. Gül gibi geçinip gidersiniz.

Bu yolun sonu ama hiç iyi değil. Elbette seni yargılamayam. Bu benim düşüncem. Yol yakınken vazgeç derim.

0|0
    0|0
  • Doğrusu dq bu ayrıl yani. Yedek olma as oyuncu ol birinin hayatında, metres olma eş ol sevdiğine, anne ol çocuğuna

0|0
    0|0
  • Bence ayrıl sarkınca vücudunu istemez ve bebek var en önemlisi budur bence.

0|0
    0|0
  • Tescillesin yani
    Eskortun yan sanayisi gibi bişeyin

0|0
    0|0
  • Peki niye bu eziyet..
    Pek fazla sürmez. sizin bu durum

0|0
    0|0
  • Sana direk solemis zaten sevgi yok sadece bedenin icin seninle bu seni kulaniyo farkinda deglmsn buzamana kadar susma hata bence ya sana gelsin ya da temello gitsin bunu kendine yapma. derim ok

0|0
    0|0
  • zengin abilere duyurulur

0|0
    0|0
  • Parasıda var dan sonrasını okumadım ya arkadaşa nedir bu paraya düşkünlüğünüz Nasıl mideniz kaldırıyor yuh artık ya

0|0
    0|0
  • seni başkasına tercih etmesi hoşuna gidiyormuş ama şimdi kullanıldığını anlamışsın
    horoscobuna baktır venüsünde akrep var ömür boyu sevilmeyecek sevilmeye layık olmayacak bir insansın geçmiş olsun Allah sabrını da verir merak etme

0|0
    0|0
  • bir tanede sen doğur olsun bitsin :)

0|0
    0|0
  • allah kurtarsın kanka

1|0
    0|0
  • Burda bizim gibi filintalar dururken yakışıyo mu sana :D

0|1
    0|0
  • herkez kendine yakışanı kendine yakıştırdığını yapar...

0|0
    0|0
  • Ya kendini bu şekilde kullandırttıktan sonra Nasıl rahat edebiliyorsun? Veya evli bir insanla bunları yaşarken hiç vicdanın sızlamazmı Allah korusun senin gibilerden.

1|0
    0|0
  • memlekette senden senın gıbılerden senın gıbı kac tane varsa hepınızden alayınızın gelmişini geçmişini yedı ceddını beşikten mezara romeo ölmeli arkadaş aldınız nefes bıle fazla sıze

1|0
    0|0
  • Tebrikler, devam et

0|0
    0|0
  • Senin gibilere ne dendiği çok aşikâr

0|0
    0|0
  • Ee yani bizden beklentin ne

0|0
    0|0
  • sen kullanılıp atılcan eğer kendim çekilmezsen

0|0
    0|0
  • Baska zengin bul

0|0
    0|0
  • kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez sende bunu secmişsin aşk para ihanet entrika her zaman her daim cevremizde seni ayırd eden özellik dürüstlüğün ayrılırken altın vuruşu yap bir eli yağda bir eli balda yaşamanın bedelini ödet ;)

0|0
    0|0
  • Yeni birilerini bul 😈

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    40

Kızlar Ne Diyor 22

• 😄 görende ev tutmuş araba almış zanneder öyle de değildir eminim o yüzden metres değil aptalsın

11|9
    0|0
  • Bende diyordum bu evlilikler neden yıkılıyor. Aklın varsa surdurme ayrıl.

3|2
    0|0
  • Aslinda parayla eskortluk ona yapiyorsun seni sevse esini terkederdi.. seni cinsel yonden kullaniyor.. buna katlanabilirsen devam et... sahsen ben olsam katlanmazdim.

1|2
    0|0
  • Seni kullaniyor sende para icin razi olmusun ama kisiligin yerlerde soyliyim bence onun esine anlat herseyi gerci anlatsanda bos salak esi kabul etmez para oldugu icinde evliligine devam eder. sen bilirsin ama boyle hayat olmaz

1|2
    0|0
  • Boyle bir karaktere sahip olup bunu da piskinlikle soylemis olman gercekten sinir bozucu en nefret ettigim kadin tipi ya evli adamlarla ne isin var bir insanin yuvasini yikmaya ne haddin var sana mi doner saniyorsun hangi akla hizmet seni ihtiyacini gidermek icin kullaniyor o kadar sevse bosanir sana gelirdi nu kadar da mi basmiyor beynin bir peceteden farkin yok kullanilip atiliyorsun yaziklar olsun sana da senin gibilerede

0|2
    0|0
  • Üff keşke ölsen. Acilen metresliği bırakmalısın.

0|2
    0|0
  • kullanmış zaten kullanacağı kadar ne değişti de canını sıkmaya başladı bu durum..

1|1
    0|0
  • Evlilikte sogutuyorsunuz insani ya helal olsun

1|2
    0|0
  • Biz ne desel bos kendini ona karsi frenleyebiliyorsan ayrilman gerek demektir ama frenleyemiyorsan burda vaz gec demenin anlami yok

0|1
    0|0
  • Bize ne bundan canım kardeşim

2|1
    0|0
  • Çok güzel kullanılıyorsun

0|1
    0|0
    • olaya kullanılıyorsun olarak bakmamak gerek, kendisi de istiyor bunu, sevişmeyi istiyor zevk almayı istiyor adamın verdiği parayı istiyor ona sunduğu şeyleri istiyor.

• Bu iliskiyi bitir hemen dogacak cocugu düşün ve kendini bu yoldan uzak tut artik gururuna nasil yedirebiliyosun ya birak su isleri gercekten kendinede yazik etme

0|1
    0|0
  • Yorumsuz...

0|2
    0|0
  • Kendini kaptırmazsan, istediğin yere kadar sürdürebilirsin..

0|0
    0|0
  • Midenin kaldırdığı kadar

0|1
    0|0
  • Ne kadar Çok kötüsün.

0|0
    0|0
  • böyle devam :D

0|0
    0|0
  • Ayrıl adamın yuvasını yıkmaa

0|1
    0|0
  • Ya ne yapacaktı? Evinin kadını çocuklarının anası mı?

1|2
    0|0
  • bu yolu sen seçtin sümüklü peçete gibi buruşturup atmasına da razı olacaksın

5|2
    0|0
  • Yüzde 99 ihtimal bebeği dünyaya geldiğinde seni bırakacak insallah bırakır 😀

0|2
    0|0
    • @sondenemem neden selam almadan engellednki kufurmu ettik ya ayip yaptigin

• Eğitim kariyer konusuna gir 😊

• Yani bir el sallasan olmuyo. illa diyosunki bana ulasmak icin emek harca 😊😛

• Sen baska zengin bulursun takma kafani

4|3
    0|0
Yükleniyor...