Karsi komsudaki 11 yasindaki kizi dedesi taciz ediyo?

Daha oncede yasanmis bu olay kapatmislar bir sekilde. Dunde kizin orasina burasina ellemis o kizin kardesi gormus. Kiz, kardesine para vermis annem gile soyleme diye 1 lira vermis.
Cocuk gelmis kizin kardesi iste annesine soylemis anneside napacagini sasirdi babasi diyede napacagini sasirmis esine soylemis eside bisey yapmiyo yani kizin babasi diyoki;
Yasini basini almis adam simdi ben ona ne diyebilirimki diyor.
Ben cok sinirlendim benim cocuguma babam oyle bise yapicak durmam bu daha sakin sizce sikayet ediyimi napicam.

0|1
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk psikiyatrstine giderek böyle bir durum olduğunu söylesinler ona göre psikiyatrist adli birimlere iletir ya da doğrudan şikayet etsinler.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Bunu sen şikayet etsen de anne baba inkar ederse çocuğa da baskı yaparlarsa sen iftira atmış gibi olacaksın. Ama komşunu bu konuda bilgin olduğunu polise şikayet edeceğini belirtirsen bir şeyler yapmamız lazım artık düşüncesi doğurarak müdahile etmelerini sağlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • Soyledim komsuma hatta komsuma dedimki erkek kardesi var kadinin
      Soyle kardesije dedim kadin daha susmus diyoki eger spylersem onunda basi belaya gider oldurur babami diyor
      Allahim nasil sakinler anlamadim

• Aynen eşine soyledik karsi komsunun esine oda diyorki yasini basini almis adam ne diyebilirim diyo

• İşte bu zihniyet yüzünden şikayet etseniz dahi siz kime neyi anlatacaksınız kalkıp iftira atıyor derlerse siz kötü olacaksınız bu sefer ama buna kayıtsız da kalmamak gerek.

• Böyle saçmalıkmi olur. Yaşlıysa yasliligini bilsin, böyle insanlara saygı olmaz, derhal evden gönderirim. Çoğuma öyle yapacak ve ben onu baba yerine koyacağım? İnsanlara, ailen bile olsa hak ettikleri kadar saygı göstermek lazım.

0|0
    0|0
  • Pedofililerin Ellah cezasını versin. Et tabi. Durduğun kabahat.

1|0
    0|0
  • Ortada buyuk bir yanlis anlama olma olasiligi yuksek bence, insan torununu... Tovbe tovbe

0|0
    0|0
  • hastneye yatirsinlar

0|0
    0|0
  • O adamı keşke bana verseler

0|0
    0|0
  • şikayetçi olunmalı

0|0
    0|0
  • Adamlardaki genişliğe bak

0|0
    0|0
    • Komsuma soyledim komsumun erkek kardeso var git soyle kardesine diyorum daha diyoki simdi kardesimjn basinna is alir babamizi oldurur hapislerde curur diyo soylemiyo eşine soyledik oda diyoki yasini basini almis adam ne diyebilirimki diyor

• Ya bu nasıl bir şey? Yazık günah ne yapılır ki? Bence bu olayın doğruluğundan eminsen, şikayet et.

0|0
    0|0
  • Rezillik ya

0|0
    0|0
  • Polise haber versene

0|0
    0|0
  • Ohaa ne okudum be mallim ya adam bunamis herslde hastneye yatirsinlar

0|0
    0|0
  • Kiz durumdan memnun ki 1 tl vermis susmasi icinm

0|0
    0|0
  • @-Angeliciouss- bu duruma el koymali. Sitenin müdavimi o.

0|0
    0|0
  • ne yapıcağın belli polisi arayıp şikayet ediceksin. bu şerefsizleri hadım etmek lazım.

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Tabii ki de şikayet et. Sen deden tarafında taciz edilsen birinin sana yardım etmesini istemez miydin?

0|0
    0|0
  • Ne demek. yaşını başını almş ne diyebilirim. O kız büyüdüğünde ne. olacak o zaman geri kafalı insanlarla dolu etrafmımz

0|0
    0|0
  • Bence etmelisin ailesi bir şey yapmayabilir ama çocuğun hayatı ne olucak? Devam ederse bûyûyünce psikolojisi çok daha fazls bozulacak

0|0
    0|0
  • Kesin ensarcının biridir p. zvenk.. polisi ara ihbar etsene ya sevaba girersin

0|0
    0|0
  • Şikayet at :( çok yazik ya kiz kaç yasinda

0|0
    0|0
    • 11 yasinda
      kizi bikere okula gondermemis kapiyi kitlemis kizin dedesi bence para veriyo kiza oyle kardesi gormus annesine spylicekken kiz kardesinede para vermis anneme soyleme diye

• Aynen canım insan torununa yapiyosa kizinada yapmistir zamaninda

• Allah belasini versin ya köpek... cok uzuldum o kiza Şu an . Yasi kucuk anlamiyor ne oldugunu ama buyuyunce hepsinu hatirliycak erkeklere guvenemiycek cok yazik gercekten.

• O adamı becertin gebersin

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...