Kapat

Şeyhi olmayanın şeyhi şeytan mıdır? Şeyhi olmayanın şeyhi şeytansa şeyh te bir çeşit şeytan mıdır?

Şeyhi olmayanın şeyhi şeytan mıdır? Şeyhi olmayanın şeyhi şeytansa şeyh te bir çeşit şeytan mıdır?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir berber bir berbere gel beraber...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O şeyhler yüzünden şu an islam ülkeleri bu halde zaten onlardan büyük şeytan mı var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Duydugun uygulamalar nedır?

0|0
    0|0
    • peygamber yolundan değilde resmen şeyhin yolunu tercih etmişler anlatılcak çok şey var mesela 1 cemaatte şeyhten tövbe alman gerekiyor sen allah mısın da onun tövbesini kabul edeceksin böyle saçmalıklar çok var bir tanesi bu farklı tarikat ve cemaatlerde daha farklı saçma uygulamalar var

• Tövbe alma olayı şeyhten degıl seyh aracılığıyla Allah tan

• kilisedeki papazlarda zamanında böyle kekliyordu insanları

Erkekler Ne Diyor 6

• Şeyh lerin kapılarının yanından geçme! Dinin güzelliklerini öğreneceksende En eski basım atatürk'ün türkçe diline çevirttirdiği Elmalılı Hamdi Yazır'ın eski baskı kuran-ı kerim mealini alın okuyun daha iyi.
    Vallaha şeyh'leri elini uzatırsan kolunu kaptırırsın. :D
    Malum memlekette imam hatip mezunu çok!

0|1
    0|0
    • zaten olumsuz olarak eleştirdim saçma uygulamalarını öğrenince daha da bir sinir oldum :)

• Farkındayım kardeşim. Zebur, Tevrat , İncil nasıl çarpıttırıldıysa şimdi de sıra kuran-ı kerim de. Bu yüzden daha duyarlı ve tedbirli olmalıyız. Basında görüyoruz Şeyh ile yatarsa cennetin kapıları açılırmış. Taciz olayları demiyorum bile. İyi konuya değinmişsin. :D

• o konular harbiden karışık, o yüzden uzak durmayı tercih ediyorum.

0|1
    0|0
    • geçen gün sinir ettiler bu tarikat şeyleri sinirimi atmam lazım anneme gel katıl demişler annem irtibatını kesti o diyene ayrıntıya girmicem annem beli bile sinirlendirdi alakası olmayan beni bunlar insanları gütmelik koyun olarak görüyor resmen

• Ulan gidin yatın bir be

0|1
    0|0
    • noldu mankafa? :)

• burda zaten olumsuz eleştiri yaptım :)

• Mankafalı olunca eleştiriyi bile anlamıyorum😀

• O sözün orjinali; Mürşidi olmayanın mürşidi şeytandır

0|0
    0|0
  • Kim uyduruo. bunlari

0|0
    0|0
  • Birakin bu seyh sik hoca islerini snra dindar olacam diye seyh dalkavugu olup cikiyorsunuz dinden imandan cikiyorsunuz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...