Yüzünüze gülen size yalakalık yapan insan arkanızdan dedikodunuzu yapıyormuş umurunuzda mı?

Yüzünüze gülen, size yalakalık yapan insan görünümlü yaratık arkanızdan konuşuyormuş umurunuzda mı?

0|1
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır değil, alışkınım öyle prim peşinde olanlara, ses etmiyorum onlarında hakkı biraz eğlenmek :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yalakalık yapan adamın böyle bir şey yapması da gayet normal. Umurumda olur tabii, sttirederim.

3|2
    0|0
  • yüzüme gülmeleri migdemi bulandırıyor.. açıkcası..
    neyse o olmalı insan..

1|0
    0|0
  • Yaptıkların yaşadıkların onlara batıyorsa yalan yanlış laf yapıp yüzüne bakıyorsa hiç birşey olmamış gibi devam edip yeri geldiğinde vurmak lazım.
    O anki surat ifadelerinin verdiği mutluluk paha biçilemez :D

1|0
    0|0
  • benim arkamdan konuşulanlar kulağıma geldiğinde neler olacağını bilirler :)

1|0
    0|0
  • Ben öyle insanların ne b. k oldugunu bildigimden pek yüz vermem zaten arkamdan konuştugunu duyarsamda hayırdır birader bir sıkıntın varsa bana de halledelim deerim oda sus pus kem küm olur klasik olaylar yani.

1|0
    0|0
  • Umrumda olmaz ama çok pis rezil ederim bırak sokağa çıkmayı yataktan çıkması için bile bir kaç gün geçmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • Yaparsa yapsın s. ktirsin gitsin mk anca dedikodu yapar

1|0
    0|0
  • Arkamdan konuşanlara önümdeki girsin de yüzüne bak bakalım bişey diyebiliyormu :D

1|0
    0|0
  • baktım değilmiş

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • umrumda

0|0
    0|0
  • haberim yokmuş gibi davranır keyfini sürerim :) :)

0|0
    0|0
  • sk2me takmam

0|0
    0|0
  • tabi ki de umrumda :D kimmiş onlar :P

0|0
    0|0
  • çekemeyen anten taksın umurumda değil

0|0
    0|0
  • S... me

0|0
    0|0
  • Chnnme kdar yollsri var

0|0
    0|0
  • Gider döverim. Umrumda olmaz 😂

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...