Hangi ülkede yaşamak istersiniz ve neden?

Evet ülkemiz dışında nerede yaşamak isterdiniz ve neden orayı tercih ederdiniz? Can sıkıntısından sordum işte arkadaşlar. Bakalım hangi ülke daha fazla oy alacak?

• Amerika
    32% (9)40% (4)34% (13)Oy Ver
  • İsveç
    18% (5)10% (1)16% (6)Oy Ver
  • Japonya
    0% (0)20% (2)5% (2)Oy Ver
  • Kanada
    11% (3)10% (1)11% (4)Oy Ver
  • Avustralya
    4% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Diğer/Belirtiniz
    35% (10)20% (2)31% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Izlanda :(

0|0
    0|0
    • Güzel, alışık olmadığımız bir seçenek ama harika bir yer.

• Benim kanayan yaran başvurdum cikti alamadım. Her neyse
      Özetleyelim. Greencard bir nevi vatandaşlık. 2. Kimlik diyebilirsin. Normalde orada 1. Sınıf 2. Sınıf muamelesi var. Bu kart ile oranın vatandaşı gibi oluyorsun. Ayrıca giderken vize sorunun olmuyor. Ugrasmiyorsun. + Konsolosluklarla iletişime geçersen orada eğitim bile görebilirsin. Ama bu kart çıktığı zaman direk parayı yatırmak gerekiyor. Newyorktan onaylanıyor daha sonra banka hesabı veriyorlar size dosya numarası ona yatiriyorsunuz. Kart geliyor 1 hafta içerisinde. 6 ay içinde de en az 1 kere Amerikaya gitmeniz gerekiyor. Daha sonra ömür boyu geçerli vize denebilir. Ama bu kartın yenilemesi vesaire de oluyor pasaport gibi

• Zahmetli işmiş hakikaten. Teşekkür ederim açıklaman için. Evet oradaki muamele olaylarını biliyorum. Gideriz kısmetse, tabi şu Donald Trump başkan olmazsa :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• norveç. nedeni çok açık..
    ige (insani gelişme endeksi) bakın anlarsınız.. norveç, sıralamaya göre:yüksek, orta, düşük endekslerinden, yüksek ige'nin 1. sırasında.

0|0
    0|0
    • Evet İskandinav ülkelerinde suç oranı yok denecek kadar az. İnsanları dürüst, iyi, çalışkan. Eğitim, yaşam kalitesi ve insanlık olarak dört dörtlük yerler.

• pardon mehmet, son copy sende kalmış. soran cvp sanaydı.

• Eyvallah sağol :)

• Amerika

0|0
    0|0
    • Evet benimle aynı görüşte olan bir arkadaşım. Merhaba :) Peki sence neden?

• Hollanda İtalya olabilir isterdim.

0|0
    0|0
  • Amerika hep ilgimi çekmiştir o yüzden

0|0
    0|0
    • Evet aynı görüşteyim bende Amerika diyorum İskandinav ülkeleri daha refah olmasına rağmen dilini biliyoruz çünkü

• Norveç ya da İngiltere. Her yere yazıyorum kim bilir bu kaç oldu?*-*

0|0
    0|0
  • Sırasıyla
    İsveç Kanada Japonya

0|0
    0|0
  • Amerika çünkü dilini biliyorum 😶

0|0
    0|0
    • Evet aynı görüşteyim bende Amerika diyorum İskandinav ülkeleri daha refah olmasına rağmen dilini biliyoruz çünkü

• Türkiye

0|0
    0|0
  • Tabikide Italya veya finlandiya

0|0
    0|0
  • Huzur açısından İzlanda veya Norveç. Eğlencenin dibini düşünürsem las vegasss :D hayatlar İstanbul tabi 😒

0|0
    0|0
    • Haha :) Evet iskandinav ülkeleri çok refah. Her açıdan ilgimi çekiyor benimde. Gönül ister ki dünya turu yapmak ama daha il içi seyahatleri zor yapıyoruz :)

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...