Kapat

Oğlunuz kız kaçırsa kaçırdığı kızla evlendirirmisiniz?

Oğlunuz kız kaçırsa kaçırdığı kızla evlendirirmisiniz ?

2|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

• Bir kızı kaçırırsa benden uzak olsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 17

• Evlenmek farkli ama ailesinden ozur dilerim o insanin gene ailesinin evinden gelin olarak almak isterim oglumu parcalarim. Hic bir ailenin allah basina vermesin boyle bir durumu

0|1
    0|0
  • Düzgün biriyse evet

0|1
    0|0
  • Yok benim çocuğum yapmaz öyle şeyler 😄

0|1
    0|0
  • Naparsa yapsin

0|1
    0|0
  • Evlendiririm

0|1
    0|0
  • Evlendiririm

0|1
    0|0
  • Ben cocuk doguracagim da aradan yillar gececek de oglan kiz kaciracakta ohoo.. O zamana kadar böyle seyler kalir mi ya? Bence o zamanin gencleri bizi nikahlarina cagirirlarsa mutlu olmaliyiz.

0|1
    0|0
  • Evlendirrm tabi yiğit oglm benim😂

0|1
    0|0
  • Şöyle yapardım ilk önce kızın ailesiyle düzgünce konuşmaya çalışırdım tabi normal olarak kötü şeyler de olabilir ama yinede konuşurum öğrenir öğrenmez kızın rızası yoksa zaten direk ailesine teslim ederim ama yoksa konuştuktan sonra sakin bir ortam olduğunda kızı ailesine teslim ederim ve işlerin olması gerektiği gibi devam etmesini sağlamaya çalışırım

0|1
    0|0
  • Evlensin

0|1
    0|0
  • Yani o kızında bir ailesi ve namusu var.

0|1
    0|0
  • Gelicekte kacicak bir aday olarak tabiki evet niye olmasin oglum sevmis kacirmis zaten kacirilian kizi geri goturen zihniyete ne diyim ben zaten ben isdemesem bile oglum kizla evlenmense benim oglul degildir :))

0|1
    0|0
  • evet :D geldi artık mecbur

0|1
    0|0
  • Büyük konuşmamak lazım evlendırırdım herhalde

0|1
    0|0
  • gitsin evlensin ben evlendirmem. Aklı basında olsaydı ilk bana soylerdi. Sanki ben fettan biriyim.

0|1
    0|0
  • Bilmiorum o anki durum o anki psikolojim ne olur ne biter yaşları büyükse evlendiririm heralde

0|1
    0|0
  • Oğlum kız kaçırmaz 😁

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...