Susmak acılarımızı dindiriyor mu yoksa acılarımızın icinde boğulmamızı mı sağlıyor?

Susmak acılarımızı dindiriyor mu yoksa acılarımızın icinde boğulmamızı mı sağlıyor?

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen susarsın ama içinde avazın çıktığınca bağırırsın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Susmak zor bir meziyet ve karsindakine verebilecegin en buyuk ceza

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Söyleyecek birşeylerin varken susmak kadar kötü ne olabilir ki?
    Esir kalmak gibi, yalnız bir hücrede kalmak gibi, konuşma yetinin alınması gibi, insan olduğunu unutmak gibi birşeydir konuşacak birşeylerin varken susmak.
    Zaten acıda susmaktan sonra hissettiğindir aslında. Konuşsan, döksen içindekileri, haykırsan avazın çıktığınca, küfretsen, kızsan bağırsan kalmayacak belkide acıyan birşey. Kalsa da en fazla can sıkıntısı kalır.
    Rabb'm susanların yardımcısı olsun.. :)

1|0
    0|0
  • Ne yaşandı duruma göre değişir ama eğer kimseye anlatmamayı seçenlerdensen eskiden anlattığın insanlara artık anlatmıyorsan geçmişteki çocuk büyüyor demektir.

1|0
    0|0
  • susarak sadece acını içinde yaşarsın. haykırırsın ama kimse duymaz. bunu sadece derine inen anlar. o kadar derine de kim inmeyi de kim göze alır meçhul.

1|0
    0|0
  • Üzüntü bir denizdi ve birileri bana yüzmeyi öğretti. O günden beri sustuğumda da konuştuğumda da birşey hissetmiyorum.

1|0
    0|0
  • Kisiden kisiye degisir

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum susuyorum öyle ne oldugunu anlamıyorum bazen boguluyorum bazen dindiriyor bilmiyorum iste

1|0
    0|0
  • acımı beni acıtanamı anlatıcam o yüzden susuyorum yanımdakilere karşı

1|0
    0|0
  • yerine göre susarım hareketlerimle herşeyi anlatırım

1|0
    0|0
  • boğulmamızı sağlıyor... 1.5 senedir bir kızı seviyorum. onu unutmak için bir kaç kişiyle çıktım. bana açılanlar oldu istemedim. bu aralar benden hoşlanıyor gibi ne bileyim. o konulara giremiyorum kendimi onun yanında ezik hissediyorum. ve arkadaşlarım o seni hak etmiyor dış görünüş olarak da arkadaşlarım beğenmiyor bana sorarsanız benim için en güzel kız dünyadaki. ne yapacağımı şaşırıyorum yani acılarımın içinde boğuluyorum 1.5 senedir...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kimi zaman haykirmak , aglamak aci verici gibi gorunse de huzur verici... cnku icindekileri ifade ettikce aciliyor insan ama bazen konsmak istese bile suskun kaliyor , konusmann bir anlami olmiycak gbi , iyi olamiycak gbi... o anki duyguna gore degisiyor..

1|0
    0|0
  • Her zaman sustukların büyür içinde

1|0
    0|0
  • Bence acılarımız içinde boğulmamızı sağlıyor.

1|0
    0|0
  • Susmak acilarin icinde bogulmani saglar sadece.. susma kendini acini goster ki bir care cozum olsun kendini sustukca bogarsin bir bakmissin senden hic bisi kalmamis olur.

0|0
    0|0
  • Susmak daha fazla tetikler acilari.

0|0
    0|0
  • Acilarimizin icinde bo

1|0
    0|0
  • Boğuluyorum

0|0
    0|0
  • Acılar içinde boğulmayı