Teravih namazında yaşadığınız komik şeyleri yazar mısınız?

Teravih namazına gidenler cevaplasin bu sorumu. Karşılaştığınız komik şeyleri yazın. Ben mesela ilk gittiğimde vitirde son tekbir alınacağı zaman rukuya egilmistim rezil olmuştum 😅

Güncellemeler:
Güldüm sayenizde :d

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Selam verirken yanimdaki adam ters selam verince yuzyuze gelmistik :)

6|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O da bisey mi 😂 bir keresinde hic unutmam camide yatsinin sunnetini kiliyoduk, ben secdeden dogruluyodum o arada kadin oturuyomuydu ruku ya mi gidiyodu artik bilmiyorum kafami kaldirirken kafam kadinin eteginin icine girdi bir anda 😂😂😂😂 namaz bitti hala guluyodum aklima geldikce gulerim 😂😂

6|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• kadir gecesınde bigun teravih namazına gittik. yazın köydeyız öyle akraba felan ziyaretine. köyde de kadir gecesınde çikolata lokum felan dagıtılır hayrına. neyse teravih namazında arka sıralardayız. secdeye gittim geldım kalktım baktım yanımdakı arkadaş yok.

namaz bitti çıktık dısarı kahveye gidiyoruz bununla yolda karsılastık. namazdan erkenden cıkıp kapının onunde duran 1 kutu çikolatayı çalmıs yiye yiye köyü dolasıyodu :D

3|2
    0|0
  • arkadaşı üst kattan aşağı kata fırlatmışlardı. cemaatin üstüne düştü

6|1
    0|0
  • bir arkadaş gülmüştü sonra ben elendim beyler deyince herkes gülmüştü😂😄

5|1
    0|0
  • Her secdede çatal-ı memnu

2|0
    0|0
  • O öyle rezil olunacak bir durum değil çok takma erkeklerin çoğunluğunun senede 1 kez dahi olsa yapmış olduğu bir hata😀

2|0
    0|0
  • 5 senedir gitmiyom inan. Aslında gitmek istiyorum ama vaktim olmuyor ne yazikki

1|0
    0|0
  • Geçen yıl Köyde namaz kılarken caminin kapıyı açık bırakmışlar kedi camiden içeri girmiş tam rukudayken sırtıma çıktı. Kedidendr çok fazla tiksinirim o korkuyla bianda havaya fırladım Benle birlikde 2-3kişide bırakmışdı namazı

3|0
    0|0
  • Onu herkes yapıyor karıştırmak normal

1|0
    0|0
  • İlk teravih namazında müezzin çıkmadı imam kendi yapmıştı müezzinliği :)

1|0
    0|0
  • komik değil ama anlatayım senin yaptığını yanımdaki yaşlı amcada yaptı bir ağlamaya başladı içim acıdı

2|0
    0|0
  • Küçükken güldüğümüz için hep atılırdık :D
    Hey gidi yıllar

1|0
    0|0
  • Imam klima

1|0
    0|0
  • Haha tam rezillik ben küçük kken babami takip ederdim o yüzden öyle olmadi bana ama etrafta sahit oldum Rukuya gidenlere

1|0
    0|0
  • Cami 2 katlıydı ve 2. Katında genelde çocuklar olur ve ebelemeç oynar yastıkla top oynardı secdeye yattığımız zaman çocuk yanımızdan geçerken arkadaşım kolunu bir uzattı çocuk 5 metre uçtu genelde çocukken bizde oyun oynardık

1|0
    0|0
  • Yanımda geğiren amcalar bide küçük çocuklar gülesim gelir ama tutarım

1|0
    0|0
  • O herkese oluyo

1|0
    0|0
  • en komik olduğu şey babamı takip ediyorum namazda 5. sınıfta felanım yatsının vitrinin 3. rekata kalktılar Allahuekber dedi imama rukuya geçtim o komikti

1|0
    0|0
  • Aynısı ni yıllar önce yaptım hala hatırlıyorum 😃

1|0
    0|0
  • Neden rezil olasin ki namaz bu kabeye yonelmissin ne guzel

1|0
    0|0
  • Küçükken gülerdim falan

0|0
    0|0
  • Ben gitmiyorum, çocukken gitmiştik. Arka sıralarda gülme krizi gelince dışarı atmışlardı.

