Lutfen yardimci olun cok uzgunum?

Merhaba, benim sorunum sevilmemek.. Ya ne bir dostum var su dunyada ne de akrabalarim yakin bana hayir ben anlayamiyorum nasil davranacagimi sasirmis durumdayim. Senelerdir sustum ama halen susuyorum sadece ilk defa sizlere actim icimi dost konusunda hep talihsizdim hep sirtimdan vurdular iyilik yaptikca saf kaldikca hor goruldum saftim salak dediler onlari kendim gibi gordugum icin sevdigim icin hep neseli davrandim gereksiz dediler hep disladilar ustume pis igrenc iftiralarla yalniz birakanlar da oldu... Ya akrabalarim? Aile bireylerim sevilirken ben olunca neden bana soguk olunuyor? Buyuk kuzenlerimden kucugum diye dislandim. Yasit kuzenlerim ise aralarina almadi.. Daha gecen abla dedigim sevdigim insan kuzenim buz gibiydi bana.. Abime her firsat tanindi.(tamam bana firsat da tanimayin ama bir kere sarilin gelin calin kapiyi ben geldigimde) Hep sevildi bircok insan tarafindan hep yaninda oldular universiteden tatillerde geldiginde istendigi yemekler yapilip sarilmalar ziyaretler oluyordu da ben universiteden geldigimde kapi neden calinmiyor yazik sizin icin gozyasi doktugum yillarima yazik...

Güncellemeler:
Lutfen alayci bir sekilde cevap vermeyin. Artik burama kadar geldi uzuntuden bir gun yillarin birikimini kusacagim. Ama yapamiyorum...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yuvadan ayrılma vakti gelmiş gibi... Ama doğru birini bulana kadar o yuvadan ayrılma dayan derim 👍👍👍

0|0
    0|0
    • Biri var iyiki de var onun sayesinde onun ailesi ve benim kendi cekirdek ailem ve akrabada 1 2 kisi sayesinde ayaktayim.. Ama akrabalar tarafindan sevilmem yapmacik ve sahte davranamam bu zamana kadar kendilerinden soguttular beni ben de oyle davraniyorum artik ama gecmisi silemiyorum

• 😊😊ricalar efenim😊😊iyi uykular dilerim 😊😊😊

• Çok teşekkürler Eig için 😊😊

Erkekler Ne Diyor 2

• dur ya ne oldu bu kadar

0|0
    0|0
    • Insanlardan nefret etmeye basladim icimdeki insanlara olan sevgimi oldurduler

• kötü biri misin

0|0
    0|0
    • Asla kotu olsam sahte davransam sevilirdim emin ol

• Olur😀

• benden iyisini bulumazsın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...