20 sene sonra zaman yolculuğu yapsak 50-100 sene öncesine ramazan ayına denk gelse oruç tutmak zorunda olurmuyuz?

20 Sene sonra zaman yolculuğu yapsak bugüne gelsek ramazan orucunu tutuyoruz şu an gelecekteki halimiz yemek yese orucumuz bozulur mu? Sorularıma cevap verirseniz sevinirim :)

Güncellemeler:
Evet arkadaşlar bu paradoksun cevabı ne olur acaba bence paradoks belli bir cevabı olmamalı ama mantıklı cevap gelicek mi merak ediyorum :)

0|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Seferi sayılırsın bozulmaz :)

0|1
    0|0
    • yolculukta oruç gerekli olmuyor mu yani :) ama şimdi ordaki zamandaki ben tutuyorum gelecekteki tutmuyor onun orucuna zarar vermem gerekir :)

• Aslonan gittiğin zamandaki senin yaptığıdır. Gelecekten gelen senin , gittiğin zamandaki sen üzerinde bir etkisi olamaz. Adam öldürsen bile günahı o zamanda ki sana değil gelecekteki sen e yazılır. :D

• bu cevap mantıklı geldi teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• hakikaten şaşkınlıkla okuyorum soruları :)))

0|1
    0|0
    • valla zaman yolculuğu yapma imkanım varsa bakıcam ramazana denk gelmesin diye :)

• Nihat Hatipoğluna sormak lazım ddfhkg

0|1
    0|0
  • Cok mantikli aynen devam kardes ayni soruyu hatipogluna sorulanlar arasinda gormeyi bekliyorum 😂

0|1
    0|0
    • Dur la cevap vercem
      Gecmis senle gelecek sen fiziken ayri olacaksiniz oyuzden onu sen yonetemezsin onun yedigiyle senin oruc bozulmz bence.

• dizi var bir tane süper kahraman flash var zamanda yolculuk ediyor paralel evrenlere seyahet edebiliyor :)

• Doctor who mu ne onun gibi galiba :) ayni durum yani fiziken ayri beden olma durumu

Erkekler Ne Diyor 9

• Borç kapatirsin

0|1
    0|0
  • Her kimsen beni engeller misin? Gizli olmasan ben engelleyecektim seni. Zorla oruç tutuyormuş gibi aptal aptal saçmalıyorsun? Salak herif..

0|1
    0|0
  • soruyu nereden tutsam elimde kalıyor

0|1
    0|0
  • Gizli senin uyku saatin gelmiş. Hadi yat sen 😐

0|1
    0|0
  • Zaman yolculugunu yaptigin an kendini peygamber ilan edersin zaten merak etme

0|0
    0|0
  • Zaman makinanin fişi nereye takiliysa ordaki orucu tutucan

0|1
    0|0
  • Nerde okudun bumu nh nin programindami

0|1
    0|0
    • yok şimdi geldi aklıma tv izlemiyorum :)

• Arkadaş Efe Aydar ı çok izlemiş el salla panpa.

0|0
    0|0
    • kim o arkadaş? özel görelilik çalıştım fizikten az önce kafa yaptı :)

• aynen benim sorunun benzeri ama bu ateist ne anlıcak ama sorular amma komikmiş ama ya :)

• Ateistler dini bir çok Müslimandan iyi bilir tabi ergenler ile ateistleri ayrırsak bunu söyleyebilirim o insanın bu sözler köşkündeki işte konuşanlar vb bir çok insanla ikili diyaloğu var izleyebilirsin bilgiden zarar gelmez yanlış yorumdan zarar gelir.

• oruc moruc benlik bise degil no problemo kisacasi

0|0
    0|0
    • müslüman arkadaşlarıma sordum seni alakadar etmiyor zaten görüşün için teşekkür ederim yinede :)

Yükleniyor...