Yahudiyim dışlıyorlar?

Merhaba. Annem babam çalışmak için Türkiyeye gelmişler ben burda dogdum Biz Yahudiyiz arkadaş ortamında bunu duyunca dışlıyorlar ne yapmalıyım çok bunaldım bu durumdan?

0|2
15|45

En İyi Erkek Görüşü

• Sen de Türküm de :)

1|1
    0|0
    • Asla

• Neden muslumanlara dusmanlık yapiyor sunuz? tevratta oldurmeyin diyor ama siz oldurmekten zevk aliyorsunuz. Sen yapmıyor olabilirsin ama neden muslumanlara saldiriyorsunuz? Her yerde muslumanlar aleyhine olan islerde tasin altindan ya siz ya da sizin adamlariniz cikiyor. Millet de bunu goruyor ve yahudilere karsi kotu hisler besliyor. Bizde bir atasozu var. iyilik eden iyilik bulur, kotuluk eden kotuluk bulur.

Unutma! eger biz turkler olmasaydık tarihten silinecektiniz. Turkler muslumandir. Yani muslumanlar olmasaydı dunyadan varolamazdınız. Tarih olurdunuz.

• Demekki yanlış insanlarla takılıyorsun değiştir çevreni muhattab olma

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• Yahudisin diye mutlu sanıyorlar

0|3
    0|0
  • Ne kadar geri kafalı insanlar var tam aksine seni daha çok benimsemeleri ve tanımaya çalışmaları gerek bence farklı kültürde ve inançta biri ile tanışma fırsatı yakalamışlar ve tutup dışlıyorlar komik doğrusu ://

Bu arada sorun kaldırılacak büyük ihtimal ile soru biçiminde sormalısın daha dikkatli olmanı tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Malesef ülkemizde genel nüfus Musluman ve Muslumanlarda yahudi olanlar pek hoş karşılanmiyor. Sen karakterinle belki yanlarında olabileceğini hissettirmelisin. Daha humanist insanlarla alakadar olmayı dene. Ön yargı her insanda engellenemez bir şeydir. Esas başarı o ön yargıları yıkıp gerçeği gösterebilmektedir. Bu da senin elinde 😌

0|0
    0|0
  • klisede takıl

2|0
    0|0
  • Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn
    O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların
    ve o sapmışların yoluna değil. (gazaba ugramışlar ve sapmışlar yahudi ve hristiyanlardır) Dışlamak doğru degil ama yolun yol degil benim inancıma göre

0|0
    0|0
  • Sırf Yahudisin diye seni dışlayanla zaten arkadaşlık filan yapma. Allah korusun satanist filan olan tamam dışlansın. Sapkın şeyler. Ama Yahudilik koskoca bir din.

0|0
    0|0
  • Aldanma Yahudilikte Allah ın gönderdiği peygamberin dinidir ve unutma seni dışlayan müslümanlar değil İslam kusursuzdur. Üzme kendini

1|0
    0|0
  • artık o kadar cok comar varki böyle seyler normal takma kafaya. kafa dengi arkadaslarınla devam et yoluna

0|0
    0|0
  • Yaşadığın ve doyduğun ülkeye ihanet etmediğin sürece sıkıntı yok. Yahudiyim demene gerekte yok

1|0
    0|0
  • Annene babana söyle bir daha göç etsinler.

1|0
    0|0
  • Sabun görünce duygulanıyonmu

1|1
    0|0
  • Senin değil ülkenin politikalarının suçu...

1|0
    0|0
    • Ülkemin suclu oldugunu düşünmüyorum

• Okadar masum insanı çocuğu katledecek ama suçlu görmeyeceksin? 👏🏻👏🏻👏🏻 sonra niye dışlanıyorum...

• Hiç sorma dışlayan kişilerde muslumanlikla alakası yok. Onlar insan dışı. Yahudiler din kardeşimiz olmasa da insanlık kardeşimiz boswerin o insanları umursamayin.

0|0
    0|0
    • @yalnizim77 sen dinine bak cenazesi geçen Yahudinin ayağa kalkıp saygı gösteren peygamberin ümmetiyim. Sizin gibi faşist anlamsız yaratıkların değil. Rica ediyorum gidin kuran ve hadis okuyunuz

• @yalnizim77 ben ne yazdim? Farklı bir durum var mı dinen kardeş olunmuyor dedim anne babamiz aynı hava ile adem. İşlami kabul etmedi diye afdedersiniz ermenimisiniz (RTE) gibi faşist cümleler ırkçılıktir. Bunu yaparak insanları bırakın İslama kazandırmaya ustune kalkıp düşman ettirirsiniz

