Çocuklarımızı okullara nasıl güvenip göndereceğiz artık?

Adana'nın Ceyhan ilçesindeki bir ortaokulun 60 yaşındaki müdürü İ. B., 13 kız öğrencisinin istismar ettiği iddiasıyla tutuklanıp cezaevine kondu. Müdür hakkında 200 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Öte yandan, aynı ilçedeki bir başka okulda görevli 56 yaşındaki bir öğretmen de yedi ayrı kız öğrencisini istismar ettiği gerekçesiyle yargılanıyor.
Kaynak

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• ceza yasamız yetersiz diyorum, bana bağnaz, şeriatcı diyolar. ulan bu nasıl bir rezilliktir böyle. bu adamlara hapis kurtuluş olacak. ben o kızların babası falan olsam allah göstermesin herifi yağlı kazığa çoktan oturtmuştum

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Off offf

0|0
    0|0
  • bu oranlar oldukca yuksek ve herzaman vardı yenı olan şeyler degfıl sadece sımdı ogrencıler ve velıler daha bılınclendı

0|0
    0|0
  • Demek ki okuyan da adam olmuyormuş 😁😁

Diyorum ya bu ülke ye özgürlük fazla

0|0
    0|0
  • sapık bir zihniyet oluşuyor artık bunun en büyük sebebi yaptırım yok ne yazık ki 200 yıl ordan buradan şuradan derken bir kısılıyor kalıyor 3 5 yıl çıkıyor o da maksimum yani

0|0
    0|0
  • utanç verici

0|0
    0|0
  • Hepsini s. ikip hadım edeceksin.

0|0
    0|0
  • Bütün bunlar AKP iktidarında gerçekleşiyor.
    Kesin ensar vakfına bağlıdırlar.

Orrrospu çocukları.

0|1
    0|0
  • Türkiye daha kötüye gidiyo bu günleri mumla aratcaklar artık

0|0
    0|0
    • dolar o sebeple mi düşüyor? herkes çıkıyor sandı ama çıkmadı dolar. s Türkiye istikrarını bozmuyor bence

• @hakannet55 ecevit zamanında herkesin birikmişi vardı, en ufak bir sarsıntıda herkes dolara hücum etti..
      Şimdi herkesin kredi borcu var, kimsenin 100 dolar bile alacak parası kalmadı.. Ben ticaret yapıyorum, insanlar 100 liralık şeyi bile kredi kartıyla almaya çalışıyorlar, ceplerinde nakit olmadığı için..

• @ipekyolu Türk parasının değeri kalmadı ki japon yeninin sabitliğine bak bir ya da kuveyt dinarının değerine bide türk lirasına bak

• Hayırlısı olsun pipi si kesilsin

0|0
    0|0
  • Cocuk yapmamak gerek artk

0|0
    0|0
  • Adana değişik bir yer 14 yaşında çocuğun bile p*rno... Çıkıyor

0|0
    0|0
  • Olley be istikrarli ulke be dindar halk be olley be

0|0
    0|0