Babannın çalışmama arzusu Nasıl değerlendirirsiniz?

25 yaşında işinde gücünde bir gencim. Çocukluğum 7 yaşına kadar fakirlikle geçti.7 İle 14 arasında kısmen iyiydi.14 yaşıma geldiğimde babam iflas etmiş yine fakirlik içinde büyümüştüm.14 ile 18 arasında hiç sosyal hayatım olmadı hep ders çalıstım. Lisede öğle yemeği bile yiyecek param olmazdı. Sonra üniversite çağına gelince strsten geç kazandım ve sonra iyi bir bölüm kazandım. Bu sıra içerisinde iyi bir girişimle iyi bir iş kurdum. Kendi işim sayesinde 5 yılda 1 ev 1 araba aldım. Yaşım 25 yaşındayım ve aylık 10 bin tl ye yakın gelirim var. Babam ise çalışmiyor öyle kendi masrafını çıkartıp yatıyor. Açıkçası bizde kızıyoruz ama Bu zorluklar sırasında kendisinden bir destek görmedim. Hatta bazen bizi yıpratıyor. Maddi şiddet yok ama manevi şiddet hep oluyor. Yerimde olsanız naparsınız? İlerde hep ben ev bakmam diyorum. Kendi ailemi nasıl kuracağım?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Babanin problemi ne tam olarak senin gördüğün? Kazancin aslında yeter kendi hayatının kurmaya beklentin ne ki

0|0
    0|0
    • Calismiyo evi gecindiren benim. Bir de yasadigi evden herseyi ben aldim.

• Kardeslerin varsa onlari baban gibi ortada bırakmazsin diye saniyorum. Benim sormak istediğim baban neden çalışmak istemiyor sana mi güveniyor amaci ne?

En İyi Erkek Görüşü

• Bu durum senin için bir imtihandır Belki babanda öyle olsun istemezdi zenginlik konusu ayrı bir şeydir çalışmama kouu tabiki bundan farklıdır İflas etmiş insanlarda büyük yılgınlık ve yıkıklık olur Allah korusun seninde başına gelmiyeceği bir garantisi yok inşaallah öyle bir durumla karşılaşmazsın. Allaha hamd ve şükür et veren el alan elden üstündür sanmaki verdikçe tükenir verdikçe çoğalır bunu unutma.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin yerinde olsam babam bana önceden ne kadar iyi davrandıysa o kadar iyi davranırdım yani borcumu ödeyip başka bişey yapmazdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• öyle babanın

0|0
    0|0
  • Ahh şu babalar.. hersekilde kurarsin rahat ol sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...