İletkenmişcesine sanki ama bir okadar çekimser isrn bir bak derim?

Merhaba orayi burayi minciklayanlar sağdan soldan bir seher vakti konulara jaws gibi dalanlar. merhaba drrmişcesine selamın aleyküm işte. uzuun zamandır avrupadayım sanırım 12 sene civarı oldu. cocukluk arkadaşlarım harici pek irtibatta olduğum söylenemez. ama gün geçtikçe Türkçe muhabbetleri özler ve arar gibiyim Fransa'nın boulogn sur mer şehrinde çalışıyorum İngiltere sınırı diyebiliriz sosyal çevrem hayal dahi edemeyeceğim kadar güzel ama hep birşeyler eksik hissediyorum. türkçe muhabbetin tadı o kadar ayrı geliyorki bana anlatamam denemekten zarar olmaz diyip belki farklı insanları net üzrrindrnde olsa keşfetmek isteyen çıkar diye düşündüm nede olsa buradaki platforma baktığımda farklı düşünce ve sorulara değişik insanların yorumları eşlik etmekte , kısacası hiç bir şeye aç değilim ama öylede insanlara yazmayı uygun bulmadığımdan böyle bir şeyi denemek istedim bayan erkek farketmeksizin muhabbet etmek isterim gazete ilanına benzedi değilim bende öyle bir izlenimi bilerek verdim zaten ( çok zalımsın sen varya okuyan vatandaş orası kesin) muhabbet etmek isteyen yazar ise geçmişe iki sırada biz ekler ve hatrı daim güzel yazışmalar olur yarışmacı arkadaşlara başarılar deep not ateistim ona göre irtibata geçen çok olur malum baştan kavga edelim.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bastan kavga etmek iyiymis😂 neyse ateist kardeş Allaha emanet ol 😂

0|0
    0|0
    • Emoji yok telde sağ yanaktan arkadaşım gülüşü geldi ama emanetin ve espirinin inceliğinden ))))))))))

• Farkındaymışcasına sanki takılda farklı bir şekilde illa farkındalık oluşturulur :D

• Taam caktirmiyorum :p

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...