Bu lanet terör ne zaman bitecek?

Artık nefes alamıyorum kahroluyorum. Biz yatagimizda uyurken onlar neler çekiyor. Sürekli kafamda sehitlerimiz askerimiz polisimiz ve sivil insanlar.

Oruçlu oruçlu şehadete yürüyen vatan evlatlarının âhı tutsun sizi... Oruç ağzıyla gözyaşlarına boğulan ailelerin, yetim kalan yavruların âhı tutsun... Tanımadığınız dinin; inanmadığınız Kitab'ın; hürmet etmediğiniz Ramazan-ı Şerif'in; tutmadığınız orucun âhı tutsun sizleri... Oruç ağzımızla bir defa daha: Allah'ın lâneti ve gazabı üzerinize olsun.
Zalimler..(alıntı,)

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Irkçı yönetim gelip, Türk ırkı dışında herkesi sürüp, karşı gelenleri öldürünce

0|0
    0|0
  • AKP'li it sürüsü iktidardan inmedikçe bu terör bitmez.

0|0
    0|0
  • En kısa zamanda bitecek inşallah.

0|0
    0|0
    • Ne zaman zaman 😔😔

• ülke artık türk kürt ayrımını geçti şeriatçı-laik-alevi-sünni türk kürt olarak fikirsel ırksal ve düşüncesel olarak paramparça olduk

• Bu ülkenin vatandaşları ne zaman kendilerini düşünmek yerine bu ülkeyi, ülkenin geleceğini düşündüğü vakit o zaman bu ülkeye hiçbi şey olmaz.

• Terör başkanlik gelince bitecek dikta yönetim ülkeyi ele geçirince bitecek.. Burhan Kuzunun geçen sene bu bu günde attığı twete bakarsanz anlarsinz

0|0
    0|0
    • Zaten başkanlık sistemi gelsin diye böyle yapılıyor 😖😖

• Ne zamanki kıyamet kopar o zaman dünyada terör biter

0|0
    0|0
    • Sürekli kafamda delirecegim ve elimden hic bir sey gelmiyor

• Elimizden gelen çok önemli bişey var. FizikEn müdahale edemiyorsaniz dua edin

• Dua ediyorum ama işte

• İnş biter ya

0|0
    0|0
  • Ülke yönetenleri ülkenin çıkarları doğrultusunda düşündüğünde

0|0
    0|0
  • Bitmez bitmesi icin en az 15 milyon insani öldürmen lazim bu sorun 1923 te çözülmeliydi. Mübadele yani nüfus değişimi şartıyla türkler bölünmeye razı olur mu? Merak ediyorum ama soramiyorum ixperim yok
    Türküm bu arada

0|0
    0|0
  • oldukça vatansever bir insanım yanlış anlama ama şehitlik kavramı zenginlerin fakirlerin kendilerini avutmaları için uydurdugu bir yalandır. Gerçekten cennet diye bir şey olsaydı zengin ve güçlüler bunu fakirlere bırakmazdı emin olabilirsin. :(

0|0
    0|0
    • senin ne demek istediğini çok iyi anladım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...