Evden kaccam hic param yok napabilirim?

21 yasindayim ve babam beni dovuyo. Annem iftira atiyo oruc8 de aciliyo daha orucumu acmadim. Babam tuvalete git ordan ye diyo. Artik dayanamiyorum cocukligumdan beri boyle. Ne olursa olsun o senin ailen falan demeyin biseyler soyleyin

0|0
10|37

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle sabırlı ol. biliyorum zor ama yapabileceğin başka birşey yok.
    internetten bazı yapabileceğin işler var. blog sayfası açıp makale yazarak reklamlardan para kazanmak gibi. ama biraz sabırlı olmalısın. ekonomik yönden ayaklarının üstünde durmaya başladığın gibi çık ayrı bir eve orada yaşamaya bak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Paran yoksa kacamazsin başına daha büyük dertler acarsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Devlete sığın. Bir işe gir, ayrı eve çık, 21 yaşındasin. Çocuk değilsin, hayatını istediğin gibi yasa.

0|0
    0|0
  • istanbula gel bir kaç hafta kalabileceğin biryer ayarla kenndine daha sonra hemen bir işe girip kendi evini tutabilirsin çocuk değilsin 21 yaşındasın. tanıdığım kız arkadaşlarım var böyle ailesinden kaçıp ayrı yaşayan. iletişime geçersen onlarla konuşabilirim senin için ya da seni onlarla görüştürebilirim. hata yapmamaya çalış.

0|0
    0|0
  • Evde. Kaçma

0|0
    0|0
  • Htta zincirle kalorifere bağlayıp önünede köpek kabıyla mama koyuyorlar dimi

1|0
    0|0
  • Sabret, mesleğin varsa önce iş bul.

0|0
    0|0
  • Ya arkadaş böyle anne babayı varya tutacan saçlarından bir güzel arabaya bağlayıp sürüklüyecen. Sivas'ta olsan yardımcı olmaya çalışırdım. ALLAH yardımcın olsun. Sakın içinden çıkılmayacak bir delilik yapma.

0|0
    0|0
  • güzel troll

0|0
    0|0
  • amma trolsün ya oruçlu iken bunu yapan insan değildir yani sen troll sün allah başına vermesin inşallah ama yalanlarla uğraşanların sonu yalanında boğulmaktır

0|0
    0|0
    • Inanmiyosan basina gelsin defol git

• Bu saate iftar mi kalir cok umrumda inanma

• sen trolsün ve bu oyununda inşallah yalanlarında boğulursun

• Adam gibi adam bul git evlen kurtul tabi seni tanımıyorum ayanmisin bagimlimisin rahat mısın bide bu var..

0|0
    0|0
  • Çalış

0|0
    0|0
  • Bir şey yapmadan önce bir büyüğüne danış annenle konuş evden kaçmak yerine polise ya da sosyal yardımlaşma kurumlarına danış sığın evden kaçma kızım dışarsı kızlar için tekin değil

1|0
    0|0
  • aile ilgisiz ve bunaltıcı ise senin özgürlüğe tutanman için kaçman da bir yol ama sonrası önemlii

0|0
    0|0
  • La mal mal iş yapma gider bir pezevengin eline düşersin seni pazarlar sevgiline sığınırsın sıker sallar basından hakkı hukuku var kızım polise git kadın hakları var çocuk değilsin mal mal iş yapma

0|0
    0|0
  • ne diyelim yani çekicen

0|0
    0|0
  • evden kaçmadan önce paranı biriktir.
    daha sonra kendine ev kirala çalıs öde hayatını yasa

0|0
    0|0
  • Önce para kazanabilecegin bir iş bul sonra evi terk et muhtemelen evden gitmene karşı koyacaklarını sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Yok millet dedikodu yapar diye istemezler

• Ya evden kaçıcan ya koca bulucan o zaman ben evden kaçmanı tavsiye ederim birde aceleyle kötü birini bulup koca dayağı yeme

• Sadece kaç , rızk Allahtan gelir.

0|0
    0|0
  • allah byardımcın olsun canım nerde oturuyosun istanbuldamı?

0|0
    0|0
    • Maraş

• Tesekkur ederim. Inanmayanlar sinir etse de siz iyi insanlar iyi ki varsiniz

• ben teşekkür ederim ne demek..

• Kaç o zaman yaşın tutuyor kanunen engel yok. Kaçta dışardaki hayatı gör

0|0
    0|0
  • Sakin ol allah ailende olsa zulmedenlerin yanındadır

0|0
    0|0
  • önce ayaklarının üzerinde durmalısın :/

0|0
    0|0
  • Planlamadan herseyı halletmeden asla dısarı adımını atayım deme. Daha büyük acı cekersın dısarda

1|0
    0|0
  • Nereye kacacaksin. Kurda kusa yem olursun

0|1
    0|0
  • iş bul çalıs ev tut kımse karısamaz sana karısırlarsa polise gidersin

0|0
    0|0
  • Körü yola düşmekten iyidir sabret

0|0
    0|0
  • Nerelisin ve okuo musun ya da okuyacak kadar istekli misin

0|0
    0|0
  • kadın sığınma evine başvur

0|0
    0|0
  • polise gitmeni öneririm

0|0
    0|0
  • arkadaşına kaç yoksa tek başına zor

0|0
    0|0
  • evlen

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 9

• Müslümanım diye geziyorlar bir de sana işkence ediyorlar, ne güzel müslümanlık o öyle (!)

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok kotuymus öncelikle gerçekten üzüldüm inşallah duzelirler dicem de pek olumlu gibi durmuyo neyse eğer gerçekten bidaha ailenin yanında olma taraftarı degilsen polise veya bu işlerle ilgilenen birine soyle evden kaçma dışarıda iyi bir hayat olamaz anliyomusun şimdiki hayatımdan kötü değildir dışarı deme bilemezsin bu yüzden polise gitmeni öneririm

0|0
    0|0
  • bunun için sosyal danışma yerleri oluyor oralardan yardım istersen sana destek çıjarlar bir yere yerleştirirler seni en azından daha güvende olursun. Sakın korkma ya da çekinme bu durumu yaşayan çok kişi var kaçarak değilde yardım alman en doğrusu kaçtığında başına daha kötü şeyler gelebilir günümüzü görüyorsun neler neler var dışarda

0|0
    0|0
  • Evden kaçıncı ne olacak peki? Nereye gider nasıl karnını doyurursun. . başına kotu şeyler gelirse. . organ mafyasi fuhuş daha akla gelmedik neler var dışarda. Kafin sığınma evine git varsa yaşadığın şehirde. Sakın kendini sağlama almadan kacma

0|0
    0|0
    • Sakın ara yardım edeyim diyenlere güvenme bu siteden bile olsa

• mesaj at bana.

0|0
    0|0
  • kaç valla müthiş fikir

0|0
    0|0
  • Yok daha neler

0|0
    0|0