Çok merak ediyorum, bu sonradan din değiştirenlere aileleri nasıl tepkiler veriyor ya da tepkisiz mi kalıyorlar?

gerçekten merak ediyorum çevrenizde ailenizde nasıl karşılanıyorsunuz?

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• Onaltı yaşlarında başlamıştı araştırmalar sonucu Tevrat ve incil sen öne gelmişti herşey ilk zamanlar ciddi anlamda tepki aldım fakat kendilerince iyiliğimi ( cenneti ) düşündüklerinden dolayı olumlu yaklaşıp hoşgörülü bir şekilde çevirmeye ve teşvik etmeye çalıştılar bu tsmsmiyle ters tepti zorlamaya benzerdi toplum ve sile baskısı özgür düşüncelerimi ve merakımı baştalıyordu ateizme yönlendirdi ve iyiki yönlendirdi 13 senede çok şey keşfetmemi ve öğrenmemi sağladılar unutmayınki hey etki bir tepki doğuruyor hem sosyolojik hem felsefik bir okadar toplumsal

1|0
    0|0
    • anladım, peki diger dinlerden olanlara bakış açınız nasıl?

• Dünyaya bir kez geliyoruz netice kısa süreli bir ömrümüz var ve yarısına yakını baktığımızda geçirdik. her insanın kendince iyi gelene hakim olmasını savunuyorum ben dinleri yok sayıyorum ama inançları yok sayamam

• anladım teşekkür ederim verdiğin cevaplar için.

En İyi Kız Görüşü

• Aileme söyleyemedim. Çünkü söyleseydim evden atarlardı zaten.
    Ayrıca anlamadığım durum birçoğunuzun sevgiliniz olduğunda vb. ailenizden gizlediğiniz şeyler oluyor. Bu gayet normal değil mi? Kim sevdiği ailesini karşısına almak ister?

2|0
    0|0
    • ben ailemden hiçbir şeyimi gizlemedim bu güne kadar din degiştirmiş olsam bunu da gizlemezdim ama zaten dinimden de çok memnunum.

• anladım, verdigin cevaplar için teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Onlara kalsa özgür insanlar. İşte zayıflık orda aslında. Dinin öneminin farkına varamamışlar. İnsan evladını bile bile ateşe atarmı? Demekki akıllarına bu gelmiyorsa iman eksikliği var. Ses çıkarmayan ailelerde.

1|0
    0|0
  • hep özentilik bunların ki valla yok havalı dır dşye ataist oluyolar yok hristiyan oluyolar ama bok yooluna gidiyolar

1|0
    0|0
  • Söyleyemiyor ki çoğu 😂

1|0
    0|0
  • Aileleri bilmiyordur kesin

1|0
    0|0
  • aileleri pek bilmiyor

1|0
    0|0
  • Din değiştirmedim kendi adıma konuşursam ailem müslüman ve beni de öyle yetiştirdiler ama kuranı okuyup sorgulayacak yaşa gelince okudum ve biyoloji bilgim dolayısıyla da ateist oldum ailem tabi iyi karşılamadı ama umrumda da değil ne düşündükleri 😁

1|0
    0|0
  • haberleri yokki :D

1|0
    0|0
  • Tuğçe kazaz gibi olmayında

1|0
    0|0
  • Aile ne der bilmemde kisi inancinda ozgurdur tek kelime etme hakkin yok

1|0
    0|0
  • babam kesin evlatlıktan reddeder

1|0
    0|0
  • Söylemesine gerek yok bence

1|0
    0|0
  • ailem değil ben yaşıyorum bu bedende

0|0
    0|0
    • seni yetiştiren aileninde hakkı yok yani üzerinde, bilmelerine gerek yok öyle mi?

• gerçekten merak ediyorum nasıl karşılanıyorsunuz diye soru soruyor buraya yazıyorum her müslüman gibi burada hakaret ediyor. neden? çünkü yazacak birşeyi yok. kelime haznesi 0. dayanağı yok. bana karşı gelebilecek herhangi bir fikri yok. boş boş yaşayan , güdülmeyi bekleyen bir koyun gibi yaşıyor. Acıyorum.. hadi kaybol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...