Abazalığın mastırı mı açıldı !! ?

Kızlar kendini koruyarak ekosistemi çökerttiler köpekler kedilere sardı millet ağaçlar uçan kuş bile erkeklerin elinden kaçmaz oldu leylekleri saymıyorum bile daha siz bu kızlardan ne istiyosunuz bilader napsınlar ölsünlermi dostum? çelik don giyseler onu delersiniz
Abazalığın mastırı falan açıldı pet bardaklarla doktor eldivenleriyle birşeyler yapıyorlar bilimsel tekniklerle damacanalar falan yakında deniz kızını bulmak için arastırma ekibi yollayacaklar karsında böyle bir kitle varken kızlar cok dayanıklı duruyor çelik gibi savunmaları var bence daha napsınlar 2. Dünya savaşındaki ABD kadar güçlü bu abaza kitlesi... yerden havadan denizden karadan saldırılar düzenliyorlar rütbelileri var ast üst iliskisine dikkat ediyorlar kimse üstünün saldırdığına saldırmıyor falan yani
Kızlar son hamle olarak sosyal medyada abazaları gruplastırıp baslarına birer kız feda etti. hepsini topluyolar topladıkları yerden cıkmasınlar diye baslarına birini dikip onları oyalayıp yoluna bakmaya çalısıyorlar artık. Müthis bir savaş anlatırken kendimi futbol spikeri falan havasında hissediyorum
Konuşma Sonu

0|1
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Adam hakli dagilin

0|1
    0|0
Yükleniyor...