Biz türkiyede bir kürt sorunun değil bir kürt istilasının olduğunu düşünüyoruz detaya bakın?

Sizcede öyle deilmi bu pkkya olan destekleri ve planlı nüfus artışları?

Güncellemeler:
Evet
Hayde

1|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben ülkemizde kürt sorunu olduğunu düşünmüyorum. Terör sorunumuz var.
    Pkk dan kürtlerde çok zarar görüyor. Siz hepsi destek veriyor sanıyosunuz.
    Kürt insanlarıda kötü değiller yani benim kuzenim ve eşi 2 yıl Hakkari Yüksekova'da yaşadı. Onların anlattıklarından da bir çok şeyi anlamış olduk.
    Nüfus konusunda bir tehlike söz konusu evet yakın zamanda olmasa bile ilerde azınlık durumuna düşebiliriz. Sürekli doğuruyorlar.

0|0
    0|0
    • Geçen hiç destek vermeyen bir arkadsşik bilr desyek verdi boşversene hepsi aynı resmen sok oldum hiç brklemiyodum

• Hayır geçen sene kürt biriyle de tanışmıştım çok iyiydi. Hdp'yi de pkk olarak görüyordu. Her kürt böyle olmaz.
      Orada insanlara baskı yapılıyo evlerinden bile oldular onlarda lanet ediyorlar sadece ses çıkaran tipler değiller.

En İyi Erkek Görüşü

• değil arkadasım evet nüfus artısı olabilir. Fakat onlarda pkkdan yakınıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aferin size. 😒

0|0
    0|0
  • Allah tüm teröristlerin belasını versin

0|0
    0|0
    • Verecek allahin izni ile belalarını biz türklerden bulacaklar ölüm gibi çökeceğiz üzerlerine

• Aynen haa. Türkler Kürtler diye ayrilmio artık. Türkler , PKK'ya destek veren Kürtler, PKK'ya destek vermeyen Kürtler olarak 3 e ayrılıyor

0|0
    0|0
    • 3 e değil 2 ye ayriliyo bence geçen pkkyla hiç bir desteği olmayan bir arkadaş bilr pkkya destek verdi kisacasi hemen hemen tamami destek veriyo

• Haberlerde görüyoruz ama bazıları ıstemio. Hatta bir köyde mi ne 13 kişi falan ölmüştü hatrlarsan

• Var ama çok az onlarda hanzonun teki

Erkekler Ne Diyor 6

• Benim nefret sebebim her yeri yıkarlar polise taş atarlar sonra biri yaralanır polis bunları hastaneye götürür başlarım böyle adalete

0|0
    0|0
    • Adaletin terazisi kırılmış artık sadece kan ve gözyaşı türkün intikamı bunlsrı yakacak

• yansın köpekler ya bide ben anlamıyom ben 2 kardeşim standar benimkisi bunlar 8-10 kardeş sonra geçinemiyoz devlet bize bakmiyi diyolar gelde küfür etme ne bokuma o kadar çoçuk yapıyosunuz

• Planlı artış bilerek

• nefret ediyorum kürtlerden

0|1
    0|0
  • Türkiyede ki kürtlerde bir sorun var ıraktaki kürtler bile sevmiyo

0|0
    0|0
  • Hükümetin başında olsam bütün kürt kadınlarını ve erkeklerini kısırlaştırırım

0|0
    0|0
  • Vatana ihanet eden kimseyi sevmem.

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...