Türk kadınlarındaki kadın düşmanlığının sebebi ne?

Ben de Türk olmama rağmen anlayamıyorum bunu.

Bugün sorduğum bir soruda sevgilimle birlikte yaşadığımı öğrenen kadın bana her türlü hakareti etti.

Ona göre ben fahişenin önde gideniyken benimle aynı şeyi yapan sevgilim dünyanın en normal insanıydı, hatta beni kullanıp atacakmış.

Akıl sağlığı yerinde olan bir kadın neden erkekler her haltı yerken kadınların hediye paketi gibi kendini saklamasını normal görür? Neden kendini bu derece aşağılar?

Daha da önemlisi neden farklı insanlara saygınız yok? Benim ailemde ve çevremde bir tane bile böyle insan yok ama dünyada bu tür insanların olduğunu biliyorum. Peki bu insanlar neden herkese kendi ahlak (!) kurallarına uymak zorundaymış gibi davranıyor?

Güncellemeler:
Güncel

3|0
16|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağılık kompleksindendir. Herkes çok günahsız ya...

1|0
    0|0
    • Orası kesin zaten. Bunlar evlenene kadar baba evinde yaşamak zorunda kalan, hiçbir yaşam amacı olmayan insanlar genelde. Bir an önce koca bulsam da çocuk yapsam kafasındalar.

• Başka bir meziyetleri yok ki napsınlar başka. Pencereden dışarı bakamıyor ama "kısmetim niye yok,18 yaşında ki kuzenim evlendi ben evde kaldım" diye oturup ağlıyor.

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlike haklısın. Bir kadın neden kendini kulanılmış hisseder ki? Zaten erkeklere bizi aşağılama hakkını bu mantıksız hemcinslerimiz veriyor sonra neden eşitlik yokmuş. Bunlar daha baştan kendilerini diplerde görüyorlar ne özgüven kalmış ne gurur. Bunlarda ki akılsa yok artık.

1|0
    0|0
    • Bazen çocukluktan beyinleri yıkanıyor diye suçlamayayım diyorum ama bir yerden sonra insan olan biteni sorgulamak zorunda ya, hayatını bu şekilde geçiren kadınlarda 2 gram akıl yok buna eminim.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendinizi anlayamamissinizki erkekler ne yapsin 🙈

0|0
    0|0
  • Bilemiyoruz

0|0
    0|0
  • Türk kdınları kadar anlamsız bir varlık yok ne istedikleri ne yaptıkları belli değil kendileri bile bilmiyorlar ne istediklerini. Tek tük düzgün olanlar var tabi ama oda ya davulcuya ya da zurnacıya kaçarak hayatının içine ediyor.

0|0
    0|0
    • Ben soruda sadece kadınlara değindim, erkekler de kadın düşmanı sonuçta.

• Şebeke suyunda sorun var sanırım hepiniz hastasınız.

• içinde yaşadığı kültürün inanışın eğitimsizliğin bir kusuru kadının değil

1|0
    0|0
    • İyi de bu kültürü, düzeni sorgulayıp mantıklı davranmaya başlayan tonla insan var. Bir yerden sonra "Ben bu saçma zihniyeti niye devam ettiriyorum" diye sormuyorsa onun kusuru.

Kızlar Ne Diyor 15

• Çünkü insanlar mükemmel ve yargılamak için özel seçilmişler. Ama bir baksan senden benden daha rezillerdir.

1|0
    0|0
    • Eh, hayatını bir erkek için seks kölesi, bebek fabrikası ve hizmetçi olacağı günü bekleyerek geçiren ve kendine özgü hedefleri olmayan biri için kimse rezil değil diyemez zaten.

• İşte. Onlara göre o normal. Sorsan evlilikte orgazm nedir bilmez. Gelir burada milletin yaptığını eleştirir. İsterse para karşılığında o evde oturuyor olsun. Sa na ne?

• Kendi ne haltlar yiyordur kim bilir

1|0
    0|0
  • Niye belki sen onu kullanıp atacaksın? :D Aman bırak şort giyen istediği gibi takılabilen sevgilisi ile aynı evde kalabilen kadınlardan haz etmiyorlar çünkü kendi babaları izin vermiyor sdfg Onlar herkesten fena bakma sen :D

1|0
    0|0
  • Çünkü o insanlar senin özgürlüğünü kıskanıyorlar. Kişi kendinde olmayanı ve yapamadığını kıskanır. ( formül bu ) :)

1|0
    0|0
  • Boyle ezikler kendini metalastirdigi yetmedigi gibi tum kadinligi metalastiriyor. Zarar ziyanlar.

1|0
    0|0
  • Bu Türkiye ile alakalı değil. İnsanoğlu ile alakalı. Bir insanın yüreği ne kadar temiz olursa olsun içten içe karşısındaki insanın açıklarını bulup onu aşağılamaktan haz duyar. Takmamak lazım. Gerçekten, günlerce ağladığın insanlar kahkaha atabiliyorken takmamak lazım.

0|0
    0|0
  • Mükemmel olduklarını sanıyorlar.
    Başka bir açıklaması yok.

1|0
    0|0
  • ailesi öyle yetiştirmiştir var öyle bir sürü takmamak lazım erkeklerden çok erkekçi

1|0
    0|0
  • Bende bu konuda cok kafa yordum bu turk kadiniyla ilgili degil genel olarak insanlar boyle turk ingiliz erkek kadin pek fark etmiyo. Genele islemis yanlis dusunceler var ve onlar asla yanlis oldugunu kabul etmez. Bu yuzden cevrenin boyle olmamasina sukret ve boyle insanlara kulak tika

0|0
    0|0
  • Herkes kendini ev sınırını bildikten sonra hatta kendine güvendikten sonra başkasının kendi çocuğunu hatta kendini yetiştiremezken karışmasına bende anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
  • Allahtan türk değilim xd bu sayende kadın düşmanı değilim

0|0
    0|0
    • Türkiye vatandaşı değil misin?

• Resmi olarak Türksün. Almanya'da yaşayan Türklere "Türk kökenli Alman" denmesi gibi. Ben Türkiye'ye yaşayan kadınlardan bahsettim soruda.

• Ben de kürt kökenli türkiyeliyim. Vr ben en büyük darbenin kadından geldiğine inanıyorum maalesef erkek müsveddelerini havalara çıkarmış bu kesim

• Çünkü burası TÜRKİYE :/ Tüm dünya ile kıyaslaman boşuna...

0|0
    0|0
  • Zaten asıl sorun bizde. Erkeklere kızıyoruz ama hemcinslerimize en çok zarar veren biziz.

0|0
    0|0
  • aynı kategorideki varlıklar genelde birbirini pek istemez

0|0
    0|0
    • Sağlıklı insanların yapacağı bir şey değil bu

• Onlar karşıma biri çıksada sataşsam kafasına olan insanlar canları sıkılıyor tabii

0|0
    0|0
Yükleniyor...