• oda senin dinin saygı duymak gerek

0|0
    0|0
    • Yahudilik din değil ırktır din Musevilik

• orasını bilemem sonuçta ama ne olursa olsun herkes insan sonuçta kimseyi takma kafana sonuçta her kesi Allah yarattı bütün yahudiler kötü olamaz ki

• dini bir inancı sorgulayan arkadaşlardan uzak dur.. bende öyle yapıyorum ama herkes dediğin gibi dışlamıyorum benim oldukça fazla arkadaşım var

0|0
    0|0
  • söyleme o zaman yahudiler kendilerini gizliye gizliye buralara geldiler

0|0
    0|0
  • Malesef sırf konuştuğu dil ile ya da Dink inancı insanları yadırgayan o kadar çok cahil var ki

0|0
    0|0
  • drahoma olayı nedir hala var mı

0|0
    0|0
  • Bence ayıp onların yaptığı insan olmak önemlidir...

0|0
    0|0
  • Seni dıslayanlar arkadaşın olamaz zaten benim için ırk yok insan var üzme kendini konusmazsın olur biter

0|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok müslümanım ve yahudileri allah cc dışlıyor lanetlemiş bence dinini saklamalısın

0|0
    0|0
  • Eee senle aynı ırkta olanların ellerinde çocuk kanı var normal ama bu senin dışlanmanı gerektirmez

1|0
    0|0
  • Çok sevdiğim Yahudi bir arkadaşım vardı, o da bıkmıştı artık, ona laf atan amcalar falan oluyodu saçma sapan, boşver önemseme.

0|0
    0|0
  • ya öyle ortamın ben ta... nasıl insanlar var bu ülkede arkadas

0|0
    0|0
  • Takiyye yap.

0|0
    0|0
  • Biz Türkler ırkçıyızdır yahudileri sevmeyiz kürtleri sevmeyiz Rusları sevmeyiz sırpları sevmeyiz arapları sevmeyiz iranlıları sevmeyiz fransızları sevmeyiz

0|0
    0|0
  • İslama gel

1|0
    0|0
  • insanı ırkı dını rengı yuzunden dışlayan gereksız yaratıklarla nefes aldığıma utanıyorum

0|0
    0|0
  • Annen baban yahudi mi

0|0
    0|0
  • Kimsenin irkida dinide beni ilgilendirmez ben insanmi karsimdaki ona bakarim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 14

• Maalesef bu ülkede kendinden farklı olana pek hoşgörü yok tabi toplumun bazı kesimleri için geçerli bir durum. Bizim ilkokulda Moris adında arkadaşımız vardı hiç de dışlamazdık din derslerinde hocadan izin alır biz ders işlerken bahçede oynardı tek başına... Madem bu konu yüzünden dışlanıyorsun bunu gizle o zaman belli etmemeye çalış hatta o arkadaşımız Moris adını bir Türk adıyla değiştirmişti okul hayatında onu kullanıyordu

0|0
    0|0
  • O kisilerden uzak dur. Cahil insanlarla ayni ortama girme.

0|0
    0|0
  • Bunun için dışlayacak olan dışlasın zaten senin yararına.

0|0
    0|0
  • O dışlayanlar dolu dolu müslümanlar mıymış bir sor bakalım? Karı kız kesme, alkol, zina, dedikodu her şey o tiplerdedir. Ama sorsan yahudiye hristiyana dışlar gözle bakar. Bırak arkadaşım bırak dışlayan adam daha kendinin ne olduğunu bilmiyen pislik insanlar. Sen kendi keyfine bak boşver. İnan çevrende çirkin insanlar olucağına olmaması en sağlıklısı en mutlu eden durum 👍🏼

0|0
    0|0
  • Yahudi milleti kendini üstün gördüğü sürece bunların olması normal

1|1
    0|0
  • Kimligini gizle ya da Türk ol diyen var ne kadar saçma! Neden kendi kimligiyle rahat yasayamayasin. Tuhaf.

0|0
    0|0
  • Boşver

0|0
    0|0
  • Dışlanacak bir tarafı yok, sende insansın bizler gibi.

0|0
    0|0
  • Arkadaşların iyi yapıyor

0|0
    0|0
  • daha seviyeli insanlarla takıl belli ki çevren alt sosyo-kültürel seviyeye ait insanlardan oluşuyor.

0|0
    0|0
  • kendine yahudi arkadaş bul

0|0
    0|0
  • İnsan i iyi kötü diye ayirmayan bütün zihniyetlere sicaym

0|0
    0|0
  • yalan söyleme kimse seni bu ülkede yahudi olduğun için dışlamaz.

1|0
    0|0
  • Ohaaaa bende yahudiyiiiiimm yaa kimseye bakma sen bu ne sacmalik

0|0
    0|0
    • אל תקשיבי לאף אחד

Yükleniyor...