İnançlarınıza ve değerlerinize saygı duyulduğunu düşünüyor musunuz?

Siz, sizinle aynı düşüncelere sahip olmayan kişilere saygı duyuyor musunuz?
saygı ne kadar önemli bir şey...

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseden saygı beklemiyorum. Saygısızlık etmesinler yeter. Hakaretlere maruz kalacak yaşta ve konumda değilim. Üç kuruşlu aklıyla bana laf atmaya kalkan densizler için gelmediğim bulunduğum konuma. Saygı da göstermesinler ama saygısızlıkta etmesinler.

Karşıt görüşleri her zaman dinlerim fakat haksız veya yanlış olduğunu fark edersem üzerine üzerine giderim. Hatasını yüzüne vurmaktan çekinmem.

Günümüzde kimsenin diğerine saygı duymuyor. Herkes kendi görüşünü dayatmaya çalışıyor. En tepedekilerden en alta kadar saygı kişinin kendisi için var. Herkes kendine saygı istiyor ama başkalarına saygı gösterilmiyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben saygi bekledigim icin saygi duyuyorum ha bekledigim saygiyi goruyor muyum bilemiycem. Bence butun iliskilerin temeli saygi isterse kocan olsun isterse annen isterse komsun sevgi ne kadar fazla olursa olsun saygi yoksa o iliskiden bir halt olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Konuyu siyaset alanına taşımak istemem ama chDp 2 lisinin dısında genel manada saygı duyulduğunu düşünüyorum.
    Şahsi olarak da şükürler olsun ilk olarak insana insan oluşuyla yaklaşan biriyim.
    O yüzden her mecradan arkadaşım tanıdığım vardır. Aklınıza ne gelirse :)

0|0
    0|0
  • genel olarak soruyosan tabiki hayır

0|0
    0|0
  • Hayır. Ben deistim ve müslümanlar küçük görüp dalga geçiyo. Gerçi bir tarafımla gülüyorum bunu yapanlara. Sonra saygı bekliyolar falan 😂😂😂

0|0
    0|0
  • En doğru benim düşüncelerimdir, diğerleri ise saçmalar ve at gözlüğü ile bakar, o sebeple kimsenin görüşüne saygı falan duymuyorum. İlk önce çoğunuz tedavi olmalısınız.

0|0
    0|0
  • Evet mecbur duyacaklar

0|0
    0|0
  • Duyan da olur duymayan da. Pek mühim değil.

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle duyulmuyor.

0|0
    0|0
  • Reelde saygı görüyorum da sanal psikopat dolu

0|0
    0|0
  • Bizim Ülkemizde saygı duymak diye bir şey var mı? Özellikle (Dini Görüşlerde)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Inancim yok saygi duyuldugu filan da yok zaten saygili olmalarini beklemiyorum.
    Ilginc bir saygi anlayislari var. Gecenin bir koru uyandirip, tum gun ac bekletip, uzerine kafir deyip saygi bekleyen bir kitle var. Saygi isine hic girmemek baya iyi.

0|0
    0|0
  • Yakın olduğum insanlar duyuyor, diğerleri skmde değil.

0|1
    0|0
  • Saygı duymayı bırakalı çok oldu

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Ben duyuyorum ama burda cok var saygisiz inancsiz insan sen bole ol bide benden saygi bekle gecen bir soru yzdim dinle alakali adam taa nerelere cekti pis bide kiz var tabi oda gelmis peygamber efendimizle alakali sacma sapan laflar ediyo kotulemek icin herkesin inanci kendine be ben sana duyuyosam banada sen duycaksin😡😠yoksa saygi bekleme

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • saygı duyan çok sözle tabikii :D

0|0
    0|0
  • Zaman zaman