Şeyhi olmayanın şeyhi şeytan mıdır? Şeyhi olmayanın şeyhi şeytansa şeyh te bir çeşit şeytan mıdır?

Şeyhi olmayanın şeyhi şeytan mıdır? Şeyhi olmayanın şeyhi şeytansa şeyh te bir çeşit şeytan mıdır?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir berber bir berbere gel beraber...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O şeyhler yüzünden şu an islam ülkeleri bu halde zaten onlardan büyük şeytan mı var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Duydugun uygulamalar nedır?

0|0
    0|0
    • peygamber yolundan değilde resmen şeyhin yolunu tercih etmişler anlatılcak çok şey var mesela 1 cemaatte şeyhten tövbe alman gerekiyor sen allah mısın da onun tövbesini kabul edeceksin böyle saçmalıklar çok var bir tanesi bu farklı tarikat ve cemaatlerde daha farklı saçma uygulamalar var

• Tövbe alma olayı şeyhten degıl seyh aracılığıyla Allah tan

• kilisedeki papazlarda zamanında böyle kekliyordu insanları

Erkekler Ne Diyor 6

• Şeyh lerin kapılarının yanından geçme! Dinin güzelliklerini öğreneceksende En eski basım atatürk'ün türkçe diline çevirttirdiği Elmalılı Hamdi Yazır'ın eski baskı kuran-ı kerim mealini alın okuyun daha iyi.
    Vallaha şeyh'leri elini uzatırsan kolunu kaptırırsın. :D
    Malum memlekette imam hatip mezunu çok!

0|1
    0|0
    • zaten olumsuz olarak eleştirdim saçma uygulamalarını öğrenince daha da bir sinir oldum :)

• Farkındayım kardeşim. Zebur, Tevrat , İncil nasıl çarpıttırıldıysa şimdi de sıra kuran-ı kerim de. Bu yüzden daha duyarlı ve tedbirli olmalıyız. Basında görüyoruz Şeyh ile yatarsa cennetin kapıları açılırmış. Taciz olayları demiyorum bile. İyi konuya değinmişsin. :D

• o konular harbiden karışık, o yüzden uzak durmayı tercih ediyorum.

0|1
    0|0
    • geçen gün sinir ettiler bu tarikat şeyleri sinirimi atmam lazım anneme gel katıl demişler annem irtibatını kesti o diyene ayrıntıya girmicem annem beli bile sinirlendirdi alakası olmayan beni bunlar insanları gütmelik koyun olarak görüyor resmen

• Ulan gidin yatın bir be

0|1
    0|0
    • noldu mankafa? :)

• burda zaten olumsuz eleştiri yaptım :)

• Mankafalı olunca eleştiriyi bile anlamıyorum😀

• O sözün orjinali; Mürşidi olmayanın mürşidi şeytandır

0|0
    0|0
  • Kim uyduruo. bunlari

0|0
    0|0
  • Birakin bu seyh sik hoca islerini snra dindar olacam diye seyh dalkavugu olup cikiyorsunuz dinden imandan cikiyorsunuz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...