Nerede Eski Ramazanlar Diyor Musunuz Ve Özlem Duyduğunuz Bir Şey Var Mı?

Nerede Eski Ramazanlar Diyor Musunuz Ve Özlem Duyduğunuz Bir Şey Var Mı?

Eskilerde karagöz oynatılırdı Orta oyunu olurdu özel macunlar olurdu :)

Çorbalar içilir Teravilere gidilirdi aile ile birlikte özlem duyuyor musunuz :)Nerede Eski Ramazanlar Diyor Musunuz Ve Özlem Duyduğunuz Bir Şey Var Mı ?
#pilavüstü #RamazanlarSoruları #NeredeEskiRamazanlar?

1|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Teravihe gidiyom diye caminin bahçesinde top oynadığım ve annemden dayak yediğim RamaZan adamlarını özledim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Oruç tuttuğum zamanları özledim.3 senedir tutamıyorum sağlık sorunumdan dolayı bu sene 4. artık bir gün nasip olur inşallah.
    En sevdiğim kalabalık olmak. Tüm aile amcamlara halamlara kadar topluca. Onun tadı bir başka oluyor.

0|1
    0|0
  • Bu sözü hep duyuyorum ya 😅

0|1
    0|0
  • Ramazanlar çok tatlı. d

0|1
    0|0
  • Demiyorum

0|1
    0|0
  • Tek özlediğim şey dedem ve onun yaşadığı o güzel yeşillik dolu bahçesi. Ne güzel geçiyordu iftarlarımız be. Mekanı cennet olsun

0|1
    0|0
  • Bizde hala corbalar icilir teravilere gidilir :p
    Ama eskiden bütün tanidiklarimizi iftara cagirir, biz de onlara giderdik. Bir ay yetmiyordu bize herkesle girip cikmaya. Hala davetler var ama eskisi kadar degil

0|1
    0|0
  • Knka o macun dönemi bizde neden yok ki

0|1
    0|0
  • çok eski ramazanlıkları hatırlamıyorum ama önceden masalar kurulur kalabalık açılırdı oruçlar hergün biyere davetli olurduk hazırlanma telaşı felan özlenesi günleer :)

0|1
    0|0
  • Evet ama kendi hayatımda ki eksikliklerden dolayı. Mesela artık her sahurda pilav yapan her iftara elinde tatlı kutusuyla gelen babam yok.

0|1
    0|0
  • Özlem duymuyorum.

0|1
    0|0
  • Eskiden olan oruç tutma hevesimi özledim. Çok sıkıcı biri oldum cidden.

0|1
    0|0
  • Nerde o dün ki Handan diyorum 😂

0|1
    0|0
  • Bu ramazan bambaşka ya ayrı bir huzur var bence bir kaç senedir en güzel en ferah geçen ramazan bu 😌

0|1
    0|0
  • Zaman ilerledikce sanki tadı kalmıyor Ramazanlarin herkes kendi derdine düşüyor...

0|1
    0|0
  • Eskiden ramazan sofraları daha kalabalık olurdu😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...