Atalay Filiz İzmir'de, can güvenliğimi kim sağlayacak?

Duymayan kalmamıştır seri katili, 3 kişiyi öldürmüş ya 4. ben olursam :S Adamla sanki metroda karşılaştık gibi ya da ona benziyordu :/ Bu adam çok pişirik görünüyor valla karşıma çıksa, ilk isim şeyine tekme atmak olacak.. Sizce mantıklı değil mi?

2|1
11|36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Adam zaten tek başina işliyor. Kalabalık yerlerde o g*t yok adamda.

0|0
    0|0
    • Niye gizlendin kızz korkma görmez seni asdf

• Ahahah tamam sağ salim gidip dönersin inşallah 😂

• Sağ ol var ol.😂 Allaha emanet ol 😇

Erkekler Ne Diyor 35

• izmirde oldugu ne malum polısın yemlemesıde olabılır bu. onun rahat davranıp hata yapması ıcın. atıyorum farklı guzargahtadır ancak polıs onun tam tersı yerlerde aradıgı izlenımı verebılır buda onu daha rahat davranmaya sevk edebılır ve hata yapmasını saglayabılır. ama kenıdnde öldürebilir kendi gölgesınden korkan bır tıp aslınd serı katıl ya da çokta zekı degıl bızım polısımız bıraz becerıkısz amerıkada bunun 2 gunde paket yaparlar

0|0
    0|0
  • Medya çok büyüttü o gereksizi. Durduk yere insanları korkuya salıyorlar. O her neredeyse bulunduğu yerden burnunu çıkartmaz korkuya gerek yok.

0|1
    0|0
  • Allah atalin cezasini versin sorularindan gina geldi

0|0
    0|0
  • Kanks ben sana bişey diyimi bir erkeği etkisiz hale getirmenin en iyi yoludur deneyimli biri olarak seni tebrik ediyorum 😅😅benim başıma ne geldi biliyor musun ben kısın usumemek için kilotlu çorap giyiyorum bunu pantolon pacasindan bir kız arkadaşım gördü güldü dalga filan geçti bende bunun üstüne gittim biraz oda dizini belimden asagi bir geçirdi ben tabi yerdeyim iki buklum oldum 😕😕

0|0
    0|0
  • karşı karşıya gelirsen tekme atarsın

0|0
    0|0
  • Seni öldürmez merak etme.

1|0
    0|0
  • Ben Ankarada yıllardır bu katilin yaşadığı yerden geçiyormuşum. Aslında ısırmıyor pis vaktine gelirsen saldirir heralde://

0|0
    0|0
    • Yaa bu ankarada da mı bulunmuş bende diyorum sanki bu adamı gördüm bir yerde yani tanıdık geliyor simasi gerçi bana herkes öyle geliyo da

• Sana bir sey olmaz Ece, seni meleğinin melekleri koruyor

0|0
    0|0
  • kesmesin seni dikkat etde

0|0
    0|0
    • Ya öldürdüğü kadınlar çok saf ya da bu adam çok akıllı

• adamın tahsil geçmişinden haberin yokmu?
      çok zeki biri, adam ayrıca sürekli bulmaca çözen bir tip.
      GS lisesini 3. lükle bitirmiş.

• Saman altından su yürütüyor desene, hiç de öyle görünmüyor

• Bence kaçmak olsun ilk işin

0|1
    0|0
    • Evet korkak olman gerekiyor, seni düşünen, bir ailen, bir annen bir baban var. Seni sevenler var.
      İleride olacak eşin, çocuğun var..
      Korkmak olman gerekiyor..
      Yani bana laf sokacağına o 3 gram aklını çalıştır önce Allah'ın kör cahili :D

• Belki beni düşünen bir ailem yok.. zekana hayran kaldım cidden

• Karacigerine yda diyaframina. Vur

0|0
    0|0
  • Aferin böyle cesaretli ol ama tedbirli de ol

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evham yapma, sana niye baksın

0|0
    0|0
  • yav bırakın bu işleriiii adamın işi gücü yok her önüne geleni mi öldürecek? Allah aşkına yapmayın beyler.

