Eşiniz mi, anneniz mi?

Evlisiniz ve eşiniz annenizle tartıştı anneniz ya ben ya o dedi.

Bir seçim yapmak zorundasınız tercihinizi kimden yana kullanırdınız?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annemin yeri baskadir Esimin yeride bambaskadir ayrit edemem ben...
    Rabbim kimseyi boyle bir durumlada sinamasin..
    Annmden uzaklasip , aile kurmussam ben esim benim herseyim olmustur. Yani esim diyorum bir omur boyu onunla olcagim icin...

0|1
    0|0
    • Anneyi eliyorsun yani eşin için

• Yine arabulucu davranırsın anlaşılan

En İyi Erkek Görüşü

• Ah be kardeşim. Tutarmı annenin yerini bir başka kadın evladın değilse :)
    Evli değilim ama evli çok fazla çevrem vardır. Sana kesin bir şekilde sıralamasını söyleyeyim en azından bir erkek için.
    1. Evlat
    2. Anne
    3. Eş :)

0|0
    0|0
    • Sıralama doğruda haklı haksız durumuda var. Eşin haklıysa ve problem büyükse adaletsizlik yapılmamalı. Diyelim ki anne iftira attı ve eşin de sana bunu ispatladı ne yapacaksın çık şimdi işin içinden?

• Ben temel soruyu sordum senaryo ve içeriğini sizler yazıyorsunuz. Ben sana az önce misal verdim konu ve problem farklıda olabilir. Ama ne olursa olsun anneyle eş karşı karşıya gelirse problem doğar bu kesin. İki tarafı idare edebilmek gerek anneyle eş arasında köprü görevini kim görecek tabi ki biz.

• Aynı şeyi söylüyoruz aslında sadece farklı dillerle :)

Kızlar Ne Diyor 18

• Valla eşim kusura bakmasın da sen kim köpeksin der annemi seçerim

0|0
    0|0
  • Başka yere giderim yesinler birbirlerini.

0|0
    0|0
  • Taraf tutmadan ikisini yatıştırmaya çalışırım ama baktım hala olmuyor eşim anneme laf yaparsa haklı bile olsa annemi tutarım.

0|0
    0|0
  • annemi seçerim tabiki de... eşim beni seviyorsa zaten bırakmaz...

0|0
    0|0
  • Annem

0|0
    0|0
  • Annem anlayışlı ve tartışmaları sevmeyen biridir. Eğer damadıyla tartışacak duruma geliyorsa eşimi haksız bulur, anneciğimi seçerdim

0|0
    0|0
  • kim haklı olursa olsun yatıştırma politikası izlerim.

0|0
    0|0
  • eşim <3

1|0
    0|0
  • Annem

0|0
    0|0
  • Tercih edeceğim kişi bana tercih yaptıran kişi olmaz.

0|0
    0|0
    • Çok netsin 👍

• Bence sen o surat ifadelerini koyacağım derken yazım hataları yapıyorsun dikkatini dağıtıyor. İyi geceler 😉

• Onları eklemediğimde kızdığımı düşünüyorlar.
      (Sen eklemediğin halde yapıyorsun yazım hataları diyesim var diyemiyorum, demiyorum : / )
      Sık sık yazım hataları yapmam. Senin sorunda böyle oldu.
      Nasıl yazman gerektiğini söylerken yanlış yazmam ayrı güzel oldu 👌😂
      Tekrardan iyi geceler demiyorum. Gittim..

• Annem

0|0
    0|0
  • ikisinlede konuşmam :D eğer bir ayrım yapacaksam ikinizide seçmiyorum derim

0|0
    0|0
  • Ikisinide dinlerim ikisininde birbirlerine dediklerini anlatirim ve ortayi bulmak icin cabalarim

0|0
    0|0
  • Hangisi haklıysa o

0|0
    0|0
  • Eş bulunur anne bulunmaz...

0|0
    0|0
  • Annem daha baskın gelir ama baktım ki annem olmadık şeyler söylüyor bağırıyor eşimi haklı görürüm sonuçta benim kocam aynı durum eşim içinde geçerli olur azından çıkanı kulağı duymuyan insan haksızdır

0|0
    0|0
  • Tartısmak demissinde tartismanin icerigi önemli burada, tartistilar ya o ya ben naparsaniz sorusu havada kaliyor.
    Buyuk bir mesele degilsegeri donussuz bisey degilse esime sen gorusmek zorunda degilsin derim isterse bir omur gorusmesin ben arada bir ugrar gorusurum okadar.
    Mesela bende esimin anne babasiyla tartistim hatali onlar idi ve yetmedi bana bagirip cok kotu bir uslupla ustume geldiler esim tam 1 ay gorusmedi konusmafi yine barismalarina vesile olan ise bendim. Bundan daha ileri bir olayda esim beni tercih ederdi. net

0|0
    0|0
    • Tartışmanın içeriğinide kendiniz belirleyin burda kaliteli soru soruyorum senaryoyu siz yazın.

• İşte oyuzden bunuu bejarlara sorman hata cunku ne sorsan bisarim kocayi bosarim kariyi oluyir cevaplari. Bosuna denemisler bekara kari bosanak kolay diye. Atıp tutmayla olmuyor ha anlattiklari tutumu sergileceklerse hic bosuna evlenmesinler cunku gerek dugun arifesinde gerek sonra aileler arasi gerginlikler yasanabiliyor. Kalkip hakli haksiz gozetmeden annemde annem derseniz baştan kaybettiniz.

• Aramızda evli sayısı çok az genel olarak ayrım yapmadan sordum.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 11

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...