0|0
    0|0
  • Teravih kılınırken ezan okunan yere çıkıp mikrofonu açıp bağırırdım sonra müezzin geldi iyi bir dayak yedim orada. Küçüktüm :D

1|0
    0|0
  • şimd i ortaokula gidiyorum. ortaokul arkadaşlarımla hep birlikte teravihe gidiyoruz. namazda genellikle hamza denen arkaşımla yan yana geliyorduk. teravih namazı 20 rekat sünnet olan bir namaz. yatsı 10 rekat,4ü farz,6 sı sünnet,3 rekat da vitir vacibi var. tabii o zaman bu bilgileri bilmiyorum. bu vitir namazının 3. rekatın da ayakta iken tekbir getirilip eller bağlanır. tabi o zaman çocuktum orta 1 e gidiyordum ve her gün aynı hataya düşüp direk rükuya gidiyordum. en son arkadaşım dedi sen namazda beni izle, ben namaz da otururken işaret parmağımı kaldıracağım, işaret parmağımı kaldırdığım da bil ki ayağa kalktığımız da elleri bağlayacaksın dedi. benm gözüm namazın sonlarına doğru hep arkadaşımın elinde. en sonun da parmağını kaldırdığın da beni bir gülme tuttu, allahım affetsin. amin.

2|0
    0|0
  • bn kılarken önüme küçük bebenin biri gecti gitmiyor baktım hoca da duasıunı bitirmek üzere cocuga bir tekme attım aglaya aglaya imamın yanına gitti imamın cocuymuş baba bana vurdu die gitti agladı biz selam verene kadar caminin yarısı gülmüştü :D

3|1
    0|0
  • Rükuya eğilme herkesin başına gelmiştir. : ) Küçükken ayva ağaçlarına dalardık teravih namazına gider salavat okunurken aralarda ayvaları yerdik. : )

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Safta Namaz kılarken. Birden Birisinin Telefonu çaldı. Halay potpori yapmış Arama sesini 😒 Benim önümde yaslı Birtane Kadın vardı Secdeden Ayağa kalkınca Kadın bir yandan oynuyor bir yandan namaz kılıyordu. Vücûd Namzda ama Ruh Halayda idi. Gülşen'imi ağlasammı bilemedim o sıra. 4 rekat bosuna gitti benim :D

2|0
    0|0
    • Ne kadar komikmis Hhaah yaa

• Saçma Şacma konuşmaya başladın farkındasınız umarım kardes. Herneyse.

• Haha yukari anlattıklarını bidaha oku lutfen sonra degerlendirme yap

• bunu bende yaptım :)))

1|1
    0|0
  • Komik değil de ben küçükken herkesten çnce hareket etmeye çalışırdım halbuki imamdan önce hareket etmek doğru değilmiş ne bileyim tabi 😂

2|0
    0|0
  • Ben kafama öndeki teyzenin eteğinin takılması diyebilirim 😅 Geçmişte yaşandı. Ama hakkaten rezil bir durum 😅

2|0
    0|0
  • Sadece 1 kere gittim nedense ciddi zamanlarda hep bir gülme geliyo namazda yine geldi gülme krizine girdim az daha cemaatin namazı bozuluyodu kendimi dışarı zor attım

1|0
    0|0
  • bendede aynilari oluyor 😃

1|0
    0|0
  • Ben küçükken annemle gitmiştim herkes ayakta iken ben yatmistim :) çok komikti

1|0
    0|0
  • Gitmedim hiç

0|0
    0|0
  • Annemle birlikte gitmiştim, vitirde o da şaşırdı ve bende bastım kahkahayı rezil oldum. Namaz bittikten sonra millet bana bakıyordu gerçekten utanç vericiydi 🙈

1|0
    0|0
Yükleniyor...