0|0
    0|0
  • Fevkalade mantıklı. Parlıyor soru.

0|0
    0|0
  • ya ecelin gelmişse o olmasa da öleceksin ne takıyosun bu kadar

0|0
    0|0
  • bu salak mı öldürmüş 3 kişiyi sekin onlarda yaşı küçük çocuklardır.

0|0
    0|0
    • Hayır la koskoca kadınları öldürmüş, az haber izle

• ne farkeder ha çocuk ha kadın gücü kadınlara yetmiş şerefsizin haber izlemeye ne gerek var bak senin çenen düşük senden öğreniyoruz :)

• @mavişcikk işe yarar tekmede diz de. başıma geldi kızlar bana da vurdu işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Torbalı tarafında göründü dediler ordan kuşadası söke tarafına geçebilir

0|0
    0|0
  • Beyin çalışmayı mı bıraktı ergenlikten mi çıkamadın? Ha illa mantıklı bişey yapacağım diyorsan gördüğün yerde 155i tuşlamak ve usulca oradan uzaklaşmak yapacağın en akıllıca şey olur.

0|0
    0|0
  • Pekı attın tekmeyı olmayacak alevi körükledin orda senı öldürdü ne dersin bu işe

0|0
    0|0
  • Mantıklı bir seçim ;)

0|0
    0|0
  • Kafa atmayı dene :)

0|0
    0|0
  • Bu adam yakalanmayacak bence.

0|0
    0|0
  • 3 değil 4 kişi bilinen

0|0
    0|0
  • Sen vur bak seni ciktiğin delie geri sokar oxaman

0|0
    0|0
  • Savunma hamlesi mantkli :)

0|0
    0|0
  • Ben korurum seni merak etme :D bir telefon çak gelirim hemen

0|0
    0|0
  • Niye oraya ne alıp veremediğini var 😀

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Herkesi öldürmüyordur bence korkma hem adam kaçıyor seninle mi uğraşacak asdfgh
    Can güvenliğini kendin sağlarsın yapcak bişi yok

1|0
    0|0
    • Ya gider ayak beni öldürürse, yalniz ben bir bayanım erkeğe karşı güçsüz olmam muhtemel bu durumda can güvenliğimi sağlayamam o yüzden şeyine vurmaktan yola çıktım; yoksa yapabilecek başka bir alternatifim yok asdd

• Töğbest ya gece gece düşündüğün şeye bak yat uyu aasdfsf

• 😄 o tanıdıklarını öldürüyor sadece

1|1
    0|0
  • Sabit bir dusuncem vardi; korkaklarin en tehlikeli insanlar olduguna inanirdim. Hem cok iyi saklanmayi bilirler, hem de korktuklarinda, akillarina gelen en kotu seyi yaparlar. Bu da ornegi.
    Tavsiyem, korkutmaman.

0|0
    0|0
  • 4 olu sayisi. Adam cok ilgimi cekiyor konusmak ruh halini anlamak isterdim dogrusu. İc dunyasini bilmek isterdim.
    Fazla zeki. Tahminimden daha zeki
    Tuhaf olan su ki karsima cikmasindan korkmuyorum

1|1
    0|0
  • bu adam nasıl yakalanmıyor şaşırdım polis isteyince eliyle koymuş gibi buluyor yani

0|0
    0|0
  • Kız tekmeyi koycan da kaçıp kurtulsa sonra bulsa seni 😳

0|0
    0|0
    • Bulsa bu sefer o tekmeyi atar b*klu dereye giderim ya sus lütfen korkutma asdf

• Ay güldüm Allah affetsin ahajjsjss ama adam akıllı deli asıl böylelerden korkcan valla inş yakalanır

• Adamligina laf eden kızın bogazini sıkmış, gözü dönmüş resmen. Tekme atman sağlıklı olmaz.

0|0
    0|0
  • He onca kişi arasında seni kaçırıp öldürecek knk

0|0
    0|0
  • Adam biyoloji okumuş ilaç falan enjekte etse bacagina ne yapcan 😏😏😏

0|0
    0|0
  • Korkunc bir durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...